bet365 on Suurbritanniast pärit multikasiino, mis ühendab omavahel kõrgel tasemel spordiennustused, mitmekesised kasiinomängud ning suurepärase pokkeritubade sektsiooni.

Kuigi see kasiino omas ülemaailmset tuntust juba pikka aega, siis Eestisse jõudis see alles eelmise kümnendi lõpus. Kui sulle meeldib lisaks kasiinomängude nautimisele teha ka spordiennustusi, siis on see üks parimaid valikuid meie online kasiinode turul.

Bet365 Eesti Netikasiino
Bet365 Eesti Netikasiino 2023

Lähemalt bet365 virtuaalsest kasiinost

Kas sina olid üks neist, kes lootis pikksilmi bet365 portaali Eestisse jõudmist? 2010ndate teisel poole jõudis see päev kohale, kuid esimese reaktsioonina oli osa mängijatest üsna pettunud.

Eestlastele pakutav mängude valik erines üsna tugevalt sellest, mida loodeti saada Suurbritannia enda saidi põhjal. Kuid aja möödudes muutus Eesti versioon aina mitmekesisemaks ning tänaseks on sellest regionaalsest variandist kasvanud välja täiesti soliidne mängusait.

Nagu nimest võib arvata, siis nad ei keskendu ainult kasiinomängudes tehtavatele panustele. Üks suurimaid trumpe on bet365 portaalis ikkagi spordipanuste pakkumine. Need on äärmiselt kõrgel tasemel, pakkudes mitmekesiseid panustamisturge ja küllaga spordialasid.

Samal ajal pole jäetud täiesti unarusse veebisaidi muid rubriike. Seepärast ongi sul võimalik kasutajana nautida slotikaid, lauamänge ja kvaliteetset pokkerit. Täiendavalt on selles kasiinoportaalis saadaval live-kasiino võimalused.

Äärmiselt kõrgele tasemel on viidud bet365 mobiilne kasutuskogemus. Nimelt on sul võimalik valida paljude erinevate äppide vahel, mis on tehtud vastavate rubriikide kasutamiseks, sh kasiino, live-kasiino ning spordipanustamine.

Nagu ikka, siis mitte ükski online kasiino ei paku päris veatut kasutuskogemust ja funktsionaalsust. Loe edasi meie erapooletut arvustust bet365 kohta, et saada juba kõigest lähemalt teada!

Veebileht ja kontseptsioon

Esmakordselt bet365 kasiinosse sisenedes avastad koheselt, et selles portaalis on mitmeid suuri alamlehti. Neid on kokku kuus tükki, jagunedes spordipanusteks, live-ennustusteks, kasiinoks, live-kasiinoks, mängudeks ning pokkeriks.

Taoline eristamine aitab paremini orienteeruda ning leida enda poolt eelistatud mängud või meelelahutuse võimalikult kiiresti ülesse. Samuti on erinevates sektsioonides loodud teistest sõltumatud tervitusboonused.

Seega on tegu klassikalise multikasiinoga, mis ei keskendu ainult slotikate või tavaliste kasiinomängude pakkumisele. Võib öelda, et keskmisest pikema ajalooga bet365 on isegi paljudele tänapäevastele saitidele selle ideestiku kasutamisega eeskujuks olnud.

Iga kasutaja leiab hõlpsasti portaalist ülesse ka vastutustundliku mängimise ala. Saad panna endale lihtsasti peale erinevaid piiranguid, mille hulgas on nii ajalised kui rahaliselt piiritletud limiidid.

Mobiiltelefonid ja tahvelarvutid

Kui jutuks tuleb bet365 nutiseadmete kasutuskogemus, siis ei saa üle ega ümber nende äppide arendamise hullusest. Nimelt on nad tulnud välja lausa viie erineva nutiäpiga, et katta erinevate alamportaalide iseärasused.

* Kasiino äpp

* Live-kasiino äpp

* Pokkeri äpp

* Mängude äpp

* Ennustuste äpp

Seega on äppide abil võimalik kasutada kõiki sektsioone, sest live-ennustused on toodud tavaliste spordiennustuste äppi kaasa. Ühest küljest on taoline lähenemine geniaalne, sest kasutajad saavad niiviisi väga kvaliteetset mobiilikogemust nautida.

Samal ajal on see frustreeriv, kuna kui sa kasutad praktiliselt kõiki bet365 võimalusi, siis pead endale telefoni palju erinevaid rakendusi alla laadima. Seepärast oleks palju optimaalsem, kui nad teeksid korraga ühe või maksimaalselt kaks nutiäppi.

Positiivse külje pealt on aga hea see, et kõik need äpid on saadaval korraga Android ja iOS kasutajatele. iOS kasutajad saavad alla laadida äpid App Store keskkonnast, ent Androidi omanikud peavad alla laadima vastava installatsioonifaili.

Mängude valik

Eesti bet365 versioonis on Suurbitannia variandiga võrreldes saadaval vähem kasiinomänge. Meil on olemas ligipääs kasutajatel veidi üle sajale mängule, kuid nii mõneski muus riigis on sellest rohkem mänge.

