Autorid Parimkasiino.ee juures

Tere tulemast Parimkasiino.ee meeskonna juurde! Meie eesmärk on tagada, et meie arvustused oleksid usaldusväärsed, olgu need siis boonustest, mänguautomaatidest või makseviisidest. Tutvuge meie autorite ja nende eriteadmistega, samuti sellega, kuidas nende töö aitab teil leida oma eelistustele vastava parima online-kasiino!
Uuendatud:8 ABR.. 2024
Casinolupo.it - Max

Max Lilliehook

Sisujuht

Max Lilliehook on iCyber AB tegevjuht, firma, mis opereerib Parimkasiino.ee. Kui otsite partnerlust, on see teie kontaktisik. Max tagab ka, et kõik arvustused on 100% erapooletud ja edendab vastutustundlikku mängimist.

Anna Tamm

Autor

Anna Tamm on meie ekspert, kui tuleb juttu netikasiinode arvustamisest. Ta kontrollib kõike alates boonustest ja nende tingimustest kuni mänguautomaatide ja mängudeni, makseviiside ning mängijakonto registreerimisprotsessini.

Annaga võite oodata kõige usaldusväärsemaid kasiinoarvustusi, mis Eestis saadaval on.

Parimkasiino.ee - Anna Tamm
Parimkasiino.ee - Robert Kask

Robert Kask

Autor

Robert vastutab kõigi kasiino- ja panustamis/spordiga seotud uudiste eest. Ta pakub samuti kasulikke juhendeid uutele mängijatele. Robertile meeldib sport ja hasartmängud – Robertiga saate tõelist kvaliteeti!

Viktoria Oja

Autor

Viktoria on meie süvitsi minev ekspert, kui asi puudutab slotimänge ja mänguautomaate. Ta analüüsib põhjalikult iga sloti ja mängu mehaanikat, graafikat, RTP-d (tagasimakse protsenti) ja boonuseid, tagades, et meie lugejad saavad kõige täpsema ja üksikasjalikuma ülevaate.

Viktoria abiga leiate slotid ja mängud, mis vastavad kõige paremini teie mängueelistustele.

Parimkasiino.ee - Viktoria Oja
Parimkasiino.ee - Anti Mets

Anti Mets

Autor

Anti on meie asjatundja spordi- ja panustamismaailmas. Ta hoiab silma peal kõige värskematel spordiüritustel ja panustamistrendidel, pakkudes sügavuti analüüse, ennustusi ja strateegiaid.

Anti eesmärk on anda lugejatele vajalikud tööriistad edukaks panustamiseks, olgu see siis jalgpallis, korvpallis, tennis või mis tahes muus spordis. Tema kirjutistest leiate kõik, mida vajate teadlike panuste tegemiseks.

Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 4.00