Tervitusboonus Eesti Online Kasiinodes 2024

Eesti veebikasiinos on tervitusboonus üks kõige nõutumaid boonuseid. Igast üksikust mängupaigast saad endale tervitusboonuse vaid ühe korra. Võrreldes tavapäraste pakkumistega on need üldjuhul pikka aega sama sisuga, nii et erilist FOMO ei tohiks tekkida.

Uuendatud:2 ENE.. 2024
 • 3000+ Mängud saadaval
 • Kiired väljamaksed
 • Kiire registreerimine
 • Täiesti UUS!
100% Kuni 300€
Respin
Rohkem informatsiooni
Miinimum sissemaksega:
10€
Käivitatud:
2023
Kasiinoboonus:
100% Kuni 300€
Cashback:
10-20%
 • 3000+ Mängud saadaval
 • Kiired väljamaksed
 • Kiire registreerimine
100€ + 100 keerutust kasiinos
x3000
Rohkem informatsiooni
Miinimum sissemaksega:
10€
Käivitatud:
2023
Kasiinoboonus:
100€ + 100spins
Cashback:
EI
 • Üle 3000 ihaldatud mängu
 • Pay And Play
 • Kiired väljamaksed
Alusta oma ekspeditsiooni 350 tasuta keerutusega!
Wisho
Rohkem informatsiooni
Miinimum sissemaksega:
20€
Käivitatud:
2022
Kasiinoboonus:
350 tasuta keerutust!
Cashback:
10%
 • 3000+ Mängud saadaval
 • Kiired väljamaksed
 • Registreerimine ei ole vajalik
Võida kuni 500 € pärisraha! Ekstra auhinnapott mängus, mida kõik jumaldavad
Paf
Rohkem informatsiooni
Miinimum sissemaksega::
10€
Käivitatud:
2020
Kasiinoboonus:
EI
Cashback:
EI
 • 3000+ Mängud saadaval
 • Kiired väljamaksed
 • Registreerimine ei ole vajalik
200 Tasuta Keerutust
Highroller
Rohkem informatsiooni
Miinimum sissemaksega:
20€
Käivitatud:
2023
Kasiinoboonus:
200 Tasuta Keerutust
Cashback:
EI
 • 3000+ Mängud saadaval
 • Kiired väljamaksed
 • Registreerimine ei ole vajalik
Kingituseks 300 tasuta keerutust
Firespin
Rohkem informatsiooni
Miinimum sissemaksega::
1€
Käivitatud:
2023
Kasiinoboonus:
300 tasuta keerutust
Cashback:
EI

Mis tüüpi tervitusboonus on veebikasiinodes saadaval?

Tervitusboonus Eesti Online Kasiinodes 2024

Eestis on palju litsentseeritud netikasiinosid, mistõttu on tervitusboonuste repertuaar võrdväärselt lai. Kuigi sajaprotsendiliselt kõik kasiinod ei paku uue kasutaja hüvesid, siis lõviosa neist siiski jagab vingeid pakkumisi. Järgnevalt vaatamegi kõikvõimalikud uude kasiinosse sisenemise boonused põhjalikult üle.

Sissemaksega tervitusboonus

Sissemakseboonus tähendab, et saad uue tulijana oma esimese deposiidi pealt boonusraha teenida. Praktikas on sul võimalus saada 50%, 100%, 200% või isegi 300% deposiidi boonust oma sisse makstud summa pealt.

Oluline on märgata, et deposiidi boonuse pakkumised on alati esitatud stiilis nagu “100% sissemakseboonust kuni 100 €”. Kusjuures viimane näide on kõige tüüpilisem pakkumine, mida võid veebiavarustest leida.

Kui protsentuaalne näitaja hakkab kõrgemaks muutuma, siis tavaliselt tähendab see omakorda väiksemat rahasummat. Suurepärane näide on olnud pakkumine “300% deposiidi boonust kuni 75 €”.

Eelneva näite põhjal saad endale 25 € sisse maksmisel veel 75 € mänguraha otsa. Esmapilgul on see vinge boonus, ent mõni teine 100% sissemakseboonus võib sulle kokkuvõttes rohkem boonusraha anda, sest selle rahaline ulatuse on laiem.

Sissemakseboonus on enamjaolt oma esimese sissemakse pealt. Kuid pole välistatud seegi, et üks tervitusboonus on jagatud paljudeks väiksemateks osadeks. See tähendab, et näiteks kokku saad endale 100% sissemakseboonust kuni 1000 €, ent reaalsuses pead selleks läbima mitmeid etappe.

