Kontovabade online kasiinode pealetung on Eesti turul katkematu. Viimaste aastate jooksul lisandus uusi brände aina juurde. Schnellwetten on üks uusimaid tegijaid kontovabade kasiinode maastikul.

Tegu on multikasiino kontseptsiooni kandva mängusaidiga: korraga saad nautida nii klassikalisi kasiinomänge, slotikaid kui ka kaasahaaravaid spordiennustusi. Järgneva arvustuse lugemise käigus saad kõigest vajalikust juba lähemalt teada.


Lähemalt Schnellwetten Eesti virtuaalsest kasiinost

Schnellwetten kuulub Betsson Group brändide sekka. Tegu on ühe maailma suurima hasartmängude brändide grupiga, mille alla kuulub kodumaal esindatud kaubamärkidest ka Betsafe.

Terve uue kasiino idee peitub ikkagi kontovaba kasiinoelamuse pakkumises. Teisisõnu nimetatakse seda kontseptsiooni Pay N Play. Uue põlvkonna lähenemine laseb mängijatel liikuda koheselt mängude või ennustuste tegemise juurde.

Isikute autentimine toimib Trustly süsteemi kaudu. Seda sama autentimise ja maksete teostamise süsteemi kasutavad praeguse seisuga juba paljud veebikasiinod. Platvorm on Skandinaavia taustaga ja 100% usaldusväärne.

Positiivne on see, et Schnellwetten on panustanud nii tavalise kasiino sektsiooni kui ka live-kasiino rubriigi loomisesse. Nii on sul võimalik ligi pääseda väga laiale mängude kollektsioonile.

Terve veebisait on äärmiselt turvaline. Kuigi tegu on uue kasiinoportaaliga, siis reaalne kaubamärgi taust on end juba pikka aega kasutajatele üle terve Euroopa tõestanud kui ohutut mängude platvormi.

Suurepärane on seegi, et kui sa vajad jooksvalt abi, siis kasutajatugi on täiesti korralikul tasemel. Klienditoega saad võtta ühendust nii vestlusakna kui e-posti kaudu. Sisse- ja väljamaksed on kiired ning hõlpsad.

Kui üldse millegi üle nuriseda, siis Schnellwetten pole tuntud boonuste külje pealt. Kasiino on keskendunud mänguelamuste ja üldise disaini osas kõige rohkem, jättes boonuste pakkumise täielikult unarusse.

Schnellwetten Netikasiino Arvustus 2023
Schnellwetten

Veebileht ja kontseptsioon

Kontovaba mängimine ja panustamine on Schnellwetten online kasiino põhiline pakkumine. Mängudeni pääsemiseks on sul vaja teha vaid oma esimene deposiit, kasutades selleks Trustly maksete vahendamise teenust.

Kasiino ei paku oma mängijatele boonuseid. Kuigi pealtnäha võib see olla üsna kehv uudis paljudele boonuste jahtijatele, siis reaalsuses tasandavad nad pakkumiste puudujääki muude plussidega.

Schnellwetten Eesti keskendub uute ja rahva lemmikute mängude pakkumisele. Neil on olemas eraldi live-diileriga mängude sektsioon, et pakkuda reaalajas kasiinomängude austajatele, mida nad tahavad.

Online kasiino ise on helgelt sinistes toonides ning lausa kutsub lähemalt uudistama. Sellised sinakad varjundid on silmadele head, sest pikemate mängusessioonide tegemisel ei väsi silmad liiga kiiresti ära.

Mobiiltelefonid ja tahvelarvutid

Schnellwetten on uue ajastu veebikasiino, nii et mobiilne responsiivsus on koheselt disaini sisse kirjutatud. Sul on võimalik seda netikasiinot kasutada kõikide kaasaegsete nutiseadmetega, olgu selleks mobiiltelefon või tahvelarvuti.

Positiivne on selle mobiilikasiino lähenemise juures, et sa ei pea tüütuid rakendusi alla laadima. Kui kasutad modernset veebisirvijat, siis on igal juhul võimalik nutitelefoniga mängudele ja ennustustele mugavalt ligi pääseda.

