Ilma Sissemakseta Boonus Eesti Online Kasiinodes 2024

Kas oled tüdinenud boonustest, mille puhul pead sooritama sissemakse? Pea kõik Eesti kasiinodes olevad pakkumised on just sellised. Kuid õnneks on aeg-ajalt nende kõrval saadaval täiesti sissemaksest vabastatud boonusraha promotsioon ehk ilma sissemakseta boonus.

Uuendatud:2 ENE.. 2024
 • 20 tasuta sularahaspinni
 • Eksklusiivsed mängud
 • Mobiilisõbralik
100% kuni 200€ boonus
Unibet
Rohkem informatsiooni
Miinimum sissemaksega:
10€
Käivitatud:
2018
Kasiinoboonus:
100% kuni 200€ boonus
Cashback:
EI
 • Kiire registreerumine
 • Mobiilisõbralik
 • Kiired väljamaksed
100% kuni 150€ + 50 tasuta spinni mängus book of dead
Coolbet
Rohkem informatsiooni
Miinimum sissemaksega:
10€
Käivitatud:
2018
Kasiinoboonus:
100% kuni 150€ + 50 spins
Cashback:
EI
Ilma Sissemakseta Boonus Eesti Online Kasiinodes 2024

Mida kujutab endast täpselt ilma sissemakseta boonus?

Klassikaliselt tähendab deposiidivaba boonus, et saad endale boonusraha, kuid ei pea selle eelduseks tegema sissemakset kasiinosse. Kuigi peaasjalikult tähistatakse sissemaksevaba boonusega rahalisi hüvesid, siis samahästi võid saada tasuta spinne.

Seepärast ei tähenda deposiidivaba boonuse ehk No Deposit märgistuse olemasolu igal juhul boonusraha. Tegelikult võib see olla teatud tingimustel pärisraha, tasuta spinnid, riskivabad keerutused või midagi muud põnevat.

Kui ühine nimetaja on see, et sissemakset tegema ei pea, siis oledki saanud endale seda sorti boonuse. Oluline on märgata, et tegu on keskmisest haruldasema boonuse tüübiga. Seda on sissemaksega seotud boonustega võrreldes tunduvalt vähem saadaval.

Siiski ei tähenda sissemakse tegemise nõude puudumine, et kõik oleks täiesti reegliteta. Enamasti on sissemaksevaba boonus vahetult seotud keskmisest kõrgemate läbimängimisnõuetega.

Ilma sissemakseta boonuse läbimängimisnõuded

Läbimängimiskohustus erineb netikasiinode vahel. Sa võid leida sissemaksevabasid boonuseid, mille puhul on läbimängimisnõue vaid 20x. Eesti keskmine jääb aga kuhugi 20x nõude ning 35x kohustuse vahemikku.

Sellised nõuded sätestavad, et sa pead enne boonusraha välja maksmist selle kindel arv kordi läbi mängima. Näiteks 100 € boonusraha puhul tähendab 20x läbimängimisnõue kokku 2000 € käivet, et järele jäänud boonust saaks pärisrahana kohelda.

Võid vabalt avastada, et sinu sissemaksest prii kasiinoboonus ulatub läbimängimisnõude poolest lausa kõrgustesse nagu 45x ja 50x. See on loogiline, kuna veebikasiinod on lõppude lõpuks ikkagi kasumit taotlevad ettevõtted.

Läbimängimisnõuete täitmiseks on sul alati piiratud aeg. Võid keskeltläbi arvestada 10 kuni 30 päevaga. Igal korral tuleb aga konkreetsest kasiinost tingimused üle vaadata. Kui neid nõudeid ignoreerida, siis kahjuks eemaldatakse sinu boonus ning kõik seni kaasnenud võidud.

Samas peaksid arvestama sellega, et läbimängimiskohustus ei pruugi kirja minna kõikide saadaval olevate mängudega. Näiteks võib olla eemaldatud kindlate tootjate mängud või liialt kõrge RTP määraga slotikad.

Alati ei ole isegi kvalifitseeruvate mängude nimekirjast ühtki mängu eemaldatud, vaid teatud mängude kategooriatele on pandud madalam läbimängimise ulatus. Muuhulgas võib videopokker kvalifitseeruda läbimängimise lõpetamiseks ainult 10% või 20% ulatuses.

Just seepärast tuleb enne iga boonuse vastu võtmist kõik reeglid selgeks teha. Kui oled näiteks väga suur live-kasiino mängude fänn ning need on läbimängimiskohustusest täielikult välja jäetud, siis on see tõeliselt halb üllatus.

