Kingswin on Eesti kontekstis sleeper kasiino. Seda firmat ei tunta kuigivõrd hästi võrreldes nimedega nagu Paf ja OlyBet, ent tegelikult on selles kasiinol mängijatele päris palju väärtust pakkuda.

Kui vaadata kõrvale veidi rohmakast disainist ja aegunud väljanägemisest, siis pakub Kingswin ühte jahmatavaimat lojaalsusprogrammi kodumaisel kasiinoturul. Samuti on neil vinge tervitusboonus. Loe kohe edasi meie põhjalikku analüüsi netikasiino headest ja veadest!

Kingswin Eesti Netikasiino Arvustus 2023
Kingswin Eesti Netikasiino 2023

Lähemalt Kingswin virtuaalsest kasiinost

Kingswin loodi 2008. aastal. See on veebikasiino, mis pole suutnud kordagi murda Eesti tipptegijate hulka. Selleks on mitmeid põhjuseid. Esiteks pole nad teinud suuri investeeringuid, et oma veebisaidi disain ja olemus võimalikult tänapäevaseks muuta.

Teiseks pole nad teinud piisavalt palju reklaami, et haarata laiemat turgu endale. Aga kõik see ei omagi nii suurt tähtsust, kuna selles virtuaalses kasiinos on mõningaid aspekte, mis teevad oma konkurentidele pika puuga ära.

Kingswin lojaalsusprogrammi on kiitnud paljud kasiinode spetsialistid Eestis ning Parimkasiino.ee meeskond nõustub nende positiivsete hinnangutega. Mitmest tasandist koosneb ja vingete preemiatega programm lausa kutsub mängima!

Ka tervitusboonus on hästi atraktiivne. Iga uus tulija võib saada endale deposiidi boonust kuni 555 € ning lisaks sellele antakse värsketele liitujatele veel 155 tasuta spinni peale kauba.

Siiski ei saa üle sellest, et Kingswin võiks teha olulisi värskendusi oma kodulehe navigatsiooni ja üldisesse disaini. Pärast korralikku värskenduskuuri oleks antud virtuaalkasiino palju kõrgemal tasemel ning meelitaks ligi rohkem mängijaid.

Veebileht ja kontseptsioon

Kingswin veebisait on lihtsa disainiga, kuid sisaldab endas elemente, mis jätavad pigem mulje vanema põlvkonna veebikasiinost. Loodetavasti kaasajastatakse aja möödudes see veebileht ära.

Kui see kõrvale jätta, siis kontseptsioon põhineb ikkagi tavalisel veebikasiinol. Sul pole võimalik teha spordiennustusi ega osaleda pokkeritubades. Kõik keerleb tavaliste ning live-kasiino mängude ümber.

Navigeerimine on kohati kohmakas, kuna lehe graafilised elemendi pole optimeeritud. Samuti tekitab üleliigselt kirev disain kohati silmadele väsitava efekti. Siinkohal aitaks kindlasti UX kasutaja teekonna parandamise meetmed.

Mobiiltelefonid ja tahvelarvutid

Kingswin online kasiino töötab mobiilis, kuid ainult töötamise juurde asi jääbki. Sait on mingil hetkel ära optimeeritud, ent kindlasti ei saa rääkida puhtakujulisest mobiiliveebist.

Selleks on kohati leht nutiseadmetes liiga aeglane ning erinevad veebisaidi elemendid pole korralikult netipõhiseks kasutuseks ära optimeeritud. Kui üldse ühelegi Eesti veebikasiinole oleks vaja eraldiseisvat nutiäppi, siis Kingswin on üks neist brändidest.

Samas ei saa kasiinole liiga teha. Põhimõtteliselt on mobiilne kasutus täiesti võimalik ja saad kõik mängud tahvelarvutis või nutitelefonis ära mängitud. Lihtsalt konkurentidega võrreldes on kvaliteet tunduvalt madalamal tasemel.

