• 300 Tasuta Spinni
 • Pay And Play
 • Kiired väljamaksed
100€ boonust + 300 tasuta spinni
Chanz
Rohkem informatsiooni
Miinimum sissemaksega:
10€
Käivitatud:
2020
Kasiinoboonus:
100€ boonust + 300 tasuta spinni
Cashback:
EI

Kas oled end kunagi veebikasiinos üksildasena tundnud? Päriselus asuvad kasiinod pakuvad seltskondlikku elamust. Sellepärast loodigi Chanz virtuaalne kasiino, et pakkuda keskmisest lõbusamat ja sotsiaalsemat mänguaega.

Kõikide seltskondlike kellade-vilede kõrval pole selles netikasiinos unustatud ära mängupaikade alustalasid. Sul on võimalik teenida kopsakat sissemakseboonust, mängida ohtralt erinevaid kasiinomänge ning areneda VIP-programmis. Loe edasi, et sukelduda põhjalikumalt Chanz kasiino detailidesse!


Lähemalt Chanz virtuaalkasiinost

Inimesed on sotsiaalsed loomad. Kuigi me oleme üleilmselt võrgustunud, siis meie sees on ikkagi soov teistega sügavamaid suhteid luua. Netikasiinode maailm on aga üsna individualistlik olnud siiamaani.

Chanz netikasiino loojad on tahtnud seda muuta. Nende tööriistaks on olnud kahe kontseptsiooni kokku panemine – sotsiaalvõrgustik ja virtuaalkasiino. Tulemuseks on portaal, mis võimaldab samaaegselt teistega suhelda ning slotirullikuid kerida.

Millegipärast on Chanzi lähenemine jäänud novaatorlikku rolli – seda vähemalt Eesti kontekstis. Nad on juba pikki aastaid tegutsenud, kuid siiani on nad ainsad taolise niši esindajad.

Selle veebikasiino muudab eriliselt atraktiivseks see, et nad pole keskendunud ainult sotsiaalvõrgustiku loomisele, jättes seejuures kasiinokogemuse leigele tasemele. Otse vastupidi! Ka nende veebikasiino toode on täiesti tõhus.

Sul on võimalik mängida kõiki kasiinomänge, mida ühest tasemel virtuaalkasiinost võiks üldse oodata. Samaaegselt saad endale teha avatari, luua sotsiaalseid klubisid ning kutsuda nendesse oma sõpru. Teoreetiliselt on võimalik isegi uusi sõprussuhteid luua.

Kui teed endale täiesti tutika kasutaja, siis saad endale ka mahlase tervitusboonuse. Jooksvaid kampaaniaid toimub samuti, mistõttu ei pea kunagi boonuste saamise osas kuivale jääma. Pealegi on loodud ka lojaalsusprogramm, et püsikasutajaid premeerida.

Aina laienevas kiirkasiinode maailmas on Chanz tõeline sõõm värsket õhku. Sellesse portaali minnakse, et pikemaks ajaks kohale jääda. Aga mis on puudujäägid? Loe edasi meie põhjalikku arvustust, et kõike teada saada!

Chanz Netikasiino
Chanz Netikasiino 2022

Veebileht ja kontseptsioon

Kogu Chanz kasiino kontseptsioon põhineb sotsiaalsel mängukogemusel. Sul on võimalik jätkuvalt nautida oma lemmikuid kasiinomänge, ent selle kõrvalt saad suhelda teiste kasutajatega ning ühiseid tegevusi korraldada.

Veebileht ise on kõrgel tasemel ning selle üldpilt jätab mulje kui tänapäevasest ja korralikust netikasiinost. Selles ringi navigeerimine ja erinevate saidi osade üles leidmine on lihtne.

Huvitav on aga see, et kuigi nad vastanduvad kiirkasiino ideele, siis tegelikult on neil see funktsionaalsus täiesti olemas. Sul on võimalik nende saidil avada nii uus konto kui ka liikuda välkmakse teostamise kaudu koheselt mängude juurde.