Üks neist vahepealsetest etappidest võib olla näiteks 50% sissemakseboonust kuni 200 €. Selle jutu point on see, et igal korral peaksid vaatama pakkumisse sisse sügavamalt. Lihtsalt suured numbrid ei pruugi tähendada automaatselt kõrgemat tervitusboonuse väärtust võrreldes alternatiivsete pakkumistega.

Sissemakseboonuse erijuhtumid

Kas teadsid, et deposiidi boonusel võivad olla erijuhtumid? Mõnikord antakse uutele tulijatele ühekordset deposiidi boonust, mis põhineb kindla makseviisi kasutamisel. Sõltuvalt kasiinost võib see pakkumine olla korraga nii tervitusboonus kui lihtsalt põnev võimalus vanadele olijatele.

Suurepärane näide on sellest Trustly sissemakseboonus. Saad tüüpilise tervitusboonusega võrdväärselt mänguraha, ent kui võtad mõne alternatiivse maksemeetodi kasutusele, siis antud pakkumisest kinni haarata ei saa.

Mõnikord on kasiinos käimas kitsam kampaania, mille raames antakse uutele tulijatele kitsal ajaperioodil täiendavat tervitusboonust või olemasolevat hüve parematel tingimustel. Tegemist on erijuhuga, sest üldiselt on tervitusboonused pikaaegse kehtivusega, näiteks ühe aasta vältel.

Tervitusboonus tasuta keerutustega

Tasuta spinnid on üks kasiinomängijate lemmikud pakkumisi. Uutele tulijatele antakse tasuta keerutusi üsna tihti. Neid spinne võidakse jagada mitmetel erinevatel alustel, sh universaalseid tasuta spinne kui ka ainult ühes kindlas mängus kasutatavaid keerutusi.

Universaalsed spinnid aitavad sul mängida ükskõik milliseid slotimasinaid. Kitsama kasutusega keerutused võivad olla kitsendatud mängutootja, alamžanri, temaatika või millegi muu põhjal.

Eriti ihaldusväärsed spinnid on ikkagi universaalsed, sest nendega on garanteeritud võimalus mängida oma lemmikslotikaid. Kitsama kvalifikatsiooniga keerutused on selle koha pealt loterii – võib olla täpselt sinu eelistus, kuid samas ka mitte.

Tervitusboonuste käigus jagatavate keerutuste arv kõigub meeletult. Olenevalt online kasiinost võid saada endale ainult 20 keerutust või siis tervenisti mitmeid sadu slotikate keerutusi.

Vahel ei tea isegi oma välja valitud kasiinos ette, millises koguses hakkab spinne lõpuks tulema. Nimelt on mõnes netikasiinos lahendatud tasuta keerutuste saamine loosimise põhiselt.

Loosimine toimub enamasti mõne õnneratta või sarnase mehhanismi kaudu. Iseenesest on tegu vinge võimalusega. Tavaliselt on potentsiaalselt saadav keerutuste arv keskmisest tunduvalt kõrgem, ulatudes isegi 500-ni. Lihtsalt selle õnne osaliseks saavad vähesed.

Keerutuste arv võib sõltuda suuresti sellest, kui ranged on nende kasutamisega kaasnevad reeglid ja tingimused. Kui reeglid on keskmisest karmimad, siis võidakse anda selle eest ka rohkem spinne.

Ilma deposiidita tervitusboonus

Kui oleks vaja välja valida kõige otsitum tervitusboonus Eestis, siis üks tugev kandidaat on ilma deposiidita tervituspakett. Sellise maiuspala leidmisel oled deposiidi tegemisest täielikult vabastatud, kuid preemiat saad ikka.

Kõige tavalisem ilma deposiidita tervitusboonus hõlmab endas tasuta keerutusi. Kuid selle kõrval on saadaval eriliselt haruldasi tervituspakette, mille käigus saad endale nautimiseks deposiidist vabastatud boonusraha.

Muidugi tuleb ilma deposiidita tervitusboonuste kasutamise korral olla eriti valvas seotud reeglite ja tingimuste osas. Kui sa ei pea boonuse saamiseks mitte midagi tegema peale kasutaja avamise, siis suure tõenäosusega teeb kasiino rangete reeglitega asja tasa.

