Slotiautomaadid on läbi aegade olnud Eesti kasiinokülastajate seas menukaimad kasiinomängud. 2021. aastal jätkub samasugune trend, mistõttu vaatame lähemalt, milliste põnevate ja kaasahaaravate virtuaalsete slotimasinatega on oma ala suurimad tegijad Microgaming ja NetEnt välja tulnud.

Microgaming kasiinomängud 2021. aastal
Mille põnevaga üllatavad NetEnt ja Microgaming 2021. aastal?

 

Alguspunkt: Mis on NetEnti ja Microgamingu fenomen?

Slotikad on ühed dünaamilisemad kasiinomängud. Kuid tootjaid on palju, mistõttu käib tarkvarafirmade vahel üsna suur mõõduvõtmine. Tänaseks on pinnale jäänud palju oskuslikke ettevõtteid, ent NetEnt ja Microgaming kipuvad jääma ikkagi koorekihiks.

1994. aastal asutatud Microgamingul on olnud pikk edumaa. Nad ise väidavad, et just nende käte alt ilmus maailmasse esimene pärisraha eest mängitav veebikasiino mäng. Kuigi see on vaidlusalune väide, siis selge on see, et antud firmal on pikk ja väärikas ajalugu.

Kuigi NetEnt asus hoolega 1996. aastast online kasiinodele mõeldud slotikaid looma, siis tegelikult ulatuvad nende juured kaugemasse minevikku. See sama firma tegutses 1970ndatel Rootsis, pakkudes tavalistele kasiinodele mänguautomaate. Seega, online kasiinomängud tulid tunduvalt hiljem.

Millised head kasiinomängud tulevad Microgamingult välja?

Microgaming on 2021. aastat alustanud äärmisel produktiivselt. Jaanuarikuiste mängude seas leiab nii 777 Mega Deluxe kui ka Golden Stallion: Ultraways slotikad. Esimene neist on aga toodetud Crazy Tooth Studio poolt, ent siiski on tegu eksklusiivse Microgaming lepinguga.

Selles mängus on 127 võiduliini ning neli rullikut. RTP-määr on 96,1%, mis asetab antud slotika eeskujulike mängumasinate sekka. Küll aga pole maksimaalne panus eriti kõrge: Max Bet on 30 eurot ning Min Bet jääb 20 sendi juurde.

Kusjuures Golden Stallion: Ultraways on jällegi eksklusiivne Microgaming slotikas, mille taga on tegelikult teine stuudio. Selle mängu puhul on tegelikuks tootjaks Northern Lights Gaming, mis on üks kasiinomängude maailma tõusvaid tähti. See on viie rulliku ning 20 võiduliiniga slotikas, mille temaatika keskendub metsikutele hobustele.

Samas on selles hobuseteemalises slotikas mitmesuguseid funktsioone, sh Golden Wilds ja Golden Sequences, mis muudavad pealtnäha igavapoolsema mängu tõeliselt kaasahaaravaks meelelahutuseks.

Mis võiks veel Microgamingu mängutehases laekuda?

Microgaming on viimasel ajal hakanud üha rohkem tegema eksklusiivseid lepinguid erinevate väiketootjatega. See võimaldab pisematel firmadel saada erakordse võimaluse olla nähtavalt Microgaming netikasiinodes.

Üks oodatumaid mänge on koostöös firmaga PearFiction. See slotimäng kannab nime Chicago Gold ning viib kõik mängijad eelmise sajandi alguse gängsteritega täidetud Chicagosse. Rullikuid on 5 ning võiduliine 45.

Selles mängus saab olema küllaga lisafunktsioone, näiteks Wild-sümbolid, tasuta keerutused ning respinnid. Samuti on sul võimalik mängust välja kuni 5000x summaga esialgusest panusest, mis tähendab kuni 250 000 eurot!

Taoliseid koostööprojekte on tulemas hulgi. Muuhulgas tasub oodata slotte nagu Amer Sterlings Mystic Shrine, Pirates Quest ning Solar Wilds. Kõikide nende slotikate puhul on teada, et kvaliteet peaks olema Microgamingu kõrgeimatel tasemetel.

Mis on NetEnt kasiinomängud 2021. aastal?