Mängude valik

Kingswin põhiline fookus on slotikatel. Siin pole aga midagi imestada, sest lõviosa Eesti veebikasiinodest on samale žanrile oma tähelepanu koondanud. Tegu on lihtsalt sedavõrd populaarse mängukategooriaga.

Kui otsid tavapäraseid favoriite, siis selles netikasiinos on need ilusti olemas. Saad avada selliseid slotte nagu Esqueleto Explosivo 2, Midas Golden Touch ja Mega Moolah.

Samal ajal on aga pigem keskpärane valik laua- ja kaardimänge. Slotimängude kõrval annab neid sealt üles otsida, sest kategorisatsioon pole just kõige paremini õnnestunud. Kingswin kasiino tõuseks paremale tasemele, kui klassikalisi kasiinomänge oleks seal rohkem.

Siiski on põhilised mängud nagu Blackjack, rulett ja bakaraa kasiinos täiesti olemas. Näiteks ruleti puhul on sul võimalik valida Euroopa, Ameerika ja Prantsuse versioonide vahel, et eelistada endale meelepäraseimat varianti.

 • Microgaming
 • Betsoft Gaming
 • Habanero
 • Pragmatic Play
 • Booming Games
 • Bgaming
 • Thunderkick
 • Endorphina
 • Ezugi
 • iSoftBet
 • MrSlotty
 • Ainsworth
 • Barcrest
 • Shufflemaster
 • NextGen Gaming

Kui aga jutuks tuleb tarkvaraline baas, siis on siinses veebikasiinos see täiesti kõval tasemel. Leiad paljude tuntud kompaniide mänge, ent täiendava maiuspalana on üles riputatud pelisid, mis kuuluvad pisistuudiotele.

Live-kasiino võimalused

Live-kasiino on Kingswin online kasiinos rahuldaval tasemel. Kasutajana on sul võimalik ligi pääseda Ezugi poolt toodetud live-kasiino meelelahutusele. See pole nii hea nagu NetEnt Live ega Evolution Gaming.

Kuid siiski ajab selle firma toodang lõpuks asja ära. Kokkuvõttes on sul ikkagi võimalus mängida reaalajas ruletti, Blackjacki, pokkerit, bakaraad ja muud levinud kasiinode meelelahutust.

Live-kasiino mängudele pole liialt kõrget latti pandud. Madalaimad sisenemise panused on odavaimates laudades vaid paarikümnest sendist algavad. Kallimates on sisenemispanused aga minimaalselt paar eurot.

Spordiennustused

Kingswin on jäägitult pühendunud kasiinoelamuste pakkumisele, mistõttu pole nad lansseerinud spordiennustuste rubriiki. Vaadates nende üldist kontseptsiooni võib olla üsna kindel, et spordipanustamiste maailma nad lähiajal sisenema ei hakka.

Antud firma pole ka mitte ühegi teise portaaliga välja tulnud, et oma “ärijalga” spordipanuste pakkumisse tõsta. Kui soovid spordiennustustega multikasiinot, siis on sellised kohad näiteks OlyBet ja TonyBet.

Sisse- ja väljamaksed

Kingswin erineb teistest Eesti netikasiinodes peamiselt selle poolest, et nad pakuvad krüptovaluutas maksmise võimalust. Ainuüksi see fakt tõstab nad maksemeetodite arvestuses pea kõikidest konkurentidest liidripositsioonile.

Nimelt on Kingswin maksete süsteem soovi korral ühendatud CoinsPaid ettevõttega, mis võimaldab teha sissemakseid mängimiseks mitmete krüptovaluutade abil. Muuhulgas on olemas tugi Ethereumile ja LiteCoinile.

Kui juba krüptotugi on kasiinoportaalis loodud, siis saab teha makseid ka Bitcoiniga. Pole teada, millal teised online kasiinod Eestis krüptorongile hüppavad, ent praeguse seisuga kindlustab Kingswin oma positsiooni antud valdkonnas.