Pärisraha tervituspakett

Kuidas oleks pärisraha saamisega uues kasiinos konto avamise järgselt? Mõned tervitusboonused koosnevad pärisrahast, mis tähendab, et sellega saadud võite ei pea hakkama läbi mängima. Võid kõik enda pangakontole üle kanda.

Teoreetiliselt võiks saadud pärisraha kohe otse ülekanda, kuid see pole kõige parem idee. Nimelt võid selle käigus avastada, et online kasiino on juba mitu sammu ette mõelnud ning sellega toonud kaasa konto sulgemise.

Kõige jahmatav tervitusboonus pakub ilma sissemakseta pärisraha boonust. Kui see tundub täiesti võimatu, siis reaalsuses see nii polegi. Näiteks sellist preemiat on oma uutele kasutajatele pakkunud Eesti veebikasiinode turul Paf kasiino.

Siiski ei tasu sellisest pakkumisest pudrumägesid ja piimajõgesid oodata. Üldjoontes pole kohalikul turul üle 30 € pärisraha tervitusboonust nähtud. Ka laiemas maailmas ei pakuta taoliseid boonused suurtes summades.

Lotomängude tervitusboonus

Mõnes kohalikus netikasiinos, näiteks Maria Casinos, on uutele kasutajatele aeg-ajalt välja pandud huvipõhised tervitusboonused. Üks põhilisi kitsamaid huvisid on Eesti mängijate seas igasugused lotomängud.

Nõnda võidki leida veebikasiino tervituspakettide seest näiteks tasuta bingopileteid, kraapekaarte ning riskivabasid keno pileteid. Ühest küljest on need väga haruldased tervitusboonused, ent teisest küljest on olemasolu korral need tõeliselt väärtuslikud vastava žanri fännidele.

Bingo piletite puhul tuleb aga selget vahet teha üleriiklikel bingo loosimistel ning veebikasiinode bingomängudel. Selliseid tervitusboonusi saad oodata ainult online kasiino bingost. Esmakordselt tavapärast bingot mängides mingeid hüvesid ei saa.

Krüptorahaga tervitusboonus

Kui sa peaksid mängima krüptovaluuta toega veebikasiinos, siis võid kohata tervitusboonus, millel on eurode kõrval ka mBTC märgistus. See tähendab, et saad sissemakseboonust bitcoinides.

Üldjoontes ei tohiks krüptokasiino pakkumised olulisel määral erineda tavapäraste veebikasiinode tervitusboonustest. Läbimängimiskohustus kehtib suures osas täpselt samal moel nagu tavakasiinos.

Kombineeritud tervitusboonus

Eestis on vägagi tavaline pakkumine boonusraha ja tasuta keerutuste omavaheline kombinatsioon. Saad endale ühe sissemakse kaudu teatud arvu spinne ning selle sama deposiidi pealt boonusraha.

Mõnikord võid avastada tõeliselt ägeda kombopakkumise, kuid selle detailidesse süvenedes selgub, et see on faasideks lahti võetud. Sel juhul võid kokku endale teenida näiteks 400 tasuta keerutust, kuid selleks tuleb ka rohkem sissemakseid sooritada.

Kombineeritud boonuste sees võib olla muidki hüvesid, mitte ainult keerutused ja spinnid. Näiteks võid saada endale tervitusboonustega kaasa bingopileteid, loa osaleda auhinnamängudes ja muud rõõmustavat.

Multikasiino tervitusboonus

Iseenesest on multikasiino kontseptsioon lihtne – saad ühe “vihmavarju” alt nautida mitmesuguseid hasartseid elamus. Muuhulgas võivad olla saadaval virtuaalsed pokkeritoad, spordiennustus kasiino ning klassikalised kasiinomängud.

Sellistes portaalides võivad olla saadaval kombineeritud multikasiino tervitusboonused. Need kätkevad endas korraga mitmes sektsioonis kasutatavaid boonuseid. Näiteks saad ühe sissemaksega endale tasuta keerutusi ja spordiennustuses riskivabasid panuseid.

Eestis tasub multikasiino pakkumiste osas hoida silmad lahti näiteks Betsafe, OlyBet ja Unibet portaalides. Kuigi nad üldjuhul hoiavad oma tervitusboonused eraldi, siis pole sugugi välistatud, et soovivad turundusliku kampaania eesmärgil asju veidi rohkem ühendada.

