Tasuta Spinnid Eesti Netikasiinodes 2024

Suur osa Eesti kasiinohuntidest on suured slotisõbrad. Tasuta spinnid on nende lemmik boonus. Kusjuures juba enne virtuaalsete kasiinode esiletõusu olid traditsioonilised mänguautomaadid paljude lemmikud. Kuid nüüdsel virtuaalkasiinode ajastul on need veelgi trendikamaks muutunud.

Uuendatud:2 ENE.. 2024

Tasuta keerutused: erinevad vormid Eesti online kasiinodes

Kõik tasuta spinnid kasiinos pole võrdsed. Esiteks erinevad need teineteisest saamise mehhanismi poolest. Oluline on teada, kuidas ja mille eest sulle täpselt keerutusi antakse. Tähtsus peitub selles, et kindlat tüüpi boonustega kaasnevad tavaliselt erinevad tingimused.

Tasuta Spinnid Eesti Netikasiinodes 2024

Tasuta keerutuste boonuste tüüp mängib ka selles rolli, kui tihti või milliste reeglite alusel saad endale seda üldse lubada. Tervitusboonuste puhul on neid võimalik ainult kord elus saada, sest tingimused on sedavõrd ranged. Kuid jooksvate promotsioonide raames võib vabalt endale regulaarselt spinne saada.

Läbimängimisnõudeta keerutused

Kui kasiinomängijad peaksid panema ritta erinevaid boonuseid, siis läbimängimise kohustuseta spinnid on üks kõige tahetumaid hüvesid. Nimelt on selle käigus võimalik saada endale keerutusi, millega kaasnevad võidud võid koheselt välja võtta.

Võrreldes nõuetega spinnidega on saadavate keerutuste arv tunduvalt väiksem. Nimelt proovivad kasiinod optimeerida enda poolt väljastatavaid potentsiaalseid võite. Kui tingimustega spinne võidakse isegi välja jagada mõningatel juhtudel sadu, siis antud boonustüübi puhul on need tavaliselt maksimaalselt mõnekümne järgus.

20 tasuta keerutust

Jagatud keerutuste arv sõltub suuresti kasiino konkreetse boonuse eeskirjadest. Üks levinumaid pakkumisi on 20 tasuta keerutust. Sellise arvu korral on vahel isegi lootust, et nendega ei kaasne läbimängimisnõuet. Taoliseid promotsioone leiad parimatest Eesti veebikasiinodest.

Tasuta spinnid registreerimisel

Esmakordselt endale kasutajakontot avades on oluline märgata, et tervitusboonuse põhised keerutused võivad olla üsna erineva tegumoega. Kui neid on arvuliselt vähem, siis võivad need olla täiesti läbimängimisnõudeta.

Sellised tervituspõhised keerutused kipuvad vahel olema mitmes jaos. See tähendab, et pead tegema järjest määratud rahalises ulatuses sissemakseid, misjärel saadki endale kindla arvu keerutusi.

Konkreetne kogus sõltub suuresti kasiinost ja praktika on äärmiselt erinev. Eesti online kasiinode turul on keskmiselt läbimängimisnõudega tervitusboonuse keerutusi väljapanekul ligikaudu 50-100 tükki.

Samuti võid kohata tõeliselt hüplikke reegleid, mis puudutavad seda, millistes slotikates saad oma keerutusi kasutada. Vahel on neid võimalik rakendada kõikides online mänguautomaatides, ent teistel juhtudel võib olla saadaval vaid üks kindel slotikas.

Tasuta spinnid ilma sissemakseta

Kui sul peaks avanema võimalus teenida endale boonuse käigus deposiidivabasid spinne, siis tasub need kindlasti vastu võtta. Turu keskmistega võrreldes on tegu haruldasema boonusega. Minimaalse sissemaksega kasiinod võivad suurema tõenäosusega antud boonust pakkuda.