Ei ole krüptotehingutest huvitatud? Sel juhul on su käsutuses krediitkaart, kui selle peal on VISA, MasterCardi või Maestro logo. Peale selle on võimalik kasutada e-rahakotte Neteller ja Skrill.

Samas on üsna šokeeriv, et Kingswin veebikasiinos on võimalik ainult SEB makselingiga tasuda. Puuduvad teised panganduse liidrid nagu Swedbank ja LHV. Kui oled nende pankade klient, siis pead lihtsalt oma maksekaarti kasutama, ent otselinki pole võimalik pruukida.

Minimaalne väljamakse on selles veebikasiinos pigem keskmisest kõrgem, sest oma väljakande sooritamiseks pead käima välja vähemalt 20 eurot. Kui soovid teha suuri väljamakseid ehk 5000 € ja enam, siis tuleb täita rahapesuvastaste seaduste taustakontrolli, mis tähendab kindlasti raha pisukest viibimist.

Kingswin saaks oma maksepoliitika täiesti jumalikule tasemele viia, kui nad teeksid koostöö Trustly’ga. See lahendaks Eesti pankade makselinkide vähesuse. Siis oleks neil korraga täielik traditsiooniliste ning krüptorahade tugi lehel olemas. Samuti saaksid kasutajana teostada välkmakseid.

 • paysafecard
 • Skrill
 • Neteller
 • MasterCard
 • VISA
 • Maestro
 • CoinsPaid
 • Bitcoin
 • SEB makselink

Kasutajatugi ja turvalisus

Tegime tööpäeval kell 13:30 paiku eksperimendi ning Kingswini vestlusaknas polnud võimalik kliendituge saada. Tuli ette kiri, et nende teenindajad pole saadaval ning saab neile lihtsalt sõnumi jätta hilisemaks vastamiseks.

Täiesti eripärane olukord valitseb Kingswini klienditeenindusega, kuna kodulehel pole kirjas, millistel kellaaegadel oleks täpselt nendega võimalik ühendust saada. See pole sugugi kliendisõbralik lähenemine ning vajab tulevikus korrastamist.

Kui soovid nendega ühendust saada, siis live-chati kõrval on veel teinegi valik. Võid neile saata e-kirja. Keskeltläbi laekub nende online kasiino klienditoelt vastus sinu küsimusele paari tunni jooksul. Väljaspool tööaega tuleb lihtsalt oodata aega, mil nende töötajad tagasi tööpostile saabuvad.

Turvalisuse teema koha pealt ei saa aga Kingswinile midagi ette heita. Neile on väljastanud juba tükk aega kehtinud tegevusloa Eesti Maksu- ja Tolliamet. Selle tulemusel on neil õigus tegutseda kodumaisel turul ning nad on riigile näidanud, et ettevõte toimib usaldusväärselt.

Kogu nende leht on korralikult turvatud SSL-krüptsiooniga. Sinu sisse tulevad ja väljuvad andmed ei saa suvaliselt lekkida ning portaal on korralikult küberrünnakute vastu ära kaitstud.

Kõik lehel olevad mängud ja maksemeetodid pärinevad turvalistelt firmadelt, mis on juba pikaajaliselt oma usaldusväärsust tõestanud. Seepärast võid Kingswini mängude portaali täiesti julgelt külastada!

Kingswin kampaaniad ja boonused

Boonused, kampaaniad ja pakkumised on Kingswin online kasiinos suurepärasel tasemel. Seejuures ei jäta nad ilma preemiateta ei püsikasutajaid ega värskeid tulijaid. Vaatame kohe nende võimalusi lähemalt!

Tervitusboonus

Igale uuele tulijale annab Kingswin võimaluse teenida endale 100% deposiidi boonust kuni 555 €. Küll aga tuleb tõdeda, et seda ei saa ühekorraga kätte. Sa pead kokku tegema viis deposiiti, et täielikus summas boonus endale saada.

