Uuendatud:8 ABR.. 2024

Levinud müüdi kohaselt ei kasuta online kasiinod tänapäeval enam boonuskoode. Tegelikult on kasiino boonuskoodid jätkuvalt oluline osa paljude veebikasiinode promotsioonide toimimise alustaladest.

Kindlasti tasub kõikidel tõsistel veebikasiinode huvilistel end selle teemaga kurssi viia. Nii mõnelgi korral võib just kasiino boonuskoodi olemasolu teha vahe sisse, kas saad endale haarata vinge boonuse või mitte. Seega, loe edasi meie põhjalikku postitust…

Kasiino boonuskoodid aitavad sul ägedaid kasiino boonuseid saada
Kasiino promokoodid aitavad saada vingeid boonuseid

Mis on kasiino boonuskoodid?

Heal lapsel mitu nime: kasiino promokoodid, boonuskoodid, preemiakoodid – igal juhul on tegu tähtedest ja/või numbritest koosneva koodiga. Kui selle õigesse lahtrisse sisse toksid, siis avanebki sulle boonuskoodi taga peitub magus preemia.

Vaata järgnevalt näidet suvalistest võimalikest koodidest: NEWYEAR2020, GOCASINO, 21OFFER jne. Seega võivad vahel olla boonuskoodide nimed seotud konkreetse pakkumise pealkirjaga, ent võivad olla isegi täiesti juhuslikud nagu H98F8FRERGR.

Mida arusaadavam, laialdase ja spetsiifilisem kood on, seda suurema tõenäosusega on see mõeldud laialdaseks kasutuseks. Kui tegu on pikema ja abstraktsema koodiga, siis ilmselt on see ikkagi suunatud konkreetsele kasutajale automaatse koodide generaatori kaudu.

Kasiino boonuskoodid on universaalne termin. See tähendab, et koodi taga võib peituda suvaline boonus, mille on kasiino otsustanud koodi sisestamisega siduda. Kuigi keskeltläbi kasutatakse neid kõige rohkem deposiidiga seotud boonuste jagamiseks, siis tegelikkuses rakendatakse neid mujalgi.

Milleks kasiinos boonuskoodi kasutada?

Kõige esimene vastus on ilmselge: endale kasiino boonuste võtmiseks. Kuid selle kõrval on teisigi võimalikke põhjuseid. Nimelt võib olla koodiga seotud auhinna loosimine. Õige koodi sisestades osaled ühe piletiga loosimisel.

Uut kontot kasiinosse luues on samuti võimalik sisestada boonuskood, mis aitab sul endale haarata mõnusaid tervitusboonuseid. Sellised koodid on tavaliselt pikema aja vältel kasutusel, ent siiski tasub kehtivusaeg alati üle kontrollida.

Promokood võib olla vahel vajalik selleks, et osaleda mõnel kitsama ringkonnaga kasiinoturniiril. See tähendab, et pead mingil moel saama endale vajaliku koodi, mille abil saad enda kasutaja turniiris osalejate nimekirja üles panna.

Kuidas kasiino boonuskoodid maksma panna?

Kui soovid kasiino boonuskoodid enda kasuks tööle panna, siis tuleb nendega õigesti ümber käia. Pead sisestama kehtiva koodi õigesse lahtrisse. Konkreetsed kohad koodi sisestamiseks sõltuvad suuresti online kasiino eripäradest.

Üldjuhul saad koodi lisada sisse- ja väljamaksete tegemise juures olevasse lahtrisse. Kuid see sama lahter võib asuda sõltuvalt boonuse iseloomust mõne kasiinomängu juures või täiendava lahtrina registreerumisankeedis.

Mobiiliäpiga seotud kasiino boonuskoodid tuleb sisestada konkreetses mobiilirakenduses vastavasse kohta. Soovitame leitud koodi kopeerida, et vältida ümber kirjutamisel sageli tekkivaid vigu.

Boonuskoodide tingimused

Kõige tähtsam on promokoodide kasutamise juures aru saada, et nendega käivad kaasas mitmesugused reeglid. Olulisim reegel on kehtivusaeg, kuna sa ei saaks isegi teiste reegliteni jõuda, kui kood on oma kehtivuse kaotanud.

Kui kaua üks kood kehtib? Üldiselt täpselt sama kaua nagu selle koodiga seotud boonus. Kõige pikemad kehtivusajad on tavaliselt tervitusboonustel. Tihti on need tähtajatud või siis kehtivad pool aastat kuni aasta.

Loomulikult tuleb iga boonuskoodi eraldi vaadata ning teha kindlaks, millised tingimused on veebikasiino sellele külge riputanud. Keskeltläbi võid aga arvestada, et koodid kehtivad mõnest päevast paari nädalani.

Parimkasiino.ee portaalis uuendame vastavaid boonuskoode pidevalt. Seega saad olla kindel, et sinuni toodud promokoodid on krips-kraps reaalseid pakkumisi peegeldavad. Küll aga ei saa olla kindel suvalistest netiavarustest leitud boonuskoodidest, mis võivad olla juba tükk aeg kehtetud.