Deposiidivabade spinnidega võib kaasneda täiendavaid tingimusi. Isegi kui sa ei pea tegema ühtki sissemakset, siis sellegipoolest pead näiteks mingi kindla arvu kordi oma võidusumma läbi mängima.

Spordiga seotud spinnid

Esmapilgul võib tekkida õigustatud küsimus: kuidas saaksid omavahel olla seotud spordiennustus ja tasuta spinnid? Mitme alarubriigiga kasiinode puhul on see aga täiesti võimalik.

Näiteks spordiennustuste tervitusboonuse puhul võidakse sulle anda lisaks kasiinos kasutamiseks veidi keerutusi. Samuti võidakse mõningate spordipanuste põhiste auhinnaloosimiste käigus kasutajaid premeerida spinnidega.

Tasuta spinnide reeglid ja tingimused

Kasiinosõbrana on ülimalt tähtis jälgida, milliseid reegleid ja tingimusi tasuta keerutustele rakendatakse. Parimkasiino.ee portaalis saad ülevaate ainult online kasiinodest, mis pakuvad legaalset ja mõistlikku meelelahutust.

Kuigi tegu on täiesti usaldusväärsete mängukohtadega, siis tasub ikkagi uurida alati konkreetseid nõudeid. Ka täiesti litsentseeritud veebikasiinode puhul võivad olla nende poolt kehtestatud reeglid üllatavalt varieeruvad.

Põhiline reegel puudutab ikkagi läbimängimisnõuet. Võib julgelt öelda, et Eesti kasiinode keskmine jääb 25x juurde. Sellest on tunduvalt kõrgemaidki aeg-ajalt kehtestatud. Kuid võrreldes boonusraha nõuetega on tasuta keerutuste puhul ikkagi tegu veidi leebemate reeglitega.

Üldjoontes ei jää tasuta keerutustega saadud võitude läbimängimisnõuded üle 50x kohustuse. Kui nõue üldse läheb kõrgeks, siis peab sellel mingi seletus olema. Näiteks tipptasemel progressiivsete jackpotidega slotikate priispinnid võivad täiesti mõistliku lahendusena tuua kaasa suurema läbimängimiskohustuse.

Muide, kui saad spinnid kaasa koos oma esimese deposiidiga, siis nii mõnedki mängupaigad nõuavad keerutuste saamiseks sissemakse läbi mängimist. Õnneks on sellise nõude korral määraks tavaliselt ainult 1x kohustus.

Eesti netikasiinode tasuta spinnid tasub alati vastu võtta

Tasuta spinnide pakkumisi pole igal juhul mõtet ripakile jätta. Kasiinomaailmas on need ühed ihaldusväärseimad promotsioonid. Nimelt on sul alati võimalik endale pärisraha kätte võita.

Isegi kui sa pead läbimängimiskohustust täitma, säilib jätkuvalt reaalne võimalus endale tasuta raha võita. Raha tasku pistmine on üks põhilisi põhjuseid, miks ei ole mõtet seda tüüpi boonuseid ignoreerida.

Loomulikult tuleb seejuures jälgida, et oleksid raha välja kandmise korral kõiki reegleid järginud. Kombinatsioon-pakkumiste korral võid olla sunnitud esmalt ka oma boonusraha läbi mängima, et üldse tasuta spinne kasutada või nendega seotud võite endale panka üle kanda.

Pealegi aitavad tasuta spinnid sul tutvuda uute slotimasinatega. Nii mõnigi kord pakuvad online kasiinosid keerutusi just selleks, et mängijad saaksid end tuttavaks teha mängudega, mida nad pole enne proovinud.

Sama kehtib vahel tervete tarkvarafirmade kohta. Välja võib olla valitud firma toodangust mingi osa slotikaid. Keerutused võivad olla saadaval ka tervele mängude kollektsioonile, näiteks kõikidele Pragmatic Play slottidele.

Tutvumisega temaatikaga haakuvad tasuta spinnide pakkumised, mille eesmärk on kasutajaid suunata mõnda maksemeetodit proovima. Näiteks on Eesti turul olnud spinnide jagamisi, mille saamiseks pidi kasutama Trustly deposiiti.