Mis muudab tervitusboonuse eriliseks on see, et eurode kõrval on seda võimalik saada ka Bitcoinides. Tegu on meie spetsialistidele teadaolevalt ainsa Eesti netikasiinoga, mis pakub tervitusboonust soovi korral krüptorahas.

Tervitusboonuse teenimiseks pead tegema sissemakse minimaalselt 20 euro väärtuses. Tuleb järgida boonuse pakkumise juures olevaid reegleid ning kokku teha viis sissemakset. Läbimängimisnõue on seejuures 45-kordne, mis asetab kahjuks Kingswini tervituspaketi nõude tunduvalt üle Eesti keskmise.

VIP-programm

Kõige olulisem Kingswin kasiinoboonus on nende VIP-programm, mis pakub lojaalsetele klientidele külluslikke preemiaid. See on mitmest tasandist koosnev program, milles osaledes on võimalik aina paremaid auhindu saada.

Tasandeid on nende VIP-programmis kokku 5 erinevat ning osal neist tasanditest on veel ala-leveleid. Karakteriteks on Sepp, Relvakandja, Sõdalane, Rüütel ja Kuningas. Kusjuures viimane tase pakub lausa jahmatavaid auhindu.

Kuninga tasemetel olles on sul võimalik võita uhke telekas või stiilne MacBook sülearvuti. Täiendavalt võid endale saada Los Angelese reisi. Küündides kõige tippu saad aga endale luksusliku sedaani, millel ilutseb Mercedes-Benz embleem!

Kokkuvõte Kingswin kohta

Kingswin on ühest küljest Eesti netikasiino, mida tuntakse turu liidritega võrreldes kõvasti vähem. Esmapilk võib olla petlik, sest nende veebileht on kohati vanema ja veidi aegunud stiiliga.

Sellele vaatamata pakub Kingswin just nimelt mõningaid funktsioone, milles nad on turu liidrid või jõuavad selle tiitlini väga lähedale. Nimelt on nad põhimõtteliselt ainus veebikasiino, mis pakub kohalikele mängijatele CoinsPaid kaudu laia valikut krüptoraha sisse- ja väljamakseid.

Sul on võimalik osaleda ühes Eesti paremike sekka kuuluvas VIP-programmis, mis koosneb kokku viiest tasemest. Kõrgeimate tasemeteni jõudes saad nautida MacBook sülearvutit, Los Angelese reisi ja mersu sedaani!

Mängude valik on Kingswinis korralik, kuid mitte midagi ülemäära laia. Kohati on lehel navigeerimine tülikas ning mobiilivaade toimib hästi, ent pole viimistletud vastama 2020ndate esimese poole kõrgeimatele ootustele.

Samas korraldatakse pidevalt selles virtuaalses kasiinos erinevaid kampaaniaid. Uue liitujana on sul võimalus haarata kinni ägedast tervitusboonusest, mis lennutab sinu poole 100% deposiidi boonust kuni 555 €.

Kokkuvõttes on tegu põneva netikasiinoga, mis erineb teistest turul olevatest tegijatest mitmel moel. Tasub kindlasti järele proovida ja selle käigus anda kasiino võimalustele enda isiklik hinnang!

Tugevad küljed

 • Võimalus teha makseid krüptovaluutas, sh Ethereum, Bitcoin ja LiteCoin
 • Soliidne VIP-programm mitmete tasandite ja vingete auhindadega
 • Korralik valik slotimänge

Nõrgemad küljed

 • Ei saa teha spordiennustusi
 • Portaali disaini peaks ajakohastama ning nutiseadmete paremale tasemele optimeerima
Photo of author
Kirjutanud:
Anna Tamm
Anna on meie ekspert, kui tuleb juttu Eesti litsentsiga netikasiinode arvustustest. Ta tagab, et saate valida enda eelistustele vastava parima kasiino. Praegu on tema lemmik netikasiino Hillo.
Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 4.50