Vinge on seegi, et neil on väikeseid detaile kodulehel, mis muudavad igapäevase mängimise lahedamaks. Näiteks on esilehel reaalajas võitjate nimekiri, mis pidevalt uueneb. Seegi tekitab sotsiaalsema ja kaasatuma tunde.

Mobiiltelefonid ja tahvelarvutid

Chanz netikasiinoga on asi lihtne – mobiili äppi pole, aga responsiivne veebileht on täiesti olemas. Viimase olemasolu tähendab, et saad igal pool sõltumata oma nutiseadme spetsifikatsioonidest siseneda veebikasiinosse.

Läbi aastate on nad oma mobiilikasiino disaini ning kiirust uuendanud, seeläbi muutes nutiseadmete abil mängimist aina mugavamaks. Praegustel aegade on nende sait mobiilis välkkiire ning pakub täielikku funktsionaalsust sarnaselt arvutiversioonile.

Mängude valik

Mängud on Chanzis sama heal tasemel kui nende kasutajakogemus ning sotsiaalne külg. Kõik põhilised Eesti virtuaalsete kasiinode menukid on selles veebikasiinos täiesti olemas.

Iga mängu kohta on sul võimalik vaadata lühikest kirjeldust, RTP-määra ning kasutajate hinnanguid. Olemas on videopokker, slotikad, Blackjack, rulett ja muud ootuspärased kasiinomängud.

Kui millegi kallal üldse norida, siis kahjuks pole lotomängude kategooria selles kasiinos just eriti lai. Mitmesugused kraapekaardid on täiesti puudu ning selle koha pealt jõuavad kasiinod nagu Unibet sellest mängupaigast ette.

 • Play N Go
 • AvatarUX Studios
 • Pragmatic Play
 • Thunderkick
 • NetEnt
 • Red Tiger
 • Just for the Win
 • Microgaming
 • Booming Games
 • Yggdrasil

Kui otsid selliseid populaarseid kasiinomasinaid nagu Reactoonz, Gonzo’s Quest ja Starburst, siis ei pea Chanzis pettuma. Lisaks ei saa nende tarkvaralise poole pealt üsna kurta, kuna esindatud on ka mõned väiksemad tootjad, et asju veelgi põnevamana hoida.

Live-kasiino võimalused

Chanz kasiinost leiad täiesti korraliku live-kasiino, milles on olemas kõik esmatähtsad mängud. Muuhulgas saad harrastada bakaraad, Blackjacki ja õnneratast. Mängudest on olemas mitmed variandid, näiteks Live Roulette Macao ja Azure Blackjack.

Kogu reaalajas kulgeva kasiino meelelahutuse taga seisab üks firma – selleks on Pragmatic Play. Tegu on live-kasiino maailma tõusva staariga, mis toodab päris kvaliteetset sisu ning pakub professionaalseid live-diilereid oma mängudele.

Spordiennustused

Spordiennustajad peavad aga mujale vaatama, sest siinkohal on tegu pigem klassikalise netikasiino, mitte multikasiino kontseptsiooniga. Kuigi live-kasiino on eraldi rubriik, siis sinna juurde pole enam spordipanuseid lisatud.

Tegelikult oleks siinkohal Chanzil päris hea võimalus haarata uut turuosa. Spordiennustuste tegemine omab suurt potentsiaali olla veelgi sotsiaalsem ning seltskondlikum tegevus.

Kuigi Chanz kasiinos pole spordiennustusi saadaval, siis on neil olemas alternatiivne võimalus Chanzpool näol. Seal saad sõpru ennustama kutsuda ja neile väljakutseid esitada. Avalikus Chanzpoolis küündib võidufond suurte summadeni. Kasvõi väike näide: meie arvustuse loomise hetkel pandi sinna peavõidu fondi lausa üle 9000 euro!

Sisse- ja väljamaksed

E-rahakottide abil siin kasiinos makseid teha ei saa, kuid see-eest on olemas võimalus kasutada krediitkaarte VISA ja MasterCardi poolt. Samuti on võimalik teostada rahakandeid Eesti kodupankade makselinke rakendades.