Tasuta keerutuste kasutamise reeglid

Läbimängimisnõue pole ainuke asi, mida jälgida, sest igal boonusega kaasneb muidki tingimusi. Üks levinumaid neist on ajaline piirang. Kui oled konkreetse pakkumise käigus endale spinnid kätte saanud, siis pead neid piiratud ajaperioodil kasutama.

Üldiselt tuleb spinne ära kasutada ühe nädala jooksul. Loomulikult võid leida kasiinosid, mis pakuvad veidi liberaalsemat ajaperioodi. Kõige piiravamad pakkumised on Eestis meile teadaolevalt jäänud 3 päeva juurde.

Tasuta spinnid & läbimängimisnõude täitmine

Alati ei pruugi saada läbimängimiskohustust täita suvalistes slotimasinates. Enamasti on lisatud nimekirja mõningad slotid, mis on läbimängimisnõude täitmisest täielikult välistatud. Sel juhul ei lähe ükski tehtud keerutus võidurahadega arvesse.

Tavaliselt on läbimängimisnõuete täitmisest vabastatud slotikad, mille RTP-määr on keskmisest tunduvalt kõrgem. Lõpuks on keerutuste läbimängimiskohustuste eesmärk tasandada mänguvälja. Kuid hea õnne korral ei tekita kohustuse täitmine puudujääki.

Üksiku spinni väärtus

Otse loomulikult ei ole võimalik valida saadud tasuta keerutuste väärtuseks suvalist enda poolt eelistatud summat. See on alati fikseeritud reeglitega. Enamasti on ühe spinni väärtuseks määratud 10 senti.

Mõnikord võib üksiku spinni väärtuseks olla ka 20 senti, ent sel juhul on pakutav keerutuste koguarv ikkagi väiksem. Eesti mänguväljalt naljalt juba üle 20-sendiste keerutuste väärtustega pakkumisi ei leia.

Tasuta Super & Mega Spinnid

Alati ei piirdu asjalood tavaliste keerutuste väärtustega. Selle asemel võid leida kasiinosid, mis pakuvad boonust “super spinnid” või “mega spinnid” nime all. Kuigi spinnide andmine toimub samamoodi, siis on sinu saadav keerutuse väärtus mitmekordne.

Parimad mega spinnide pakkumised võivad vabalt olla 1-eurosed. See tähendab 10-sendiste spinnidega võrreldes lausa kümme korda suuremat väärtust. Konks võib olla, ent pole ilmtingimata juures. Kui on, siis tähendab see, et võite tuleb rohkem läbi mängida enne väljakande tegemist.

Pakkumisega liitumine – tasuta spinnid

Vahel valmistab mängijatele raskusi mõistmine, kuidas täpselt on võimalik konkreetsed spinnid endale saada. Kõige tavalisem nõue on mõnele nupule vajutamine, et oleks võimalik osalus kirja panna.

Mõnikord tulevad tasuta spinnid koheselt kaasa ning mitte ühtki täiendavat pakkumise nõuet pole sinna juurde lisatud. Kuid veidi mitmetasandilisemate lahenduste puhul on vaja nii kampaaniaga registreerumise kinnitamine kui sissemakse sooritamine.

Mis on riskivabad keerutused?

Riskivabad keerutused pole tasuta spinnidega võrreldes sama boonus. Mõlemad aitavad sul rohkem slotikate keerutamist harrastada, ent nende iseloom on siiski erinev. Kohe teeme praktilise võrdluse.

Tasuta keerutuste puhul saad endale kasutuseks kindla arvu spinne, mida saad toetatud mängudes rakendama hakata. Kuid riskivabade spinnide korral on vaja siiski juba alguses enda isiklikku raha kasutama hakata.

Kui oled enda raha ära kasutanud, siis lisatakse sinu kontole keerutuste summa läbi korrutatud ühe riskivaba keerutuse väärtusega. Selleks tuleb tavaliselt promotsioon aktiveerida ja seejärel teha deposiit nõutud minimaalse rahasumma eest.

