• Kiire registreerumine
 • Mobiilisõbralik
 • Kiired väljamaksed
100% kuni 150€ + 50 tasuta spinni mängus book of dead
Coolbet
Rohkem informatsiooni
Miinimum sissemaksega:
10€
Käivitatud:
2018
Kasiinoboonus:
100% kuni 150€ + 50 spins
Cashback:
EI

Coolbet on üks omanäolisemaid virtuaalseid kasiinosid kodumaiste ettevõtete seas. Kuigi ta on vähem tuntud võrreldes suuremate tegijatega, siis see netikasiino on suutnud aja möödudes endale ustava mängijaskonna kasvatada.

Tegu on veebikasiinoga, kust leiad üle tuhande slotika ning neile otsa veelgi erinevaid kasiinomänge, mis suure tempoga kaasa haaravad. Kõik põhilised kasiinode funktsioonid on selles portaalis olemas koos vingete spordiennustus kasiino lahendustega. Kõlab päris hästi, kas pole?


Lähemalt Coolbet virtuaalkasiinost

Coolbet pole tavaline Eesti netikasiino. Alustuseks on nad äärmiselt läbipaistvad, pakkudes oma kodulehel nii saamise lugu kui iga kasiino taga oleva inimese lühitutvustust. Võid mõelda, et mängija seisukohast on see ükskõik, kuid nii see pole.

Usaldusväärsus ja läbipaistvus on mängija seisukohast kriitilised. Aktiivsemad mängijad suunavad kasiinode käibesse aastate jooksul suuri summasid. Kasiinofännina on oluline teada, et kõik on turvaline ja stabiilne.

Kui sa eelistad kodumaiseid ettevõtteid ja tooteid, siis tasub teada, et Coolbet näol on tegu eestimaise firmaga. Samuti on oluline märgata, et nad arendasid ise välja spordipanuste tarkvara, mitte ei kasutanud olemasolevaid malle.

Tegu on kasiino kontseptsiooniga, milles on hulk erinevaid alamsektsioone. Kõige olulisemad on kasiinomängud ja spordiennustused, ent nende kõrvalt saad harrastada ka live-kasiinot ja külastada pokkeritube.

Kui lugeda nende promomaterjale, siis üldjoontes on firma pigem enda kohta kiitvas toonis kirjutanud. Kuid see enesepromotsioon põhineb reaalsel sisul. Aastate jooksul on mitmekesine mänguvalik, tasemel spordiennustused ja hiilgavad boonused toonud firmale korralikult fänne juurde.

Coolbet Netikasiino
Coolbet Netikasiino 2023

Veebileht ja kontseptsioon

Coolbet on avatud ning jagab oma kodulehel palju taustainformatsiooni. Tegu on seda tüüpi netikasiinoga, mis rõhub korralikult vastutustundlikule mängimisele. See temaatika on neile väga oluline, mistõttu saad kasutajana teha vajalikke samme oma mängimise juhtimiseks.

Üldine kontseptsioon on selles veebikasiinos orienteeritud sellele, et pakkuda võimalikult laia valikut kasiino meelelahutust. Muuhulgas on sul võimalik kerida slotirullikuid, teha spordiennustusi ja mängida pokkerit.

Navigatsioon on selles portaalis korralikul tasemel. Kui mõnes online kasiinos on üsna küsitaval tasemel kasutajapoolne liides, siis selles mängupaigas on kõik omal kohal. Mängijana saad ruttu leida oma lemmikslotte, avastada uusi mänge ning teha sisse- ja väljamakseid.

Lisaks on neil hästi avatud mängude süsteem, kuna iga konkreetse tiitli kohta on sul võimalik saada palju infot. Alates väljalaskest ja RTP näitajast kuni max võidukordaja ja volatiilsuseni välja! Mitte miski ei jää neil kahe silma vahele.

Mobiiltelefonid ja tahvelarvutid

Kuidas saaks tänapäeval enam ilma kõrgtasemelise mobiilile orienteeritud veebilehetega? Meie spetsialistid on näinud uue kümnendi alguses kasiinosid, mis pole viimase aja standardite järgi enam kaasaegsed.