Päris omapärase makseid puudutava lahendusena on Chanz teinud mitteaktiivse konto omamise tasuliseks. Kui oled üks aasta mitteaktiivne olnud, siis hakkab süsteem automaatselt sinu kontolt viie euro kaupa raha maha võtma.

Küll aga ei tasu muretseda – see raha eemaldamine kehtib ainult sinu kasiino kontol oleva raha suhtes. Sinu lisatud maksevahenditelt ei hakata kunagi meelevaldselt mingeid viiekaid maha võtma.

Väljakannete tegemise puhul tuleb arvestada, et saad teha ülekandeid krediitkaardile või kohalikule Eesti pangakontole. Seejuures ei võta väljamaksetelt Chanz ise mitte ühtki senti vahelt.

 • Swedbank
 • SEB
 • LHV
 • MasterCard
 • VISA
 • Skrill

Kasutajatugi ja turvalisus

Klienditeenindus on selles sotsiaalses kasiinos kõrgelt hinnatud, pakkudes kvaliteetset abi ja nõu igal ajal. Just nimelt – selle kasiino klienditugi on olemas ööpäevaringselt. Äge lähenemine, arvestades, et paljud konkurendid sellist võimalust ei tunnistagi.

Kõige kiirem ja mugavam viis nende kliendiesindajatega rääkimiseks on virtuaalne vestlusaken. Teine variant on neile e-kiri valmis treida ning saate see nende e-posti aadressile vastamiseks. Üldjoontes peaks vastus laekuma mõne tunni jooksul.

Samal ajal kammisime läbi nende kasiinoportaali ning me ei leidnud mitte kuskilt abitekstide kogu. Ööpäevaringne kasutajatugi võiks teoreetiliselt abitekstide vajaduse kaotada, ent siiski võiks taoline tugi olemas olla.

Turvalisus on Chanz veebikasiinos kõval tasemel. Esiteks on Eesti Maksu- ja Tolliamet väljastanud neile kaks kaughasartmängude korraldamise litsentsi. See näitab, et tegu on sajaprotsendiliselt usaldusväärse kompaniiga, kuna neid litsentse pole lihtne omandada.

Lisaks sellele on nende sait korralikult krüpteeritud. Kasutaja isikliku ohutuse peale on samuti mõeldud, mistõttu saad kasutada erinevaid vastutustundliku mängimise tagamiseks loodud tööriistu, sh ajalisi ja rahalisi piiranguid kasiino kasutuseks.

Chanz kampaaniad ja boonused

Tervitusboonus pole ainus kasiinohüve, mida võid sellest seltskondliku olemusega veebikasiinost leida. Nad korraldavad jooksvalt mitmesuguseid kampaaniaid, mis muudavad igapäevase mängude nautimise veelgi lõbusamaks.

Tervitusboonus

Mõnes netikasiinos on tervituspakett ühekordse võimalusena, ent siin kasiinos tuleb arvestada, et see on jaotatud neljaks osaks. Kokku on nende jaotiste kasutamise käigus võimalik teenida 100% deponeerimise boonust kuni 100 € ning kuni 300 tasuta keerutust.

Kõigepealt teed oma esimese deposiidi ning selle käigus annab sulle Chanz 100% sissemakseboonust kuni 100 €. Samal ajal saad endale 50 tasuta spinni 7 Monkeys slotimasinas. Minimaalne deposiit on 10 €.

Oma teise sissemakse sooritamise käigus annab Chanz jätkuva tervitusena 50 tasuta keerutust Esqueleto Explosivo slotimängus. Kolmanda deposiidi tulemusena saad endale 50 tasuta spinni The Rift slotirullikutel.

Lõplik tervituspaketi osa on neljas sissemakse. Erinevalt kolmest eelmisest peab see olema vähemalt 20 €. Kuid selle tulemus on enam kui mahlakas – saad enda käsutusse 150 tasuta keerutust igihaljas slotimängus Starburst.

Kui panna kõik need paketi osad üheks tervikuks kokku, siis on selge, et Chanz ei hoia uute liitujate premeerimisel sugugi kokku. Minimaalselt vaid 50 € sisse maksmisel saad kokku 300 tasuta spinni.

