Eesti mängijad armastavad kasiinosid, mis ühendavad omavahel ägedad kasiinomängud ning spordipanustamise võimalused. Üks selliseid portaale on just nimelt TonyBet, mis tegutseb kõrgel tasemel mitmel rindel!

Boonuste küllus, mobiilne kasutuskogemus ning kiired maksed võimaldavad TonyBetil kutsuda päris paljusid Eesti mängijaid lojaalseteks klientideks. Loe edasi meie erapooletut arvustust, et saada sellest kõigest lähemalt teada…

TonyBet Netikasiino
TonyBet Netikasiino 2023

Lähemalt TonyBet virtuaalsest kasiinost

TonyBet nimi on alguse saanud legendi staatuse omandanud pokkeriässast Tony G’st (kodanikunimega Antanas Guoga). Ühel hetkel otsustas kutt pärast suurte rahasummade kokku ajamist, et ta tahab teha veebipõhist kasiinot.

Kõik algaski sellest, et ta suunas oma energia konkurentide puuduste kindlaks tegemisse. Ta soovis midagi uut luua ning mängijatele senisest rohkem väärtust pakkuda. Tänaseks päevaks võib öelda, et Tony G’l on see plaan õnnestunud.

Kasiinoportaal TonyBet toob kokku mitmesugust hasartset meelelahutust: virtuaalne kasiino, kihlveokontor ja live-kasiino. Sul on võimalik valida paljude mängude vahel ning sujuva kergusega liikuda ühest alamportaalist teise.

Värsketele liitujatele on TonyBet portaalis pandud välja mõnus tervituspakett, mille käigus jagatakse uustulnukatele 100% sissemakseboonust kuni 300 €. Samal ajal on saadaval Trustly tervitusboonus, mis pakub täiendavat preemiat.

Erinevalt paljudest teistest online kasiinodest on TonyBet välja tulnud oma enda mobiilirakendusega. See nutiäpp muudab igapäevase kasutuse veelgi mugavamaks. Loomulikult on olemas ka responsiivne veebisait, mistõttu pole nutiäpp kohustuslik, kui tahad mobiilis mängida.

Multikasiino fännidele on seega TonyBet üks kohustuslikke veebilehti, mida tasuks järele proovida. Tasemel ennustused koos kõvade mängudega annavad ajaviidet pikkadeks päevadeks.

Veebileht ja kontseptsioon

TonyBet portaali kolm keskset sammast on spordiennustused, kasiino ning live-kasiino. Kõik need sektsioonid moodustavad omaette alamportaali, millede vahel saad mängleva kergusega liikuda.

Kui teed oma sissemakse kontole, siis saad põhimõtteliselt kasutada sama deposiiti erinevates osades. Seepärast ei pea näiteks live-kasiino sissemakse tegemiseks eraldi deposiiti sooritama nagu mõnes teises netikasiinos võib olla.

Iseenesest on kasutaja teekonna disaini korralikult raha sisse pandud, mistõttu on lehel erinevate toimingute tegemine äärmiselt lihtne. Erilisi “teetõkkeid” ei tohiks mitte ühelgi hetkel ette tulla, sh veateateid ega tõlkimata veebisaidi osasid.

Mobiiltelefonid ja tahvelarvutid

Kui soovid endale otsida kasiinoäppi, siis TonyBetil on see täiesti olemas. Parim asi selle juures on, et antud rakendus on välja tulnud nii iOS kui Androidi süsteemile. Pead lihtsalt vastava asja alla laadima.

iOS süsteemi kasutavatel mängijatel on kerge. Pead lihtsalt minema App Store ning sealt endale tavapärasel kombel rakenduse telefoni tõmbama. Aga Androidi puhul on asjalood veidi teistmoodi, sest Google on Eestis hasartmängude äppide kasutust piiranud.

Pead minema TonyBet kodulehel vastavale nupule, kust saad enda .apk laiendiga faili telefoni tirida. Seejärel pead lihtsalt selle avama ning manuaalselt endale nutiseadmesse installeerima.

Kui sa ei taha äppidega jännata, siis tea, et nende koduleht on igal juhul totaalselt responsiivne. Kasutajana saad vabalt liikuda kõikidesse erinevatesse rubriikidesse, sh maksed, ja mängida erinevaid pelisid ilma probleemideta.

Mängude valik

Mõnikord öeldakse TonyBet kohta, et see on liiga palju spordiennustustele keskendunud, jättes kasiinomängud kõrvale. Tegelikkuses see aga tõele ei vasta, sest nad on aastate jooksul arendanud välja soliidse kasiinotoote.

Mitmesuguste kasiinomängude seast leiad endale üle tuhande erineva mängu. Võib öelda, et kõige rohkem on portaalis ikkagi slotikaid, kuid nende kõrval on ülesse pandud ka kaardi- ja lauamänge.

Ja kuidas saakski muidu – tegu on ju ikkagi pokkerimängija poolt loodud netikasiinoga! Samas on ikkagi üks mängupõhine puudus saidil olemas. Rohkem võiks olla saadaval lotomänge. Selle koha pealt teevad nii mõnedki konkurendid TonyBetile korralikult säru.