Mängude valik

Veebikasiino on võtnud endale eesmärgiks pakkuda nii uusi kui Eesti mängijat seas populaarseid kasiinomänge. Uute mängude osas hoitakse silmas sellistes firmadel nagu NetEnt, Pragmatic Play, iSoftBet ja teised.

Kui neilt stuudiotelt tuleb midagi põnevat välja, siis suure tõenäosusega leiad selle õige pea Schnellwetten Eesti kodulehelt. Meie arvustuse kirjutamise ajal olid just nendelt stuudiotelt hiljuti välja tulnud mängud kasiinoportaalis täiesti olemas.

Kõige suurema osa mängudest moodustavad slotikad. Ühest küljest on sul võimalik nautida ajatuid favoriite nagu NetEnt’i Starburst, Yggdrasil’i Vikings Go to Hell ning Pragmatic Play poolt toodetud Sweet Bonanza.

Teise külje pealt võidad leida kitsamale mängijaskonnale suunatud mänge, mis pole toodetud kõige suuremate tegijate poolt. Nõnda võid kasiinost leida Fantasma mänge nagu Desert Shark ja Serpent Shrine.

Ühest korralikust kasiinost ei puudu loomulikult lauamängud. Siinkohal on esindatud kõik põhilised mängud: rulett, blackjack ja bakaraa. Samaaegselt on sinu käeulatuses ka 4ThePlayer poolt toodetud lauamängud nagu 1000x Busta ja 100 Bit Dice.

 • Pragmatic Play
 • iSoftBet
 • Yggdrasil
 • ReelPlay
 • Relax Gaming
 • NetEnt
 • 4ThePlayer
 • Big Time Gaming
 • Fantasma
 • Spearhead
 • Kalamba
 • Silverback
 • Electric Elephant

Kuivõrd Schnellwetten on võtnud fookuseks mängude arvukuse ja kvaliteedi, siis on üsna kindel, et iganädalaselt kasiinosse naastes leiad eest uusi mänge. Kui nad boonuseid ei kavatse pakkuma hakata, siis on see nende otsene viis mängijate lojaalsust säilitada.

Mängude osas on selge puudus lotomängudest. Kui konkurentidel on saadaval nii kraapekaarte kui bingo mänge, siis selles veebikasiinos puuduvad need sootuks. Samamoodi puuduvad oskusel põhinevad kasiinomängud, mis teistes mängusaitides tõusvat trendi näitavad.

Jackpotiga mängud

Eraldiseisva kategooria moodustavad Schnellwetten kasiinoportaalis jackpotiga mängud. Eesti mängijate seas on need äärmiselt populaarsed, sest võimalikud võidusummad on täielikult elumuutvad.

NetEntilt pärinevad mitmed jahmatavalt vinged jackpotiga slotikad: Mega Fortune, Hall of Gods, Divine Fortune ja Imperial Riches. Juba üksi selline valik tagab väga kena esindatuse suurte peavõitudega slotikate osas.

Siia hakkavad lisanduma aga Microgamingu Mega Moolah slotikad ning Yggdrasili Jackpot Raiders ja Frost Queen Jackpots. Selge on see, et kui sa oled hiiglaslike peavõitude kütt, siis selles virtuaalkasiinos on kõik vajalik olemas.

Live-kasiino võimalused

Schnellwetten live-kasiino rubriik on täielikult täidetud Evolution mängukompanii stuudio otseülekannetega. Kuna firma on võtnud terve Evolution’i repertuaari oma mängijatele kasutamiseks, siis ei jää ühestki live-diileriga võimalusest vajaka.

Sul on olemas rulett, blackjack, pokker ja bakaraa – kõik vahvate ja professionaalsete live-diilerite abiga koduarvutisse või mobiiltelefoni kantuna. Kusjuures klassikalistest live-kasiino mängudest on saadaval mitmeid variatsioon, näiteks Infinite Blackjack või Lightning Roulette.