Millised reeglid ja tingimused kaasnevad tervitusboonustega?

Iga veebikasiino tervitusboonusel on lühem või pikem nimekiri siduvatest reeglitest. Neid tuleb alati läbi lugeda, et oleksid koheselt kursis võimalike kitsendustega, sh ajalised piirangud ja läbimängimiskohustus.

Kõige tavalisem tervitusboonuse reegel puudutab läbimängimiskohustust. See tähendab, et saadud boonusraha tuleb kindel arv kordi läbi mängida, et saaksid selle reaalselt enda pangakontole välja kanda.

Tervitusboonuse rahaline hüve on sageli läbimängimisnõudega, mis jääb vahemikku 20x kuni 50x. Sellest madalamaid ja kõrgemaid kohustusi tuleb pigem harvem ette ning sel juhul tasuks ettevaatlikum olla. Uuri järele, millest sõltuvalt võivad reeglid tunduvalt leebemad või rangemad olla.

Läbimängimiskohustus kehtib ka tasuta spinnidele. See tähendab, et peaksid keerutustega saadud võite fikseeritud kordi läbi panustama. Alles siis saad enda võidud legaalselt pangakontole saata.

Kui peaksid juhtuma läbimängimisnõuetest vabastatud tervitusboonuse otsa, siis võivad hoopiski kaasneda muud reeglid. Kõige tavapärasem reegel puudutab ajalist mõõdet – kui ruttu peaksid saadud hüved ära kasutama.

Siinkohal erinevad kasiinode lähenemised märgatavalt. Mõnikord on sul aega oma tervitusboonus kasutada vaid kolm päeva. Teistel kordadel on see boonus saadaval kuni kuu aega.

Tervitusboonuse kasutamise juures võib olla veel üks ajaline tõkend. Kui oled juba boonuse põhimõtteliselt ära kasutanud, siis on suure tõenäosusega ka läbimängimise kriteeriumitel ajaline nõue.

Tavaliselt on läbimängimisnõude ajaline piirang otseselt seotud sellega mitu korda on nõutud läbi panustamist. Väiksemate nõuete puhul on ajaline aken kitsam, ent range (näiteks 55x) kohustuse juures on rohkem aega selle täitmisega tegeleda.

Mida peaks veel tervitusboonuse nõuetest teadma?

Alati on tervitusboonuse saamisega pandud kehtima minimaalsed sissemaksed. Enamjaolt on see 10 € või 20 €. Isegi kui minimaalne sissemakse on kasiinos näiteks 1 €, siis tervitusboonuse deposiidi miinimum on ikkagi rohkem.

Oluline on jälgida, millistes mängudes on sul (a) võimalik tasuta keerutusi kasutada ning (b) boonusraha või keerutuste võite läbi mängida. Tihti on tervitusboonuste juures tehtud vastavad kitsamad reeglid.

Vahel on tervitusboonuste läbimängimisnõuetel omakorda osakaalud. See tähendab, et kindlates mängukategooriates läheb väiksem protsent reaalselt käiben arvesse. Tihti on sellised madalamad protsendid videopokkeris, live-kasiino toodetes ning valitud lauamängudes. Mõnikord ei lähe isegi terve mängukategooria üldse arvesse nagu valitud kasiinodes jackpoti slotikate puhul.

Omakorda on tervitusboonuse mänguraha kasutamisel fikseeritud ülemised maksimaalsed panused. Keskeltläbi on see 1 €, kuid sõltuvalt kasiinost võib olla täiesti teiste piiranguga.

Peaaegu iga tervitusboonuse pakkumise juures kasutatakse läbi mängimisel kõigepealt sinu pärisraha. Alles seejärel liigub kasiino süsteem boonusraha läbi panustamiseni. Oluline märgata, kui soovid võimalikult ruttu tingimused ära täita.

Tervitusboonusena võid mõningates online kasiinodes saada riskivabasid keerutusi. See pole sama asi, mis tasuta keerutus, sest selleks pead ikkagi alguses oma rahaga slotikat mängima.

Lihtsalt kaotuse kaasa toonud keerutuste puhul saad enda keerutuse summa tagasi. Seejuures ei tohiks korralikes veebikasiinodes tagasi saadud rahale edasisi läbi mängimise nõudeid olla.