Kindlustatud spinnide pakkumised

Jällegi pole tegu tasuta keerutustega, kuid seda boonuse vormi võib tõlgendada kui klassikaliste tasuta spinnide boonuse erijuhuna. Keerutuste kindlustatus tähendab, et saad kõikide oma kaotuste pealt raha tagasi.

Kampaania raames kindlustuse teeninud keerutused on tavaliselt ülimalt kitsa rahasumma eest saadaval. Limiit võib olla kuskil 10 € kuni 20 € vahemikus. Kui juba panustad slotikates sellest rohkema raha eest, siis tuleb kaotused korstnasse kirjutada.

Kindlustatud spinnide ning muude taoliste keerutuspromode puhul tuleb väga hoolikalt reegleid järgida. Tasaarveldatud kaotuste raha ei anta enamasti pärisrahana, vaid hoopis boonusrahana. Nõnda võib sellele kehtida näiteks 10x läbimängimisnõue.

Mis on slotikasisesed tasuta spinnid?

Kõik tasuta spinnid pole sama ideega. Võid vabalt märgata, et kasiinoportaalis mainitakse konkreetse slotimängu sees jagatavaid keerutusi. Sel juhul pole tegu boonusega, vaid hoopis slotimasina funktsiooniga.

Seda nimetatakse tasuta keerutuste vooruks. Tavaliselt tuleb saada rullikutele kindel sümbolite kombinatsioon, et antud funktsioon aktiveeruks. Seejärel on juba võimalik ainult selle sama mängusessiooni raames rahakulust vabastatud spinne nautida.

Algajate dilemma: Tasuta slotimängud vs tasuta keerutused

Tasuta slotikad võivad olla pealtnäha veelgi paremad pakkumised, kuna sa võid justkui piiramatult sama mänguautomaati kasutada. Tegelikkuses pole asi nii lihtne, sest mängu pole pandud reaalset raha. Sellevõrra on tasuta spinnid kasulikumad.

Tasuta keerutuste puhul saad panna endale tasku päris võiduraha. Kui tegu on veel läbimängimisnõudeta tasuta spinnidega, siis pole üldse mingit muret. Tasuta slottide puhul saad katsetada demoversiooni, ent mitte ühegi keerutusega ei saa reaalset raha.

Muidugi on demoversioonid suurepärane viis slotimängudega tutvust tegemiseks. Ent sellised pakkumised ei saa hakata asendama tasuta keerutusi. Deposiidivabade tasuta spinnide puhul on sisenemislävi võrdne demodega, ent raha on ikkagi võimalik võita.

Krüptokasiino tasuta spinnid

Iseenesest jagatakse krüptokasiinodes täpselt samamoodi tasuta keerutusi nagu tavalistes netikasiinodes. Eriti puudutab see krüpto-toega mängupaiku, mille puhul on tegu lihtsalt krüptovaluuta toega kasiinodega.

Kui konkreetne mängupaik on tõeline plokiahela tehnoloogial põhinev mängusait, siis sõltub kõik mänguvalikust. Üldiselt on boonuste valik pisut kesisem sellistes kasiinodes, milles pole saadaval traditsioonilisi mängutootjaid.

Eesti turul on hea näide Kingswin kasiino. Tegu on maksemeetodite seisukohast krüptokasiinoga, kuivõrd Bitcoini tugi on täiesti olemas. Tervitusboonuses on läbi aegade olnud iga BTC sissemaksega kaasa tulevad tasuta keerutused.

Algajatel krüptohuvilistel kasiinosõpradel tekib tihti küsimus – kas Bitcoiniga saadud tasuta spinnid on kuidagi teistmoodi? Reaalsuses ei ole. Tingimused ning keerutuste arv on üldjuhul sama või väga sarnane tavapäraste maksetega võrreldes.