Kõikidele telešõu stiilis live-kasiino mängude entusiastidele on saadaval mängud nagu Mega Ball, Crazy Time, Dream Catcher ja Football Studio. Loomulikult ei puudu ka tõusev täht Monopoly Live, mis on endale juba küllaga fänne kogunud.

Minimaalsed deposiidid on väga mõistlikud alates paarikümnest sendist. Sul on muidugi alati võimalik ühineda VIP laudadega, kui soovid teha pigem suuri panuseid. Nende live-kasiino valikus on midagi igat sorti huvilisele.

Sisse- ja väljamaksed

Kogu maksete süsteem on üles ehitatud Trustly võimalustele. See on korraga pluss ja miinus. Plusspoolelt aitab see juurutada kontovaba mängimist, ent miinuskülje pealt jääb puudu mitmetest levinud maksemeetoditest.

Trustly kaudu tehtav minimaalne deposiit on 10 eurot. Saidil on ekslikult märgitud viis eurot, kuid tegelikult on vaja suurem summa sisse maksta. Reeglite kohaselt võib pankade valik muutuda, ent reaalsuses jäävad need ilmselt staatiliselt samaks.

Eesti netikasiinodel on tavaliselt Trustly toega kolm või neli panka. Õnneks on Schnellwetten otsustanud põhjalikuma lähenemise kasuks, nii et sul on võimalik kasutada Swedbank, LHV, Luminor või SEB sisse- ja väljamakseid.

Üldjoontes ei tohiks maksetega mitte ühtki teenustasu kaasneda. Selle summa, mis sisse või välja maksad, see jääb ka lõplikult vahetatavaks rahasummaks. Siiski on tingimustes kirjas, et mingites olukordades võivad kohalduda panga poolt täiendavad tasud.

Panustamiseks saadaolev summa ongi maksimaalne rahasumma, mille saad välja kanda. Kui kasiino peaks kunagi näiteks tulema välja boonusraha pakkumistega, siis see ei liigitu “panustamiseks saadaval oleva” raha alla.

Sul on võimalik 24-tunnise perioodi jooksul võtta välja maksimaalselt 50 000 eurot. Kasiinoga kokkuleppel on võimalik seda limiiti ületada. Kui sul on taoline soov, siis võta kasiino klienditeenindusega eraldiseisvalt ühendust.

Alati on võimalik samale pangakontole raha kanda, mida sa kasutasid esialgse deposiidi tegemiseks. Kui sinu ühe või korduva väljakande kogusumma on 2000 eurot või veel rohkem, siis teeb Schnellwetten lisakontrolli.

Kusjuures arvesta, et see pole tingimata konkreetse netikasiino karm reegel. Euroopa Liidus on kasutusel erinevad rahapesu tõkestamise meetmed ning antud reeglid kuuluvad arsenali, mida seaduste rakendamiseks kasutatakse.

 • Trustly (4 alumist panka)
 • LHV
 • SEB
 • Swedbank
 • Luminor

Schnellwetten Eesti kasutajatugi ja turvalisus

Klienditeenindus töötab selles kasiinoportaalis kolmel viisil. Kõigepealt on sul võimalik suhelda nendega vestlusakna kaudu. See on kiire ja lihtne ning toimib iga päev kell 10:00 kuni 23:00.

Kui sulle ei ole vestlusaknad päris meelt mööda, siis saad alati neile saada e-kirja aadressil [email protected], kust vastatakse sulle esimesel võimalusel. Siiski on kõige kiiremaks vastuseks mõttekas kasutada live-chat funktsiooni.

Klienditeenindus on olemas eesti keeles. Kuivõrd tegu on Betsafe’ga samasse gruppi kuuluva brändiga, siis on nad saanud vastavalt asjad ära korraldada, et klienditugi oleks mõistlikel kellaaegadel saadaval.