 • Quickspin
 • ELK Studios
 • Play’n GO
 • Pragmatic Play
 • Hacksaw Gaming
 • iSoftBet
 • NetEnt

Tarkvaralise poole pealt on TonyBetis täiesti korralik valik firmasid, ent meie spetsialistide hinnangul võiks see veidi laiem olla. Võib-olla on osa ettevõtetest läinud kaotsi kehva kategoriseerimise tõttu, ent kasutajaliideses olles pole võimalik rohkem tarkvarafirmasid näha.

Live-kasiino võimalused

Kas teadsid, et TonyBetil on üks Eesti haruldasemaid live-kasiino partnereid? Nimelt kasutavad nagu Lucky Streak live-kasiino tarkvarafirma teenuseid. Üldiselt on kohalikul turul saanud standardiks Evolution Gaming ning selle odavaks alternatiiviks Ezugi.

Siiski on täiesti korralik live-kasiino toodete valik lehel olemas ning sul on võimalik mängida ruletti, Blackjacki ja muid live-kasiino mänge. Tavalaudades on mõistlikud minimaalsed panused, et saaksid ka väiksema eelarve korral mängulõbu nautida,

Spordiennustused

Multikasiino kontseptsioon võimaldab TonyBet’il pakkuda mitmekülgset spordiennustuste sektsiooni. Saadaval on erinevad spordialad, sh korvpall, jalgpall, jäähoki, tennis ja võrkpall.

Panustamisturgude seisukohast on igal spordialal täiesti piisav valik turge. Veidi väiksema skaalaga spordisündmustel on loomulikult ka panustamisturgude mitmekesisus tunduvalt kitsam.

Kuivõrd tegu on eesrindliku spordiennustusportaaliga, siis saad vabalt teha ka reaalajas ennustusi. See toode on korralikult välja arendatud, pakkudes pidevalt muutuvaid koefitsiente ning põnevaid elamusi.

Sisse- ja väljamaksed

TonyBeti maksete poliitika puhul on silmapaistev, et sul on võimalik kasutada kõiki deponeerimise viise ka väljamaksete tegemiseks. Arvestades, et mitmed konkurendid taolist võimalust ei paku, siis siinkohal kindlad plusspunktid!

Samaaegselt on kõikidel makseviisidel ühtlustatud miinimumtasud. Igal juhul pead sisse maksma vähemalt 10 eurot. Mitte ühegi maksemeetodi puhul ei rakendu TonyBet poolt ülekandetasusid.

Kuna nad kasutavad Trustly teenuseid, siis on sul võimalik kasutada kohalikku pangakontot näiteks SEB-s või Swedbankis, et teha oma deposiit. Just Trustly kasutuselevõtu pärast ei paku nad täiendavaid kohalike pankade makselinke.

E-rahakottidest saad iga kell teha ülekandeid Neteller ja Skrill kontodega. Saadaval on ka Paysera ning Sofort Überweisung finantsteenused. Ühe vähese Eesti netikasiinona on TonyBet keskkonnas võimalik teha makseid ecoPayz, Euteller ning paysafecard teenuste abil.

Kui ükski eelmine variant millegipärast ei sobi, siis on alati võimalik kasutada krediitkaarte nagu VISA või MasterCard. Küll aga pead arvestama, et Maestro ega VISA Electron kaarte pole võimalik kasutada.

 • VISA
 • MasterCard
 • Skrill
 • Neteller
 • Trustly
 • Paysera
 • ecoPayz
 • Sofort Überweisung
 • Euteller
 • paysafecard

Kasutajatugi ja turvalisus

Kahjuks pole võimalik TonyBet keskkonnas saada eesti keeles kohest ja kiiret kasutajatuge. Arvestades, et neil on olemas Eesti litsents, siis see on väga oluline miinuspunkt, mida on klienditoe kontekstis raske korvata.

Samas kui sulle on vastuvõetav inglise keeles suhtlemine, siis on nende virtuaalne vestlusaken väga mugav. Vaid mõne hetkega ühendatakse sind mõne kasutajatoe tiimi liikmega ning saad seeläbi enda küsimustele kiired vastused.

Kui peaksid igal juhul tahtma nendega rääkida eesti keeles, siis on see jätkuvalt võimalik. Lihtsalt pead kirjutama neile e-kirja. Tavapäraselt võib ikkagi vastus saabuda ainult mõne tunni joooksul.

Klienditugi on saadaval peaaegu ööpäevaringselt, pakkudes vastuseid kõikvõimalikele muredele kella 07:00-st hommikul kuni 03:00-ni öösel. Samuti on neil olemas piisavalt abimaterjale, et enim levinud küsimustele ruttu vastused saada.

Oma andmete ja rahade turvalisuse pärast pole mõtet muretseda. Tegu on tuntud veebikasiinoga, mis omab kõiki sertifikaate ja litsentse, et pakkuda inimestele ohutust panustamiskogemust igal rindel.

