Unibet on pika ajalooga multikasiino, mis pakub vingeid elamusi mitmel rindel. Olgu su eelistuseks põnevad kasiinomängud, pingelised pokkerikohtumised või küüsi närima panevad spordiennustused – siit leiad seda kõike!

Täielikult rohelisele värvile andunud kasiinoportaal võtab vastu korraliku tervitusboonusega, ent tõmbab sind ikka ja jälle mängima suurepärase mängude valiku tõttu. Järgnevalt saad lugeda lähemalt, mida see kasiino võib sulle veel pakkuda!

 • 20 tasuta sularahaspinni
 • Eksklusiivsed mängud
 • Mobiilisõbralik
100% kuni 200€ boonus
Unibet
Rohkem informatsiooni
Miinimum sissemaksega:
10€
Käivitatud:
2018
Kasiinoboonus:
100% kuni 200€ boonus
Cashback:
EI


Lähemalt Unibet virtuaalkasiinost

Unibet sai alguse juba 1997. aastal ning nende edu tempot pole tänaseni suutnud keegi pidurdada. Nad on veebikasiino, mis toimetab korraga mitmel rindel. Lisaks ägedatele mängudele leiad sealt ka spordiennustuste võimalused, mis on ühed Eesti parimad.

Vägev on see, et nende mängutootjate hulgas on palju erinevaid firmasid. Selle tulemusena on neil võimalik pakkuda elamusi, mis on keskmisest tunduvalt mitmekesisemad ja kaasahaaravamad.

Boonused on teema, millest ei saa üle ega ümber. Unibeti kontseptsioon on ikkagi pakkuda boonuseid, mis ületavad turu keskmiseid. Sellest on kasutajatel ainult võita, sest suurepärased boonused annavad võimaluse oma võitmise tõenäosusi suurendada.

Kui sinu hirm on ebaturvalised mängupaigad, siis Unibet puhul võib oma ebakindluse kohe nurka visata. Sellele kasiinole on andnud oma tunnustuse Maksu- ja Tolliamet, kontrollides nende teguvust ning väljastades neile vajaliku litsentsi.

Unibet on pikka aega ka Eesti sporti panustanud. Läbi aegade on Unibeti roheline logo figureerinud mitmesuguste spordi meeskondade ja liigade sponsorite nimekirjas. See on firma, mis võtab tõsiselt oma ühiskondlikku rolli ning heategevuslikku potentsiaali.

Makselahenduste seisukohast ei saa ükski Unibeti kasutaja sellele firmale liiga teha, sest kõik põhilised makseviisid on neil korralikult olemas. Kusjuures isegi Maestro krediitkaardi omanikud saavad täies ulatuses oma kaarti makseteks kasutada! See teeb paljudele konkurentidele silmad ette.

Unibet Netikasiino Arvustus 2023
Unibet Netikasiino Arvustus 2023

Veebileht ja kontseptsioon

Unibet järgib traditsioonilist multikasiino kontseptsiooni. Teisisõnu tähendab see, et põhirõhk ei lähe mitte ainult ühele tootekategooriale, vaid sait on jaotatud mitmeteks võrdseteks osadeks.

Selles multikasiinos on esindatud viis erinevat rubriiki: spordiennustused, kasiino, live-kasiino, bingosaalid ning pokkeritoad. Kõik need sektsioonid on kasiino seisukohast olulised ning vastavate rubriikide fännid saavad meelelahutust täie eest!

Ühest rubriiki teiste liikumine on äärmiselt sujuvaks tehtud ning igas kategoorias on saadaval omad boonused. Kusjuures Unibet on üks väheseid kasiinosid Eestis, Maria Casino kõrval, milles on bingo olulisel kohal. Siinkohal tasub ära mainida, et Maria on Unibeti väike sõsarkasiino.

Mobiiltelefonid ja tahvelarvutid

Parimkasiino.ee meeskond testib kõiki meie poolt arvustatud saite mobiilse kasutuse seisukohast. Kui võtsime Unibeti ette, siis ei tulnud meie kogenud ekspertide poolt mitte ühtki halba sõna.

Esmalt uurimise järele, kas kõik mängud ja alamsektsioonid toimivad mobiilis ja tahvelarvutis samamoodi nagu arvutis. Selle koha pealt meil probleeme ette ei tulnud, sest sait käitus ootuspäraselt.

Samas tasub välja tuua, et Unibetil on välja arendatud kaks äppi. Kui soovid teha spordipanuseid või hoopiski mängida pokkeritoas, siis need rakendused on sulle mõeldud. Vastasel juhul pole aga nendega midagi ette võtta.

Mängude valik

Unibeti erinevate mängude nimekiri hakkab lähiajal kiskuma tuhande kasiinomängu ligidale, mis näitab, et nad on teinud tõelisi jõupingutusi saamaks Eesti kasiinomaastikul vägagi esindusliku kollektsiooni kokku.

Erinevalt nii mõnestki teisest portaalist pole Unibet sugugi keskendunud ainult slotikatele. Kuigi nende mängude arvukus on suur, siis nende kõrvalt leiad ka klassikalisi kasiino laua- ja kaardimänge.