Kahele eelnevale variandile lisaks on võimalik kasutada abikeskust. Sinna on koondatud informaterjalid, mis aitavad sul saada vastused enim levinud küsimustele. Muuhulgas puudutavad need konto kinnitamist ja makseid.

Turvalisus on kõrge prioriteet. Iga sinu samm on selles kasiinoportaalis turvatud SSL-krüptsiooniga, mis tagab, et sinu isiklikud andmed ei läheks kurjadesse kätesse. Ka maksemeetod Trustly kindlustab täieliku ohutuse sisse- ja väljakannete tegemisel.

Kasutaja enda ohutuse peale on samuti mõeldud. Sulle on mängijana tagatud vastutustundliku mängimise vahendid. Näiteks saad läbi viia enesehindamise testi või hoopiski kasutada maha rahunemise meetodeid, mis pakuvad piiramist 12 tunnist kuni 12 kuuni.

Schnellwetten kampaaniad ja boonused

Kahjuks pole Schnellwetten oma Eesti saidil tulnud välja boonuste ega püsikampaaniatega. Oma kommunikatsioonis rõhuvad nad kontovaba mängimise pakkumisele ning kvaliteetsetele mänguelamustele.

Seejuures pole nad ainsad taolise lähenemise valinud Eesti veebikasiinod. Näiteks Kiirkasiino rakendab samasugust printsiipi ning nad pole oma tegevusaja jooksul just boonuste jagamisega hiilanud.

Kui aga vaadata Schnellwetteni tegevust välismaal, siis ilmneb, et nad on ikkagi boonustega kampaaniaid korraldanud. Pole üldsegi välistatud, et tulevikus hakkavad nad suurema turuosa võitmiseks korraldama erinevaid promotsioone.

KKK

Kas netikasiinos Schnellwetten on turvaline mängida?

Kas Schnellwetten kasiinos on uutele mängijatele kasiino boonus?

Kas Schnellwetten on Pay N Play kasiino (registreerumiseta kasiino)?

Kas Schnellwetten pakub võitude kiireid väljamakseid?

Milliseid maksemeetodeid võin oodata?

Kokkuvõte Schnellwetten Eesti kohta

Ahhoi, Eestisse on saabunud järjekordne kontovaba kasiino! Seekordne lisanduja on Schnellwetten, mis ühendab tavalised virtuaalsed kasiinomängud, live-kasiino ning spordiennustused.

Kvaliteetselt disainitud sait võimaldab ühe hetkega autentimist. Sul jääb üle vaid teha oma esimene deposiit ning selle toimingu kaudu oledki oma identiteedi kinnitanud. Kui peaksid midagi võitma, siis saad selle mugavalt Trustly kaudu välja kanda.

Boonuste osas pole kasiino veel korralikult käima lükatud. Suure tõenäosusega lisatakse tulevikus boonuseid juurde. Siiski on Eestis tegutsemas mõni muu kontovaba kasiino, mis keskendub boonuste jagamise asemel minimalistlikule kvaliteedile.

Kõikidel kasiinosõpradel tasub Schnellwetten kindlasti järele proovida. Uued ja vinged slotikad on seal pidevalt saadaval ning neid lisandub aina juurde. Pealegi saad spordipanuste kaudu regulaarset mängimist veelgi põnevamaks muuta!

Tugevad küljed

 • Kvaliteetne mängude kollektsioon uusimate slotikatega
 • Vägev live-kasiino sektsioon, kus on olemas kõik vajalik
 • Suurepäraste kellaaegadega kasutajatugi valmis abi pakkuma
 • Eestis litsentseeritud usaldusväärne kasiinoportaal

Nõrgemad küljed

 • Ei uutele ega vanadele mängijatele pole boonuseid saadaval
 • Kraapekaardid ja bingo puuduvad täielikult
Photo of author
Kirjutanud:
Anna Tamm
Anna on meie ekspert, kui tuleb juttu Eesti litsentsiga netikasiinode arvustustest. Ta tagab, et saate valida enda eelistustele vastava parima kasiino. Praegu on tema lemmik netikasiino Hillo.
Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 5.00