Aga kuskil on alati konks. Neil on keskmisega võrreldes tunduvalt kõrgemad läbimängimise nõuded. Sa pead enne raha välja maksmist boonusraha lausa 60x määraga läbi mängima.

Jooksvad promotsioonid

Chanzi promokampaaniate varasalv on erinevatest boonustest ja regulaarsetest pakkumistest täiesti pungil! Muuhulga saad nautida tasuta keerutusi, mõnikord cashback pakkumisi ning loomulikult ka boonusraha.

Aga kõige olulisem on Chanzi puhul lojaalsuse näidik, mida pideva kasutamise korral saad aina suuremaks ajada. Tegu on nende lojaalsusprogrammi ehk VIP-kubiga, mis võimaldab sul auhindu ja preemiaid endale teenida.

Mis teeb teistele portaalidele silmad ette, on see, et sul on isegi võimalik füüsilisel kujul auhindu oma lojaalsuse eest saada. Seda on vähestes Eestis tegutsevates virtuaalsetes kasiinodes, mistõttu maanduvad siit neile tugevad plusspunktid!

KKK

Kas netikasiinos Chanz on turvaline mängida?

Kas Chanz on uutele mängijatele kasiino boonus?

Kas Chanz on Pay N Play kasiino (registreerumiseta kasiino)?

Kas Chanz pakub võitude kiireid väljamakseid?

Milliseid maksemeetodeid võin oodata?

Kokkuvõte Chanz virtuaalse kasiino kohta

Sõprade klubid, põnevad turniirid, vapustavad väljakutsed ja ühised ettevõtmised – seda kõik ühes veebikasiinos! Jah, Chanz on teistest netikasiinodest erinev mängupaik ning selle üle on nad selgelt uhked.

Millegipärast pole Chanz saanud küll aastate jooksul Eesti Top 3 menukaimate veebikasiinode sekka. Kas tõesti mängib siin rolli eestlaste introvertsem natuur? Tegelikult on aga põhjust seda netikasiinot rohkem aupaistesse suruda.

Kasiinomängude valik on jahmatavalt hea. Ainsaks miinuseks on see, et neil pole õnnemängude koha pealt erilist esindatust. Aga live-kasiino rubriik on tugev, pakkudes mitmesuguseid variante live-diileriga mängimiseks.

Kasutajatega sõprussidemete loomine ja sõnumite vahetamine on äärmiselt tugevad küljed, mis eristavad Chanzi teistest virtuaalsetest kasiinodest. Sul on võimalik muuta oma igapäevast veebikasiinos mängimist tunduvalt seltskondlikumaks tegevuseks.

Tarkvarafirmade koha pealt on esindatud täiesti korralik. Sul on olemas nii suuremad kompaniid nagu NetEnt ning samaaegselt ka väiksemaid tegijaid nagu AvatarUX Studios. Kõikidele leidub midagi!

Kui sind huvitab kõige rohkem spordipanuste tegemine, siis sellist tegevust ei tasu siit portaalist otsida. Küll aga on peaaegu kõige muu peale mõeldud. Turvaline veebisait, kiired maksed ning isegi võimalus kiirkasiino kombel sisse logida.

Tugevad küljed

 • Sotsiaalvõrgustikust inspireeritud veebikasiino, mis pakub seltskondlikku mängimist
 • Korralik live-kasiino rubriik, mille taga on Pragmatic Play mängud
 • Värsketele liitujatele tervitusboonus, mis koosneb kuni 300 tasuta spinnist

Nõrgemad küljed

 • Sul pole võimalik selles hasartmängude portaalis spordipanuseid teha
 • Õnnemängude rubriik on leige ning näiteks kraapekaarte ei leia mitte ühtki
Photo of author
Kirjutanud:
Anna Tamm
Anna on meie ekspert, kui tuleb juttu Eesti litsentsiga netikasiinode arvustustest. Ta tagab, et saate valida enda eelistustele vastava parima kasiino. Praegu on tema lemmik netikasiino Hillo.
Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 5.00