Seda ei saa aga öelda Coolbeti virtuaalse kasiino kohta. Avasime nende portaali nii nutitelefonides kui tahvelarvutites. Selle tulemusena selgus, et netikasiino sobitub suurepäraselt toimima kõikide tänapäevaste nutiseadmetega.

Muide, Coolbetil puudub täielikult oma nutiäpp. Arvestades, et nad on välja ehitanud sajaprotsendiliselt responsiivse saidi, siis pole sellest üldsegi hullu. Saad igal juhul nautida kõrgetasemelist nutiseadmetele orienteeritud lehte koos ligipääsuga pea kõikidele mängudele.

Mängude valik

Coolbetis on üks suurimaid mängude valikuid Eesti online kasiinode seas. Sul on võimalik valida enam kui 1200 virtuaalse slotimasina seast. Pealegi täieneb netikasiino slottide repertuaar regulaarselt.

Eriliselt silmapaistev on Coolbeti mängude filtreerimise võimalus. See muudab oma lemmikmängude ja žanride üles leidmise eriliselt lihtsaks. Mängleva kergusega on sul võimalik mänge kategoriseerida liigi, RTP, võidu kordistaja ja teiste muutujate alusel.

Põhilised mängude kategooriad on selles online kasiinos slotid, videopokker, live-kasiino tooted, lauamängud ja kaardimängud. Vajab toonitamist, et Coolbetis pole suurt õnnemängude valikut, mis kahandab nende väärtust antud žanri austajate silmis.

 • Red Rake Gaming
 • Wazdan
 • Playson
 • Hacksaw Gaming
 • Triple Edge Studios
 • All41 Studios
 • Just for the Win
 • Microgaming
 • Blueprint Gaming
 • NoLimit City
 • Quickspin
 • Pragmatic Play
 • NetEnt
 • Ja paljud teised

Kui jutuks tuleb Coolbeti tarkvaraline sisu, siis ei saa nende poolt pakutavast üle ega ümber. Neil on õnnestunud portaali koondada mitmekesine valik nii turu tipptegijatest kui ka värsketest põnevatest väikestuudiotest. Seal saad tõepoolest erinevate tootjate mänge avastada ja nautida!

Live-kasiino võimalused

Live-kasiino võimalused on selles veebikasiinos äärmiselt kõrgel tasemel. Kvaliteedi tagab juba mängude tootja. Nimelt on suur osa netikasiinos saadaval olevatest live-kasiino toodetest manageeritud Evolution Gamingu poolt.

Tulemuseks on see, et sinu live-kasiino elamus on Coolbetis eksklusiivne, glamuurne ja professionaalne. Muuhulgas saad harrastada Blackjacki ning pokkerit ja isegi erinevaid õnnerattaid keerutada. Igav juba ei saa hakata ja minimaalsed panused algavad osal laudadest vaid 10 sendist!

Spordiennustused

Osa eestlasi tunneb Coolbeti mitte online kasiino, vaid hoopis spordiennustuste portaalina. Erinevalt nii mõnestki tegijast Eesti turul on nende meeskond välja arendanud täiesti iseseisva spordiennustuste platvormi.

Saadaval on kõik põhilised spordialad, mis kodumaistele ennustajatele meeldivad. See tähendab, et saad panustada jalgpallile, jäähokile, korvpallile, võrkpallile, MMA matšidele ja tennisele ning muidugi paljudele muudele aladele.

Sellest portaalist ei puudu live-panustamise võimalused valitud spordikohtumiste seas. Samuti on valitud mängudele saadaval Igava Mängu Kindlustus. Viimane annab sulle võimaluse kuni 20 euro ulatuses raha tagasi saada teatud viikide ja igavate tulemuste korral.

Sisse- ja väljamaksed

Selles veebikasiinos on täiesti aus valik maksevõimalusi. Ühest küljest pole need küll eriliselt laiad, kuid teisest küljest haakuvad need enamiku Eesti kasiinomängijate tavapäraste vajadustega.