Lõpuks on põhjus ikkagi erinevate litsentside omandamises ning seekaudu kulude kokku hoidmises. Ju siis pole bet365 teinud piisavaid investeeringuid, et Baltimaade kasutajatele rohkem kasiinomänge pakkuda.

Samas peab toonitama, et nende poolt pakutavad mängud on kvaliteetsed ja pakuvad tükiks ajaks mängurõõmu. Aja möödudes lisandub neid ikkagi juurde, mistõttu ei pea kartma, et selles portaalis päris igav võiks hakata.

 • NextGen
 • Play’n GO
 • Betsoft
 • Playtech
 • NetEnt
 • Endemol Shine Gaming
 • Tom Horn
 • IGT
 • Ash Gaming
 • Ja teised tarkvarapakkujad

Vaadates peale tarkvaralisele küljele, siis on selge, et bet365 on suutnud ka Eestis pakkuda piisavat vaheldust. Sinu käsutuses ei ole küll liialt palju mänge, ent vähemalt pärinevad olemasolevad pelid erinevatelt stuudiotelt.

Live-kasiino võimalused

Live-kasiinos on võimalik mängida nelja erinevat levinud kasiinomängu. Sinu käsutuses on bakaraa, Hi Lo, pokker ning Blackjack. Kõikidel mängudel on olemas ooteruum, kust saad reaaljas täpsemalt infot.

Õnneks on mängudest saadaval erinevaid versioone, mis rikastab mängukogemust tunduvalt. Näiteks on võimalik mängida ruletti Quantum Roulette Live ja Exclusive Roulette laudades.

Spordiennustused

Spordiennustused on üks selle online kasiino keskseid funktsioone. Kusjuures näib, et kui nad Eesti turule sisenesid, siis otsustasid nad panna oma peamise fookuse just nimelt spordiennustuste pakkumisele.

Võrreldes netikasiino tavaliste mängudega on spordipanuste sektsioonis välja pandud tunduvalt laiem valik erinevaid võimalusi. Spordialade repertuaar katab kõik Eesti favoriidid ning lisab neile juurde mitmeid nišipõhiseid spordialasid.

Ennustajana on sul võimalik panustada laiale valikule panustamisturgudele ning eriti rikkalikke turgude nimekirja võib leida korvpalli ja jalgpalli juurest. Samuti saad nautida reaalajas panustamist, mis lisab regulaarsele ennustamisele veelgi vürtsi juurde.

Sisse- ja väljamaksed

Põhiline sissemakse tegemise viis on bet365 kasiinoportaalis ikkagi Trustly. See makseviis pakub sulle võimalikult kiireid sisse- ja väljamakseid, ühendades sinu kasiinokonto kohaliku pangakontoga.

Kui otsustad Trustly maksete kasuks, siis võid arvestada, et saad teha rahakandeid järgnevatest kodupankadest: Swedbank, SEB, LHV ja Luminor. Kuid selle kõrval on vabalt saadaval ka krediitkaardid.

Valides krediitkaardi makse tee, pead lihtsalt tegema oma deposiidi VISA, MasterCard või Maestro logo kandva pangakaardiga. Lisaks on sinu käsutuses Fast Bank Transfer maksevariant, kui peaksid sellist lähenemist eelistama.

Muidugi on võimalik alati bet365 saidile teha oma sissemakse traditsioonilise pangaülekande najal. Samas tuleb sel juhul arvestada, et sinu rahakande kohale jõudmine võib vabalt võtta aega kuni viis tööpäeva.

 • VISA
 • MasterCard
 • Maestro
 • Trustly
 • Fast Bank Transfer
 • Tavaline pangaülekanne

Kasutajatugi ja turvalisus

Kaks põhilist viisi selle kasiinoga ühendumiseks on online vestlusaken ning e-kirja saatmine. Kui tahad nendega vestelda vestlusakna kaudu, siis tuleb seda teha ajavahemikus 11:00-00:00.

Muul ajal ühendust võttes läheb sinu sõnum automaatselt ootele. Lisades oma e-posti aadressi, võetakse sinuga lihtsalt järgmisel päeval ühendust. Samas võid alati igal juhul oma kirja saata e-posti teel. Vastus võib saabuda juba esimese paari tunniga.

Samaaegselt on nende kodulehel välja pandud üsna põhjalikud abistavad tekstid. Kui loed neid, siis võid õige pea avastada, et sa ei peagi hakkama nendega oma küsimuste pärast enam ühendust võtma.

Turvalisus on selles online kasiinos primaarne. Kuna nad on tegutsenud juba pikki aastaid, siis on neil olnud võimalus välja arendada väga põhjalikud ohutust ning turvalisust tagavad süsteemid.