NetEnt paiskas jaanuaris 2021 turule värske slotika Fruit Shops Megaways. Rohkem kui seitse aastat oli selleks hetkeks möödas ajast, mil esimene slotikas sellest seeriast välja tuli.

Tegu on 6 rulliku ja 117 649 Megaways võiduvõimalust omava virtuaalse slotimasinaga, mille RTP-määr on 96,06%. Kuigi selle Hit Rate on üsna madal, siis tuleb arvestada, et 10000x peavõit tasakaalustab näidiku küllaga ära.

Kui sulle meeldivad retro puuviljade slotikad uues kuues, siis Fruit Shops Megaways on mäng, millest pole mõtet mööda vaadata. Kuivõrd panuseid saab teha 20 sendist 100 euroni, siis pakub see slotimäng naudinguid igast mastist mängijatele.

Veebruari jooksul on aga tulemas Rome: The Golden Age. Selles slotikas on muidugi Megaways süsteemiga võrreldes tunduvalt vähem võiduvõimalusi, ent siiski on kokku 720 võiduliini saadaval.

Maksimaalne väljamakse on 83333x ning panustamise vahemik on 10 sendist kuni 50 euroni. RTP-määr on 96,06%, nii et tegu on vähemalt esialgse info põhjal jaanuarikuise mänguga samal tasemel oleva slotikaga.

Üldiselt on Vana Rooma teemaline slotikas tekitanud kriitikutes kahtluseid, kas niivõrd ära leierdatud teema kasutamine on mõistlik. Siiski on tegu NetEntiga, mille mängude kvaliteet on keskmisest tunduvalt kõrgem ning nad võivad sellest temaatikast midagi vinget välja võluda! Väga vinged kasiinomängud tulemas…

Mida võiks NetEntilt veel oodata?

Kui vaadata paari eelmise aasta peale, siis on näha, kuidas NetEntil on tulnud iga kuu kohta välja vähemalt üks uus slotikas. See annab lootust 2021. aasta osas. Näiteks pidi 2020. aasta neljandas kvartalis valmis saama Parthenon slotikas, kuid see on lükkunud sellesse aastasse.

Üks omapärasemaid slotikaid saab olema märtsikuus valitud kasiinodesse saabuv Hell’s Kitchen slotikas. Tegu on popkultuuri žanri mängumasinaga, mis põhineb samanimelisel Gordon Ramsey kokasaatel. Slotikas saab olema 5 rulliku, 3 rea ning 20 fikseeritud panuseliiniga.

Kas koroonaviiruse pandeemia mõjutab kasiinomängude tootmist?

Nii ja naa. Kuivõrd virtuaalsed kasiinod ei saanud samasugust lööki nagu füüsilise asukohaga kasiinod, siis pole võimalik rääkida samal tasemel toimunud majanduslikust kahjust.

Pigem on vahepealne aeg veelgi tugevdanud netikasiinode positsioone, mis loob soodsa pinnase aina uute kasiinomängude, sh põnevate slotikate, pidevalt mängijate ette toomiseks.

Kuigi võib jääda mulje, et NetEnt pole sedavõrd tegus Microgamingu kõrval, siis tegelikult pole sellel Rootsi firmal kunagi olnud nii suurt slotikate kollektsiooni. Nad toodavad nii mõnegi tootjaga võrreldes vähem, ent panustavad seekaudu veelgi rohkem iga üksiku slotika ja muu kasiinomängu kvaliteeti.

Kokkuvõte: NetEnt ja Microgaming kasiinomängud 2021

Kaks slotimaailma hiidu NetEnt ja Microgaming toovad 2021. aasta jooksul küllaga uusi mänge turule. Neist kahest on eriti produktiivseks muutunud Microgaming, sest nad teevad koostööd sõltumatute pisitegijatega, et pakkuda kohta oma Microgaming Casino eksklusiivsetes rubriikides.

Seevastu on NetEnt turule paiskamas veebruaris Vana-Rooma teemalise slotika Rome: The Golden Age ning märtsis Gordon Ramsey telesaatest inspireeritud Hell’s Kitchen slotiautomaadi. Jaanuaris tuli samalt tegijalt välja uues kuues vana favoriit Fruit Shops Megaways, et hullutada puuviljaslotikate fänne.

Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 0
parimkasiino.ee
gambleaware
Navigeeri