Kindlasti ei saa mööda minna nende pokkeritubadest, kui sa juhtud olema suur pokkerisõber. Võib öelda, et Unibeti üks julgeid leibanumbreid on just nimelt kõval tasemel pokkerielamuste välja arendamine. Neid on aidanud rahvusvaheline firma nimega Relax Gaming, mille poolt on Unibeti brändiga pokkeritarkvara väljastatud.

Mis eristab Unibeti teistest veelgi enam, on see, et nad on välja tulnud bingotubade sektsiooniga. Tegelikult on Eesti turul üsna kehv seis kasiinodega, mis pakuksid selliste õnnemängude valikut, nii et jällegi jääb Unibet positiivselt silma.

 • Microgaming
 • IGT
 • Thunderkick
 • Play N Go
 • Quickspin
 • Max Win
 • NetEnt
 • Jadestone
 • Relax Gaming
 • Vela Gaming
 • Playson
 • Ja paljud teised

Tarkvaratootjate osas jääb Unibet äärmiselt positiivselt silma. Neil on vanad head tegijad olemas, kuid selliste firmade kõrval on tavaliselt Eesti mängijatele täiesti tundmatuid ettevõtteid esindatud. See pakub keskmisest üllatusterohkemat mängimise kogemust.

Live-kasiino võimalused

Unibetist ei puudu tasemel kasiinona otse loomulikult erinevad live-kasiino võimalused, mis igapäevast mängimist veelgi vürtsitavad. Peamiselt on kõik selles kasiinos saadaval olevad live diileriga mängud pärit Evolution Gamingult.

Täiendavalt on olemas Unibeti enda live-kasiino lauad. Nad pole neid küll enda firmana välja arendanud, kuid nad on käed löönud mitmete mainekate ettevõtetega, et ühiste lepingute raames oma logoga live-kasiino tooted välja kujundada.

Spordiennustused

Tegelikult on spordiennustused Unibeti üks põhilisi fookuseid. Sul on kasutajana võimalik valida väga laiast spordialade nimestikust, sh on saadaval erinevad jalgpalli, korvpalli ja jäähoki liigad.

Unibet TV muudab kõige veelgi paremaks. Selle funktsiooni abil on sul võimalik vaadata osa spordikohtumisi reaalajas. Live-ennustuste tegemine on samuti saadaval, mis viib ennustuskogemuse täiesti tänapäevasele tasemele.

Kui sind huvitab hoopis eSports, siis seegi on Unibet spordipanuste rubriigis olemas. Koefitsiendid on mõistlikud ning live-ennustuste võimaluste juures uuenevad need pidevalt ja automaatselt vastavalt mängu seisule.

Sisse- ja väljamaksed

Maksevõimalusi on selles online kasiinos piisavalt. Kuid uutele kasutajatele tasub tähele panna järgnevat: sissemakse variante on väljamaksete variantidest rohkem. Seega tee enne mängimist selgeks, kas saad ikka oma deponeerimise teenusega teha ka väljamakset.

Samas on kõik põhilised eestlaste poolt oodatud väljamaksete võimalused täiesti olemas. Küll aga ei saa kasutada krüptoraha ning arvestades muus osas väga arendusmeelset lähenemist, siis on isegi üllatav, et Unibetis krüpto tuge polegi.

 • LHV
 • Ukash (ainult sissemakse)
 • Swedbank
 • SEB
 • VISA
 • MasterCard
 • Maestro
 • VISA Electron
 • Neteller
 • Skrill
 • Trustly
 • Moneybookers (ainult sissemakse)

Kasutajatugi ja turvalisus

Kasutajatoe seisukohast on Unibet suurepärane veebileht, kuna nendega saab suhelda ööpäevaringselt. Pole absoluutselt vahet, kas kirjutad neile päeval või öösel – asjalikku infot saab iga kell.

Samas on inimesed internetis kurtnud selle üle, et nad pole saanud Unibetist eesti keeles teenindust. See on aga oluline probleem, kuna osa meie mängijatest ei oska inglise keeles suhelda. Loodetavasti see faktor parandatakse tulevikus ära.

Küll aga tasandab ebastabiilse eestikeelse teeninduse asjaolu Unibeti korralikud abimaterjalid. Kui hakkad neid sirvima, siis peaksid küll leidma vastused kõikidele oma tavalistele küsimustele. Ja kui ei õnnestu, siis saab alati nende toega suhelda.

Kui jutuks tuleb Unibeti turvalisus, siis tasub endale alati meenutada, et nad on tegutsenud juba 1997. aastast saadik. See pole uus online kasiino, mis veel alles katsetamise järgus eksisteerib.

Kõik vead on neil läbi tehtud, mistõttu pakuvad nad tänapäeval 100% turvalist ja korralikku mänguelamust ja seda igal võimalikul rindel. Samuti on nad valinud maksemeetodid, mis sobituvad kõikide pangandusvõimaluste olulise turvalisuse kriteeriumitega.