Parimad soovitused tasuta keerutuste boonuste kasutuseks

Parimkasiino.ee spetsialistid on kokku kogunud kõige tähtsamad soovitused, mis aitavad sul võtta spinnide pakkumistest maksimumi välja. Loe läbi järgnev kokkuvõte, et juba täna parimates Eesti online kasiinodes spinne rabada.

  • Väldi ühepäevaseid nõudeid: Kui veebikasiino tasuta keerutuste pakkumise juures on reegel, et peaksid võidud läbi mängima ühe päevaga, siis pigem jäta see vahele. Palju mõistlikumad on sellised reeglid, mis sätestavad alates kahest päevast nõude. Vastasel juhul võid end hakata survestatult tundma ning selle käigus võivad kannatama hakata vastutustundliku mängimise põhimõtted.
  • Eelista kõrget volatiilsust: Läbimängimiskohustuse täitmise ajaks tasub valida pigem kõrgema volatiilsusega slotikaid. Põhjus on selles, et sealsed võidud on keskmisest suurema potentsiaaliga. Iga üksiku võiduga kaasnev summa on suurem ning samaaegselt on sul võimalik ka veidi kiiremini oma nõuded ära täita. Küll aga jälgi reegleid, sest mõnikord on kasiino sellised slotikad meelega välistanud.
  • Vali kiired väljamaksed: Oletame, et saidki tasuta keerutuste ning nõuete täitmise järgselt raha võidetud. Nüüd on see hetk, kus on väga oluline kriteerium, kuivõrd kiiresti raha sulle pangakontole üle tuleb. Sellepärast tasub esmajärjekorras eelistada kasiinosid, mis pakuvad välkkiireid väljakandeid. Just nii saad võimalikult ruttu oma potentsiaalseid võite nautima hakata!
  • Uuri tingimusi: Arvestades, et kasiinodes saab korraga aktiivne olla vaid üks boonus, siis tasub enne boonuse vastu võtmist kaasnevad reeglid selgeks teha. Pole üldse välistatud, et läbimängimisnõue võib olla sedavõrd krõbe, et sa ei tahagi pakkumist vastu võtta. Ka muud tingimused vajavad alati verifitseerimist. Seda tuleb teha enne ühelegi nõustuvale nupule klikkimist.
  • Vali usaldusväärsete kasiinode priispinnid: Kindlasti on oluline jälgida, et sinu valitud online kasiino oleks usaldusväärne ning turvaline. Õnneks on kõik Parimkasiino.ee lehel üles reastatud veebikasiinod täiesti ausad ja ohutud. Kõigil neist on olemas Eesti litsentsid, mis tähendab, et need on lausa riiklikul tasandil ära kontrollitud.
  • Tutvu lojaalsusprogrammidega: Üks levinud viise veelgi rohkem tasuta keerutusi saada on lojaalsusklubidega liitumine. Kui mängid piisavalt palju ja regulaarselt erinevaid slotikaid, siis tasub lojaalsusprogrammides edenemise poole pürgimine täielikult ära. Ka selle kohta saad täpsemat infot siit samast portaalist.
  • Kontrolli boonuskoodi: Kusjuures tänapäeval on aina vähem veebikasiinosid, mis nõuavad tasuta keerutuste haaramiseks eraldi boonuskoodi sisestamist. Automaatsema lahendusega kasiinodes piisab mõne nupu või linnukese valimisest. Siiski on Eesti turulgi netikasiinosid, milles on boonuse sisse lülitamiseks vaja siiski promokoodi.
  • Tee kvalifitseeruvad slotikad selgeks: Äärmiselt oluline on tasuta spinnide kasutamisel teha selgeks kaks asja. Esiteks, millistes slotikates saad keerutusi üldse kasutada. Teiseks tuleb aru saada, millised slotikad on läbimängimisnõuete täitmise seisukohast üldse aktsepteeritud. Vastasel juhul võid avastada, et sinu mängimine on täiesti tühja läinud, kuna konkreetne slotimasin ei kvalifitseerugi kohustuse täitmisel.
Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 5.00