Deposiidivabade boonuste põhilised tüübid

Järgnevalt teeme korraliku ülevaate kõikidest ilma sissemakseta boonuste variantidest Eesti netikasiinodes. Arvesta, et igal ajahetkel ei pruugi pea ühtki neist saadaval olla. Varem või hiljem tuleb mõni virtuaalkasiino jällegi sellise hüvega välja.

Ilma sissemakseta tervitusboonus

Pea kõik Eesti online kasiinod pakuvad ühel või teisel moel uutele kasutajatele tervitusboonuseid. Selliste tervituspakettide eesmärk on lasta klientidel lähemalt tutvuda kasiino ning selles asuvate mängudega.

Üks mahlakamaid boonuseid on ilma sissemakseta tervitusboonus. See tähendab, et saad koheselt oma boonusraha kätte ning sul pole vaja selleks hakata eraldiseisvalt raha deponeerima. Mugav ja rahuldust pakkuv!

Aga deposiidivaba tervitusboonuse juures lähevad tingimused üsna kahte lehte laiali. Lõviosa Eesti netikasiinodest on ajalooliselt pakkunud rangeid tingimusi ilma sissemakseta tervitusboonuste puhul.

Kõige eredamad näited veebikasiinode heldest lähenemisest on aga sellised, kus ilma sissemakseta saadud registratsiooni pakkumised tulevad läbimängimiskohustuseta. Teisisõnu saad endale sularaha!

Kui tulevikus peaks taoliseid pakkumisi veelgi tulema, siis võid arvestada, et sellised sularaha promotsioonid on pigem väiksema summaga. Enamasti jääb sel juhul rahasumma ligikaudu viie kuni 20 euro vahemikku.

Deposiidivabad tasuta keerutused

Ilma sissemakseta tasuta spinnid on äärmiselt ihaldusväärsed. Neid võidakse kasiino poolt pakkuda mitmel moel. Levinuimad variandid on tervitusboonuse paketid ning auhinnamängude käigus jagatavad preemiad.

Tasuta spinnide puhul saad endale need kõikides slotikatest või valitud slotimasinates kasutamiseks. Tavaliselt tuleb nende kätte saamiseks kinnitada oma osalust boonuse kampaanias ning nõustuda seeläbi tingimustega.

Sissemaksevabad tasuta keerutused tulevad enamasti kaasa üsna rangete reeglitega. Pead kõik keerutustega saadud võidud vähemalt mitmekordselt läbi mängima. Praktikas jääb see nõue üldjuhul 15x kuni 30x vahemikku.

Mõnikord on ilma sissemakseta tasuta keerutused saadaval vaid ühes slotimängus või konkreetse tootja slotikates. Näiteks võib olla kampaania piiritletud Microgamingu slotikatega või hoopiski ainult Starburst virtuaalse slotimasinaga.

Ilma sissemakseta läbimängimisnõudeta boonus

Kas boonused saavad veel magusamaks minna? Jah, saavad küll, kui peaksid enda haardesse krabama ilma sissemakseta läbimängimisnõudeta boonuse. Vahel tuntakse seda nime “no deposit bonus no wagering” nime all.

Võib öelda, et see on kasiinomaailma sinilind, mida paljud mängufännid jahivad. Erinevalt aga sinilinnust on seda aeg-ajalt võimalik isegi kätte saada. Enamasti on see tasuta spinnide või boonusraha kujul saadav hüve.

Muidugi teeb kasiino sel juhul põhjalikke kalkulatsioone, et see jagatav boonus nende käivet negatiivselt mõjutama ei hakkaks. Kuigi see on väga otseselt kasutatav preemia, siis mõni piirang võib ikkagi juures olla.

Näiteks pead seda boonust väga kiiresti kasutama, et sellest mitte ilma jääda. Samuti võidakse seada tingimuseks, et sa ei saa koheselt boonusraha pärisraha kontole välja kanda. Läbimängimiskohustuse asemel võib valitseda ajaline limiit.

Kui sa peaksid oma lemmikust netikasiinost avastama taolise boonuse, siis kasuta see kindlasti ära. Sama kehtib selle osas, kui leiad Parimkasiino.ee portaalist Eestis tegutseva netikasiino, mis seda jahitud boonust tervituspaketi raames pakub.

Deposiidita kasiino auhinnamängud

Auhinnamängud on tänapäevase online kasiino lahutamatu osa. Vähemalt siis, kui nad soovivad oma kasutajaid aktiivse ja lojaalsena hoida. Nii mõnigi kord kaasnevad loosimistega võimalused saada auhind ilma sissemakseta.

See tähendab, et loosimises osalemine pole seotud deposiidi sooritamisega. Selle asemel piisab mingile nupule vajutamisest, sõprade kasiinosse kutsumisest või muudest toimingutest.