Põhiline maksevõimalus on Trustly maksevahendaja kaudu. See on täpselt sama platvorm, mida kasutavad tavaliselt kiirkasiinod. Täiendavalt on olemas mõned pangakaardid ning Eesti kodupankade makselingid.

Kui läheb väljamaksete teostamiseks, siis võid üldjuhul eeldada täiesti tasuta väljakandeid. Ainsaks erandiks võib olla e-rahakottide kasutamine. Minimaalne sissemakse on 2 €. Kui teed deposiidi e-rahakoti abil, siis on miinimumiks 10 €.

 • Swedbank
 • Luminor
 • SEB
 • LHV
 • Revolut Card Deposit
 • MasterCard
 • Neteller
 • VISA
 • Skrill

Kasutajatugi ja turvalisus

Kaks põhilist viisi Coolbetiga ühendumiseks on live-chat ja e-posti teel sõnumi saatmine. Kui soovid nendega eesti keeles suhelda, siis on nad olemas E-R kell 09:00 kuni 17:00.

Kui sulle kõlbab ka inglise keeles rääkida, siis võid arvestada igapäevase tööajaga ajavahemikus 09:00-02:00. Ingliskeelne tugi on väga normaalse tööajaga, ent eestikeelse toe saadavus on konkurentidest kehvem.

Mis teha siis, kui on nädalavahetus ja tahad kibekiiresti vastuseid saada? Sel juhul tuleb kasutada abimaterjalide lehte. Sealt leiad KKK, mis aitab vastata tüüpilistele küsimustele, mis võivad portaali kasutamisel esile kerkida.

Turvalisus on aga aspekt, mille üle ei pea Coolbeti kasutades teps mitte muretsema. Nüüdseks on nad tegutsenud juba tükk aega ning nad on tõestanud end eesrindliku virtuaalse kasiinona eestimaisel turul.

Neil on olemas Maksu- ja Tolliamet poolt väljastatud litsents, mis kinnitab, et nad tegutsevad Eesti legaalselt. Samuti on neil olemas täielik krüptsioon andmete vahetuse osas ning ainult turvalised maksevõimalused.

Coolbet kampaaniad ja boonused

Lõviosa meie kasiinomängijatest soovib veebikasiinost leida küllaga boonuseid. Tegu on ju ühe olulisima eelisega füüsilise asukohaga mängukohtade ees. Õnneks selle koha pealt Coolbetis hätta ei jää. Sind võtavad vastu nii tervitusboonus kui püsipakkumised!

Tervitusboonus

Kui teed endale täiesti uue kasutaja Coolbeti, siis esimesel korral on sul võimalik kasu lõigata nende tervitusboonusest. Osa kasiinodest pakub tervituspaketi näol ainult ühte varianti, kuid Coolbetis on sul kaks valikut.

Esimene neist on võtta vastu 500% sissemakseboonust, kui teed 10-eurose sissemakse. Maksimaalne saadav võimalik summa on 60 eurot kokku mängimiseks selle ühe deposiidi kaudu.

500% on küll suur summa, ent tegelikkuses võib seda protsenti nimetada turunduslikuks võtteks. Suur protsent, aga iga järgnev sisse makstud euro enam sullle boonusraha tagasi ei too.

Tõsi on see, et samal ajal on 500% kohalikul turul üks kõrgemaid näitajaid, nii et väärib siiski tunnustamist. Kui sinu eesmärk on aga maksimeerida saadava boonusraha hulka, siis õnneks on neil välja pakkuda teinegi lahendus.

Teine paketi osa on 100% sissemakseboonust kuni 150 €. Lisaks on sul võimalik teenida endale 50 tasuta spinni slotikas Agent Jane Blonde Returns. Sel juhul on aga minimaalne sissemakse kõrgem ehk 20 €.

Lõppude lõpuks jääb igale kasutajale otsustada kumba boonuse varianti nad suurema väärtusena näevad. 500% boonuse juhul on 45-kordne läbimängimiskohustus. Kuid 100% boonuse puhul saad 35-kordse läbimängimiskohustuse.