Unibet kampaaniad ja boonused

Kas oled boonuste kütt? Kui jah, siis loe edasi, sest Unibet pakub oma külastajatele päris korraliku koguse erinevaid kampaaniaid ja boonuseid. Kuigi neid võiks ju alati rohkem olla, siis praeguste aegade valikule ei saa otseselt midagi ette heita.

Tervitusboonus

Kõik uued kasutajad saavad enda käsutusse tervitusboonuse, mis koosneb 100% sissemakseboonusest kuni 200 €. Lisaks sellele saad endale 20 tasuta spinni, milledel puudub läbimängimiskohustus sootuks.

Tegu on väga võimsa tervituspaketiga, mis jääb vähestele konkurentidele oma pakutava väärtuse poolest alla. Arvesta sellega, et tasuta sularaha keerutused on saadaval väga ihaldusväärses slotikas nimega Starburst.

Boonusraha on sul võimalik kasiinos 25x määraga läbi mängida. Spordiennustuses on samasugune määr, kuid täiendavalt on juurde lisatud minimaalne koefitsient, milleks on 1.40. Live-kasiino on 25x määr ning bingos on 10x määr.

Küll aga tuleb arvestada, et läbi mängimisel ei lähe pokker üldse arvesse. Ning live-kasiino ja lauamängude osas läheb arvesse ainult 10% ulatuses. See tähendab, et 100 euro panustamisel läheb arvesse ainult 10 eurot.

Kindlasti jälgi, et sul poleks samal ajal korraga aktiivne rohkem kui üks boonus. See on reeglite vastane ning sel juhul võidakse su boonus üldse ära võtta. Kui kasutad Cash Out funktsiooniga ennustusi, siis ei lähe need boonuse läbimängimiskohustuse arvestamisel arvesse.

Jooksvad promokampaaniad

Kui sa arvasid, et kõik piirdubki ainult silmapaistva tervitusboonusega, siis tegelikkuses see nii pole. Üks kuulsamaid Unibet kampaaniaid on Happy Hour. Selle käigus saad endale sloti boonuseid, kui teed reaalse rahaga spinne.

Kas teadsid, et Unibetil on päris palju keskmisest kõrgema tagasimakse protsendiga mängude boonuseid? See boonus on üsna unikaalne ning mõningates slotimängudes saad tervelt 98% oma rahast pikas plaanis tagasi.

Sarnaselt nii mõnelegi teisele kasiinole on Unibet pannud välja võimaluse teenida lisaraha oma sõprade kasiinosse kaasamise eest. Iga üksiku isiku eest saad endale 80 eurot, kui nad on kõikidele kriteeriumitele vastanud.

Kokkuvõte Unibet virtuaalse kasiino kohta

Eestis on mitmeid multikasiinosid, mis pakuvad kõrgel tasemel ühekorraga nii kasiinot kui ka spordiennustusi. Unibet kuulubki selliste kasiinosaitide liigasse ning saab oma ülesandega suurepäraselt hakkama.

Üks Unibeti eripärasid on see, et neil on väga tugev bingo- ja pokkeritaust. Bingosaalid on neil tihti kasutajatest täis ja pakuvad suurt väärtust kõikidele õnnemängude fännidele.

Pokkeritoad on nad aga lasknud ära brändida enda logoga koostöös Relax Gaminguga. Selle koostöö kaudu on toimunud väga heade pokkerimängude kvaliteetne tootmine. Tulemuseks on keskmisest parem mänguelamus kõikidele pokkerihaidele.

Samal ajal on neil väga head spordiennustuste võimalused. Muuhulgas on neil saadaval pea kõik spordialad, mis kõikides teistes spordipanuste kallakuga portaalides. Panustamisturud on erakordselt laiapõhjalised, pakkudes küllaga põnevust ka kogenumatele ennustajatele.

Lõpetuseks tasub toonitada, et Unibeti sait pakub suures plaanis palju boonuseid ja püsikampaaniaid. Kuna nad tegutsevad sedavõrd mitmes plaanis, pakuvad nad huvitavaid promokampaaniaid nii bingos, tavakasiinos, live-kasiinos, pokkeris kui ka spordipanustes.

Tugevad küljed

 • Oskuslikult ühendatud viis erinevat kasiinoteemalist rubriiki
 • Korralik tervitusboonus, mis ei jää teistele turu tegijatele teps mitte alla
 • Erakordne bingo ja pokkeri kallak, mis annab neile tugeva eelise teiste kasiinode ees

Nõrgemad küljed

 • Sissemakseid saab teha palju rohkemate võimalustega kui väljamakseid
 • Nutirakendus on kahjuks saadaval vaid spordipanustajatele ja pokkerimängijatele
Photo of author
Kirjutanud:
Anna Tamm
Anna on meie ekspert, kui tuleb juttu Eesti litsentsiga netikasiinode arvustustest. Ta tagab, et saate valida enda eelistustele vastava parima kasiino. Praegu on tema lemmik netikasiino Hillo.
Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 5.00