Siiski tasub märgata, et vahel on sissemaksevabad loosimised hoopiski varjatult ikkagi deposiiti nõudvad. Kui sa pead kindlat slotikat pärisrahaga mängima, ent deposiiti pole nõutud, siis tegu pole ilma sissemakseta auhinnamänguga. Pärisrahaga mängimiseks on ju ikkagi vaja deposiit teha, mis sellest, et minimaalset sissemakset pole sätestatud!

Turniirid ilma sissemakseta

Turniirides osalemine ei tähenda, et peaksid hakkama eraldi endale raha sisse maksma. Kuigi turniiridel mängimine nõuab pärisrahaga panustamist, siis vaatamata sellele kuulub seda tüüpi boonus siia nimekirja.

Kui sa oled juba teinud eelneva sissemakse ning avastad äkitselt turniiri ilma deposiidinõudeta, siis on see ikkagi päris meeldiv diil. Eesti netikasiinodes on päris tihti turniirides osalemine igasugustest sissemaksetest vabastatud.

Eriti äge on see, et turniirides osalemine toob üldjuhul kaasa pärisrahaga võite. Suurepärane näide sellest on Unibet turniirid, milledes osalemisel on vahel võimalik jahtida kuni 10 000 € auhinnafonde.

Cashback stiilis boonused

Cashback boonuse otseseks eelduseks pole vahetu sissemakse tegemine. Kuid kaudselt on muidugi see oluline, kuna cashbacki arvestatakse kogukaotuste pealt enamikes kasiinodes. Seda boonust antakse tavaliselt kuu lõpus.

Praktikas tähendab see, et saad oma boonuse kätte iga kuu arvestuslikul kuupäeval. Sõltuvalt kasiinost võib olla cashback alla 1%, ent pole välistatud tunduvalt suuremad protsendid. Eriti kui sellele on pandud peale ülemine piirang.

Vahel on cashback arvestatud vaid kindlate mängude raames. Näiteks on kasiino välja pannud cashback boonuse slotikates või live-kasiinos. Kusjuures väga tihti on see boonus seotud lojaalsusprogrammidega, mille raames cashbacki protsent aina tõuseb, kui saavutad kõrgemaid tasemeid.

Sissemaksevaba live-kasiino boonus

Ilma sissemakseta live-kasiino boonus võtab erinevaid vorme. Alates boonusrahast kuni pärisrahani välja. Sissemaksevaba live-kasiino pakkumine tähendab seda, et saad oma boonust kasutada ainult live-diileriga mängudes.

Samasugune piirang kehtib siis, kui sinu sissemaksevabale live-kasiino boonusele on kehtestatud läbimängimiskohustus. Sa ei pruugi saada seda läbi mängida muudes toodetes peale live-kasiino.

Eesti kontekstis on deposiidivabad live-kasiino pakkumised üsna harukordsed. Seepärast soovitame julgelt neid ära kasutada, kui peaksid mõne peale sattuma. Arvesta, et leidub mitmeid kasiinosid, kus live-mängude sektsiooni polegi.

Ilma sissemakseta tasuta mänguaeg

Kõige innovaatilisemate deposiidivabade boonuste sekka kuulub tasuta mänguaeg, mille avamiseks ei pea sissemakset sooritama. Tegu on maailma mõisteski üsna uue nähtusega, millega läheb kindlasti tulevikus mõni Eesti kasiino kaasa.

Tavaliselt on see tervitusboonuse vormis. Sinu käsutuses on slotikatel või muudel mängudel näiteks 30 või 60 minutit vaba mänguaeg. Selle käigus võid fikseeritud panustega lihtsalt mängida.

Muidugi on sellist tüüpi boonuse reeglid ja tingimused meeletult spetsiifilised. Et kasiino liialt kaotama ei hakkaks, siis on enamasti kindlaks määratud võitude väljamaksete piirid, käibe limiidid ja muud “tihendid”, et kasutajaid ohjes hoida.

Mis moel deposiidivaba boonust endale haarata?

Ilma sissemakseta kasiinoboonuse võtmiseks on mitmeid viise. Loomulikult sõltub see konkreetse kasiino eeskirjadest. Järgnevalt teeme sulle võimalikest mehhanismidest ülevaate, et teaksid täpselt, mida oodata.