Eesti Maksu- ja Tolliamet on sellele veebikasiinole väljastanud kohalikul turul tegutsemiseks kõik vajalikud load. See tähendab ka seda, et sinu saadavad võidud on tulumaksust täielikult vabastatud.

TonyBet kampaaniad ja boonused

Alates mahlakast tervitusboonusest kuni regulaarsete kampaaniateni välja – TonyBet teab, kuidas uusi tulijaid ja tavakundesid ikkagi õnnelikuna hoida. Seepärast ei tasu boonuste vähesust selles netikasiinos küll karta!

Tervitusboonus

Esmakordse registreerumise käigus saad uustulnukana haarata kinni võimalusest teenida endale 100% sissemakseboonust kuni 300 €. Seejuures on tegu vägagi korraliku pakkumisega, sest nii mõnelgi netikasiinol on tervituspakett madalama väärtusega.

Aga see pole veel kõik, kuna sul on esmakordse deposiidi järgselt võimalik saada ka 50 tasuta keerutust. Neid spinne saad rakendada ainult slotikas Turn Your Fortune. Märka, et priispinnid kehtivad täpselt kolm päeva.

Boonusraha on ainult siis võimalik saada, kui oma esialgse sissemakse mängid ühe nädala jooksul läbi vähemalt 10x nõudega, kasutades seejuures oma pärisrahaga kontot. Taoline nõue on pigem kummaline ning seda pole paljudes teistes netikasiinodes.

Samas on aga boonusel täiendav, täiesti tavapärane nõue ehk 25x läbimängimiskohustus. Kui need kokku liita, siis võime võtta aluseks ikkagi 35-kordse nõude. Just samasuguse 35x näitajaga nõue kehtib ka tasuta keerutuste läbi mängimisel.

Regulaarsed TonyBet pakkumised ja kampaaniad

Tavamängijana on sul võimalik TonyBet portaalis nautida pidevalt mitmesuguseid boonuseid ja eripakkumisi, mis lisavad kasiinoelamusele adrenaliini ja potentsiaali juurde. Üks selliseid pakkumisi on juba olnud pikka aega – Trustly boonus.

See maksemeetodi põhine boonus tähendba seda, et peaksid tegema sissemakse Trustly meetodit kasutades. Seejuures antakse kasutajatele 200% sissemakseboonust kuni 400 €.

Lisaks sellele deposiidi boonusele saad sama pakkumise käigus ka 100 tasuta keerutust Narcos slotikas. Loomulikult kehtivad selles püsikampaanias läbimängimisnõuded: boonusraha on 30x ja tasuta spinnid 35x.

Pakkumiste seisukohast on äge seegi, et nad osalevad regulaarselt tarkvaratootjate võrgustikes toimuvates turniirides ja auhinnaloosimistes. Hea näide sellest on näiteks Pragmatic Play poolt eest veetud Drops & Wins kampaania.

Kokkuvõte TonyBet kohta

Kuidas kõlab multikasiino, mis ühendab omavahel kvaliteetsed slotikad, põnevad kasiinomängud ning tasemel spordiennustused? Jah, see koht on olemas ning see kannab nime TonyBet.

Loomulikult pole ükski netikasiino täiuslik. TonyBeti puhul jäid meile silma kohati kummaliselt kitsad reeglid boonuste kasutamisel. Samuti võiks nende mänguvalikus olla saadaval tunduvalt rohkem lotomänge.

Samal ajal on nad aga teinud tugevaid jõupingutusi maksete vahendamise valdkonnas. Nimelt on kõikidel maksemeetoditel täpselt samasugune minimaalne sissemakse ning neid on võimalik kasutada võrdsel viisil väljamaksete vahendina.

Kui sind huvitavad spordiennustused, siis leiad koheselt, et nad on oma spordipanuste platvormi kõrgele tasemele upitanud. Panustamisturgude ning spordialade valik on meeliköitev ja suudab võistelda turu parimate pakkujatega.

Pealegi on esmakordsel liitumisel kasutajatele välja pandud mõnus tervitusboonus, mille käigus on endale võimalik tasku pista 100% deposiidi boonust kuni 300 €. See pole ju üldse paha – või mis?

Tugevad küljed

 • Lai mängude valik: tasemel slotikad, kaasahaaravad lauamängud
 • Korralikus koguses regulaarselt pakutavaid boonuste pakkumisi
 • Makseviisid katavad kõik peamised Eesti mängijate ootused

Nõrgemad küljed

 • Live-kasiinos võiks olla Evolution Gamingu tooteid
 • Õnnemängude valik saaks olla tunduvalt paremal tasemel
Photo of author
Kirjutanud:
Anna Tamm
Anna on meie ekspert, kui tuleb juttu Eesti litsentsiga netikasiinode arvustustest. Ta tagab, et saate valida enda eelistustele vastava parima kasiino. Praegu on tema lemmik netikasiino Hillo.
Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 5.00