Samas on äärmiselt positiivne, et tasuta spinnide kasutamisel puudub täielikult läbimängimise nõue. Praktikas saad kõik oma võidud koheselt välja kanda. Muide, mõlema kasiinoboonuse kasutamiseks läheb vaja boonuskoodi.

Jooksvad promokampaaniad

Ei, Coolbeti kogu hiilgus ei seisne ainult tervitusboonuses! Tegelikult toimub selles huvitavas virtuaalses kasiinos pidevalt erinevaid kampaaniaid ja boonuste jagamisi. Mõningate kasutajate arvates on neid Eesti tippudega võrreldes vähe, kuid meie spetsialistid arvavad teisiti.

Alustame kasvõi sellest, et iganädalaste kasiinorallide raames on võimalik saada endale lisaraha. Ühe nädala auhinnafondi kuulub tervelt 1000 €! Samuti on võimalik kasutada päevadiile, mille käigus antakse igal päeval üks põnev ja jahmatavalt hea boonuse saamise võimalus.

Tõsi on seegi, et Coolbetis pole lojaalsusprogrammi. Aga see-eest on neil pidevalt olemas võimendatud tagasimakse kampaania ning nad teevad koostööd erinevate tarkvarafirmadega, et nende võrgustike promosid kasutajatele pakkuda.

KKK

Kas netikasiinos Coolbet on turvaline mängida?

Kas Coolbet on uutele mängijatele kasiino boonus?

Kas Coolbet on Pay N Play kasiino (registreerumiseta kasiino)?

Kas Coolbet pakub võitude kiireid väljamakseid?

Milliseid maksemeetodeid võin oodata?

Kokkuvõte Coolbet virtuaalse kasiino kohta

Meile meeldivad omanäolised ja unikaalsed veebikasiinod. Võib öelda, et Coolbet on algusest peale läinud mööda oma rada ning nad pole tänaseni lõpetanud erakordse mänguelamuse pakkumist.

Millest see suur kära? Neil on tasemel mängude valik, mille moodustavad väga erinevate taustadega tarkvaratootjate mängud. Samuti pakuvad nad Päeva Diile, ahvatlevat tervitusboonust ning kamaluga jooksvaid promosid.

Täiendavalt oma kasiinomängude sektsioonile on nad kõvad käpad spordiennustuste pakkumises. Osa nende kasutajatest on puhtalt spordipanustajad ning ei tõsta kunagi oma jalga tavalisse kasiinosse.

Kui sa peaksid olema live-kasiino elamuste suur austaja, siis Coolbet sind hätta juba ei jäta. Neil on peamiselt Evolution Gamingu poolt toodetud reaalse diileriga mängud, mis pakuvad eksklusiivse ja kordumatu atmosfääriga kasiinoelamusi.

Püsikampaaniate osas on tegu vägagi esindusliku netikasiinoga. Erinevates kategooriates pakuvad nad pidevalt atraktiivseid boonuseid ning seda nii tavakasiinos kui spordiennustustes. Lühidalt öeldes on “Stay Cool Bet Responsibly” lööklausega veebikasiino üks Eesti tugevamaid tegijaid.

Tugevad küljed

 • Atraktiivse tervitusboonuse netikasiino, sh 500% kuni 60 €
 • Tohutu valik erinevaid slotimänge ja muud kasiinopõhist meelelahutust
 • Soliidne spordiennustuste tegemise rubriik, mis katab kõik panustamise vajadused

Nõrgemad küljed

 • Erinevate õnnemängude nimekiri võiks praegusest tunduvalt pikem olla
 • Coolbet ei paku oma püsikasutajatele VIP-klubi ega lojaalsusprogrammi
Photo of author
Kirjutanud:
Anna Tamm
Anna on meie ekspert, kui tuleb juttu Eesti litsentsiga netikasiinode arvustustest. Ta tagab, et saate valida enda eelistustele vastava parima kasiino. Praegu on tema lemmik netikasiino Hillo.
Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 5.00