 • Tervitusboonuse kinnitamine: Üks kõige tavalisemaid viise ilma sissemakseta boonuse haaramiseks on ikkagi tervitusboonus. Peaksid selleks avama oma kasutaja ning vajaduse korral sisestama kasiinopromo boonuskoodi.
 • Personaliseeritud pakkumise avamine: Tänapäeval tehakse online kasiinodes üha enam isikustatud pakkumisi. Selleks peaksid avama vastava e-kirja või SMSi, kus on täpne link oma sissemakseta boonuse aktiveerimiseks.
 • Turniiril osalemine: Sa ei pea alati turniiril osalemiseks täiendavat sissemakset tegema. Kui sul on deposiit juba tehtud, siis jääb üle vaid turniiril osalejaks registreeruda ning edetabelis esikohale pürgima hakata.
 • Tavaboonuse aktiveerimine: Jooksvalt võidakse kõikidele kasiino kasutajatele teha pakkumine ilma sissemakseta boonuse saamiseks. Selleks tuleb aga tavaliselt kinnitada oma valmisolek nupule vajutamise, lingile minemise või muu tegevuse kaudu.
 • Lojaalsusprogrammis edenemine: Kui sinu valitud netikasiinos on olemas püsikasutajate programm, siis võidakse selles kõrgemale tõusmise käigus anda vingeid deposiidivabasid preemiaid. Uuri lähemalt. Pluss, iga Parimkasiino.ee arvustuse juures on täielik info, kui kasiinol on olemas oma lojaalsusklubi.
 • Auhinnamängus osalemine: Vahel ei ole sul deposiidist vabastatud boonuse saamiseks muuda vaja teha, kui lihtsalt end loosimisse kirja panna. Nii mõnedki Eesti veebikasiinode loosimised ei nõua sult mingit sissemakset, vaid lihtsalt kasutajakonto omamist.

Kuidas võtta ilma sissemakseta kasiinoboonustest maksimumi?

Nüüd aga vaatame lähemalt, kuidas saad võtta maksimumi välja oma ilma sissemakseta boonuse kasutamise kogemustest. Analüüsides paljude kasiinode reegleid, tingimusi ja eelnevaid pakkumisi, oleme jõudnud selliste järeldusteni…

Kasuta boonus ruttu ära

Pole sugugi saladus, et kasiinod kontrollivad oma boonuseid kahel moel. Esiteks on neil alati õigus boonus suvalisel ajahetkel tagasi võtta. See on kõikide Eesti kasiinode reeglites kirjas.

Kuigi see pole tavaline asjade käik, siis alati tasub siiski selliste piirangutega arvestada. Teisest küljest on aga boonustele seatud ajalised limiidid, mille jooksul tuleks boonus ära kasutada.

Kui sa ei jõua piirangute vältel oma boonuse täies mahus ära rakendada, siis eemaldatakse see sinu kontolt. Koos boonuse võtmisega kaovad sinu netikasiino kontolt kõik ilma sissemakseta boonuse kasutamisega saadud võidud.

Arvesta kõrgema läbimängimisnõudega

Ilma sissemakseta boonus on tavapärasest heldem. Kuid uued kasiinod peavad seda tasandama ning panema ots-otsaga kokku tulemiseks keskmisest kõrgemad läbimängimise kohustused.

Selle tulemusena võid kohati arvestada läbimängimiskohustusega, mis võib küündida numbriteni nagu 45x, 50x või isegi 55x. Kuigi Eestis selliseid arve pole nähtud, siis pigem hoia eemale nõuetest stiilis 75x.

Muidugi on arusaadav, kui kergelt tulnud boonust tuleb veidi rohkem läbi mängida. Kuid kaasnevad kohustused ei tohiks kasutaja jaoks kunagi ületada hea maitse piiri. Eestis võib selleks lugeda deposiidivabade boonuste kontekstis 55x.

Mängi suurema RTP-dega slottides

Selge see, et üheski kasiinomängus pole võimalik maja eelist veebitingimustes täielikult seljatada. Siiski on sul võimalik valida mänge, millel on keskmisest kõrgem RTP ehk tagasimakse määr.

Kuigi RTP ei näita üks-ühele sinu tulemusi, kui hakkad mängima, siis oluliseks indikaatoriks on see ikkagi. Saades endale ilma sissemakseta boonuse, tasub selle maksimeerimiseks valida mänge, millel on kõrge tagasimakse protsent.

Küll aga märka, et paljudes deposiidivabade boonuste pakkumistes on kvalifitseeruvate mängude list üsna piiratud. Nii mõnigi kord võib sobida ainult üks mäng boonuse kulutamiseks, nii et sel juhul pole sul valikuvariante.

Jälgi pidevalt pakkumisi

Siin samas Parimkasiino.ee portaalis on pidev ülevaade kõikidest pakkumistest, mis kuuluvad kategooriasse ilma sissemakseta boonus. Uuendame koheselt oma süsteemi, kui mõnesse Eesti kasiinosse on lisandumas uus ja äge pakkumine.

Pidevalt boonuste kursis olemine on eelduseks, et saad endale haarata kõige mahlasemaid pakkumisi, mida veebikasiinode turul üles riputatakse. Kusjuures pole välistatud, et nende hulka sattub isegi mõni läbimängimiskohustuseta deposiidivaba boonus!

Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 5.00