Oluline on seegi, et vahel saab boonuskoodi ainult kindlas kohas kasutada. Näiteks kui tegu on mobiilikasiino promokoodiga, siis pole seda võimalik rakendada tavalises veebiportaalis. Sa pead siiski alguses tõmbama alla vastava mobiiliäpi.

Kui boonuskood on aegunud, siis ära heida meelt. Täiesti võimalik, et vahepeal on veebikasiino genereerinud juba uue koodi, mis sobib sarnasele boonuste pakkumisele. Eriti kehtib see populaarsete ja sagedaste kampaaniatüüpide puhul: tervituspakkumised ja hooajalised boonused nagu jõulud ning lihavõtted.

Kust kasiino promokoode saab?

Kasiino boonuskoodide leidmine on lihtne, sest siit samast portaalist saad endale kõik värsked Eesti online kasiinodes kehtivad promokoodid. Siia on talletatud koodid, mis on n-ö avalikuks kasutamiseks mõeldud.

Samal ajal on võimalik enda käsutusse saada boonuskoode, mis on isiklikud. Neid pole mõtet kellelegi edasi saata, sest neid saab, kas ainult ühe korra kasutada või siis ainult saaja poolt vaid korra rakendada.

  • Universaalsed koodid: Laiemale avalikkusele mõeldud kasiino boonuskoodid. Selliseid koode leiad siit portaalist ning need on põhimõtteliselt suunatud kõikidele kasutajatele, kes soovivad lihtsalt konkreetsest boonuskampaaniast osa võtta. Kehtivusajad ja seotud reeglid ning tingimused on seinast-seina.
  • E-posti kasiino koodid: Vahel saadetakse kasutajatele e-postiga välja koode, mis on mõeldud kindlale segmendile. Segmenteerumine sõltub suuresti kasiino kampaania eesmärkidest. Selge on aga see, et selliseid boonuskoode pole mõtet internetti üles riputada ega oma sõpradele edasi saata.
  • Reaktiveerumise koodid: Mõnikord saadetakse mängijatele, kes on juba registreerunud, ent pole tükk aega mänginud, vingeid kasiino boonuskoode. Põhjuseks on see, et veebikasiino soovib neid mängijaid reaktiveerida ning mõnusa boonuse pakkumine annab põhjust kasutajale uuesti tagasi tulla.
  • Sünnipäeva boonuskoodid: Jah, parimad Eesti veebikasiinod võivad anda sulle ägeda promokoodi sünnipäeva puhul. Jällegi on tegu isikliku boonuskoodiga, mille puhul pole mõtet hakata seda suvaliste inimestega jagama. Sellise koodiga tulevad tavaliselt kaasa tasuta keerutused või väiksem deposiidi boonus.
  • Tervitusboonuse koodid: Vägevaimad online kasiinod annavad uutele tulijatele tervitusboonust, mis võib koosneda sissemakseboonustest ja tasuta keerutustest. Selliseid boonuseid on tihti võimalik aktiveerida just nimelt deposiidi ajal boonuskoodi sisestamise kaudu.
  • Ilma sissemakseta kasiino koodid: Kas teadsid, et mõned netikasiino pakuvad ilma sissemakseta boonuseid, mille lunastamiseks läheb boonuskoodi vaja? Teisisõnu saad endale haarata boonuse, millega ei kaasne deponeerimise nõuet. Samas võivad sellistel boonustel jällegi olla karmimad läbimängimistingimused.
  • Kontovaba kasiino boonuskoodid: Pay N Play ehk kontovabade kasiinode puhul tulevad samuti teemaks boonuskoodid. Kui mõni selline kiirkasiino võimaldab sul saada mahlakaid boonuseid, siis võib selleks vabalt esmalt vaja minna promokoodi sisestamist. Seejärel saadki nautida võimsaid kontovabasid boonuseid!
  • Mobiilikasiino boonuskoodid: Jah, täiesti eraldiseisva teema moodustavad boonuskoodid, mis on suunatud eksklusiivselt mobiilikasiino kasutajatele. Praegusel ajal tähendab see tavaliselt kohustust mõne kasiinoäpi alla laadida ning seejärel juba rakendusesiseselt sisestada vajalik boonuskood õigesse sektsiooni.

Kokkuvõte: Kasiino boonuskoodide lummuses – haara mõni juba täna

Boonuse jahtijatel tasub hoolikalt tähele panna: paljud veebikasiinod nõuavad boonuskoodide sisestamist kohustusliku sammuna kõigilt, kes tahavad endale kasiinopreemiat. Täpsed nõuded sõltuvad konkreetsest mängupaigast.

Vastupidiselt levinud arvamusele on kasiino boonuskoodid jätkuvalt pidevas kasutuses. Olgu sinu soovitud boonuseks tervituspakett, sissemakseboonus või tasuta keerutuste eripakkumine – šansid on üsna suured, et sul läheb selleks promokoodi vaja!

Photo of author
Kirjutanud:
Robert Kask
Robert on meie ajakirjanik, kui on juttu üldistest kasiino- ja panustamisalastest uudistest ning juhenditest.
Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 5.00