Nende hulgas on tipptasemel SSL-krüptsioon, mis tagab, et sinu isiklikud andmed ja maksemeetodite info ei pääse valedesse kätesse. Eesti turule sisenemise käigus said nad Maksu- ja Tolliametilt endale litsentsi, mis kinnitab nende õigusliku tegevuse korrektsust.

bet365 kampaaniad ja boonused

Võib öelda, et boonuste osas on bet365 tublilt keskpärane tegija Eesti online kasiinode maastikul. Nende tervitusboonus jääb pisut alla keskmise, ent jooksvad promotsioonid teevad selle ebakõla tasa.

Tervitusboonus

Iga uus kasutaja saab endale bet365 võrgustikus 100% sissemakseboonust kuni 100 €. Tegu on soliidse pakkumisega, ent mitmete konkurentidega võrreldes jääb see siiski tunduvalt allapoole silmapaistvaid pakkumisi.

Kui oled endale juba tervitusboonuse kätte saanud, siis peaksid arvestama, et sul on vaja boonus 20-kordselt läbi mängida. Praktikas tähendab see aga erinevate mängude osakaalude täitmises navigeerimist.

Üldjoontes annavad slotikad sulle sajaprotsendilise läbimängimisnõude täitmise, ent leidub olulisi erandeid. Kusjuures videopokkeris on läbi mängimise määraks sätitud ainult viis protsenti!

Kui soovid endale seda tervitusboonust saada, siis pead sooritama vähemalt 10 € suuruse sissemakse. Kusjuures esimese sissemaksega kaasneb ainult boonusraha ehk antud pakkumise kaudu pole võimalik priikeerutusi teenida.

Kogu läbimängimise protsess tuleb läbi teha 30 päeva jooksul, kuna pärast seda sinu boonus aegub. Kui peaksid läbimängimiskohustuse täitmisega mitte hakkama saama, siis eemaldatakse sinu boonus koos kõikide seotud võitudega.

Tüüpilised bet365 pakkumised ja kampaaniad

Pokkerimängijatele on saadaval päris kopsakas tervitusboonus. Nimelt saad uue mängijana endale 365 € pokkeriboonust. Täpsemalt saad seda boonust pokkeripunktide kogumise käigus.

Kaks esimest osaboonust saab siis, kui oled teeninud 25 + 25 pokkeripunkti ning selle tulemusel vabastatakse 2 x 2,5 €. Edasised 24 osaboonust saad kätte iga 100 pokkeripunkti kokku saamise järgselt. Ülejäänud osa boonusest tuleb iga 250 pokkeripunkti täitumisel.

Vinge on antud pakkumise juures see, et sul pole saadud rahasummadele läbimängimiskohustust. Võid teha pärisrahana selle boonuse eest ükskõik mida – kasvõi enda pangakontole välja kanda.

Pokkerimängijatele on selles portaalis saadaval palju rohkem boonuseid kui tavakasiinos mängijatele. Samuti jagatakse aeg-ajalt boonuseid bet365 Games rubriigi väisajatele, kuid mitte sugugi tihti live-kasiino külastajatele.

Kokkuvõte bet365 kohta

Eestis oodati bet365 saabumist tükk aega. Kui nad lõpuks litsentsi kätte said, siis selgus, et kohalikule turule jõudes on kõige suuremat rõhku pandud ikkagi spordiennustamisele, mitte tavalistele kasiinoelamustele.

Peamine märk sellest on mängude valiku suhteline kitsikus, eriti, kui võrrelda saidi teiste regionaalsete versioonide mängurohkust. Lisaks pannakse boonuste pakkumise osas pokkeris ja spordiennustuses rohkem auru kasutajate õnnelikuks tegemisele.

Kui sinu peamine meelelahutust on spordipanused või pokker ning selle kõrvalt soovid aeg-ajalt slotikaid kerida, siis võib see kasiinosait olla sinu absoluutne lemmik. Nimelt on spordipanuste toode vägagi tasemel.

Aga kui soovid peamiselt ikkagi slotte mängida, siis peaksid kaaluma, kas bet365 portaalil on ikkagi pikaaegset potentsiaali. Siit samast Parimkasiino.ee kasiinode nimekirjast leiad palju konkurente, kellel on tunduvalt rohkem mänge saadaval.

Lõpuks ei saa aga üle sellest, et kõik värskelt liitunud kasutajad saavad endale 100% sissemakseboonust kuni 100 €. Kõikidel boonuste jahtijatel tasub siiski seal konto teha ning veidi mängida, kuna tervituspakett on täiesti viisakas!

Tugevad küljed

 • Väga korralik spordiennustuste rubriik
 • Kõrgel tasemel mobiilne kasutus – kokku viis äppi
 • Meeldivalt mitmekesised ja kvaliteetsed pokkerivõimalused

Nõrgemad küljed

 • Väike valik tavalisi kasiinomänge, sh slotikaid
 • Jooksvaid boonuseid ja kampaaniaid võiks kasiinosektsiooni tunduvalt rohkem olla
Photo of author
Kirjutanud:
Anna Tamm
Anna on meie ekspert, kui tuleb juttu Eesti litsentsiga netikasiinode arvustustest. Ta tagab, et saate valida enda eelistustele vastava parima kasiino. Praegu on tema lemmik netikasiino Hillo.
Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 5.00