Tervitusboonuse alus on see, et seda saad igast kasiinost ainult ühe korra elus. Selle nõude täitmine on hädavajalik. Läbi aegade on kasiinofännid proovinud erinevaid „kavalaid nippe“, kuid need on kaasa toonud vaid täieliku mängukeelu.

Nõuete osas võivad veebikasiinod laias ulatuses erineda. Kui oled ühes kasiinos kohanud kindlal viisil reegleid, siis kindlasti kontrolli uues mängupaigas kõik detailid üle isegi siis, kui tervitusboonus on sisuliselt samas vääringus.

Paljudes netikasiinodes on tervitusboonuse reeglites kirjas, et tingimusi võib iga kell muuta. Sama kehtib selle osas, et kasiino võib suvalisel ajahetkel tervitusboonuse tagasi tõmmata. Praktikas juhtub seda imeharva, aga mängijana tasub siiski kursis olla.

Kuidas tervitusboonustest maksimumi välja võtta?

Eesti veebikasiinodest pakuvad peaaegu kõik ühel või teisel moel tervitusboonust. Mõned kasiinohaid tegelevad selliste kasiino boonuste jahtimisega. Iga kord kui kuskilt jälle uus veebikasiino avatakse, siis on nad kohe hakkamas. Kui soovid nendega edukalt liituda, siis loe meie järgnevaid soovitusi…

 • Kasuta Parimkasiino.ee portaali: Meie veebilehelt leiad pidevalt uut infot tervitusboonuste kohta. Esilehelt saad täieliku ülevaate kõikidest litsentseeritud kasiinodest, mis parasjagu mõnusat tervituspaketti pakuvad. Seejuures saad lähemalt lugeda iga kasiino tervitusboonusest ning üldistest pakkumistest vastava kasiinoarvustuse alt.
 • Arvuta reaalselt saadav boonus: Erinevad netikasiinod kasutavad isemoodi lähenemisi boonuste kirjeldamisel. Seepärast tasub alati kalkuleerida, mida konkreetne pakkumine sinu jaoks isiklikult tähendab. Kui pakutakse 100% sissemakseboonust kuni 100 € koos 20x läbimängimisnõudega ning 20 läbimängimisnõudeta keerutust, siis 100 € sisse maksmisel…

a) Saad enda kontole 100 € pärisraha ning 100 € boonusraha. Viimase lõplikuks lunastamiseks pead selle läbi mängima 2000 € eest, misjärel võid kõik raha koos võitudega enda pangakontole kanda.

b) Teenid 20 tasuta keerutust, mida saad lihtsalt slotikate mängimiseks kasutada. Kõik spinnide kasutamisega kaasnevad võidud saad endale koheselt pangakontole üle kanda.

 • Kasuta võimalusi ära: Tervitusboonus on üks neist pakkumistest, mida kasiinomängijana lihtsalt peab ära kasutama. Need boonused on tavapärastest oluliselt heldemad ning korralikes kasiinodes ei kaasne nendega ühtki tingimust, mis oleks ühel või teisel moel üle mõistuse.
 • Tee reeglid selgeks: Ajalised piirangud on olulised. Kui sa ei kasuta õigel ajal boonust ära ega täida läbimängimisnõudeid, siis sinu boonus lihtsalt eemaldatakse ning seda enam tagasi ei saa. Seepärast tasub koheselt reageerida ning kõik boonusega seotud reeglid võimalikult ruttu ära täita. Nii saad olla kindel, et midagi ei lähe kaduma.
 • Eelista madala volatiilsusega slotikaid: Tervitusboonuse läbimängimiskohustuse täitmiseks tasub eelistada slotimänge, millel on madal või keskmine volatiilsus. Sel juhul saad tihemini väiksemaid võite. Niiviisi on sul võimalik kiiremini nõudeid täita ja boonusraha välja kanda. Kõrge volatiilsusega slotikate puhul võid kergesti raha kaotada, muutes boonusraha reaalse kasutamise tunduvalt keerulisemaks ülesandeks.
 • Küsi tervitusboonust ise: Kas sattusid veebikasiinosse, kus pole reaalselt ühtki tervitusboonust? Sa võid sel juhul võtta ühendust klienditoega ning viisakalt selgitada, et tervitusboonus aitab sul paremini veebikasiino poolt pakutavast aimu saada. Kuigi sellest ei pruugi üldse kasu olla, siis proovida võib ju alati! Parimad kliendikesksed kasiinod võivadki selle peale pisike stardipaketi anda.
Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 5.00