FenixBet on mitmekesine online kasiino, mis katab Eesti kasiinomängijate peamised vajadused. Olemas on slotimängud ning terve veebilehe sisu on täielikult saadaval ka mobiilist või tahvelarvutist sisenemisel.

Samaaegselt on tegu täiesti usaldusväärse ja turvalise ettevõttega, mis on mõnusalt kodumaise taustaga. Tegu on jällegi seda tüüpi veebikasiinoga, mis sai alguse füüsilise asukohaga mängupaikade ketist. Loe edasi, et saada teada kõike vajalikku, mida sellest virtuaalsest mänguportaalist teada tasuks.

FenixBet Netikasiino
FenixBet Netikasiino 2023

Lähemalt FenixBet virtuaalkasiinost

FenixBeti näol pole kindlasti tegu Eesti kuulsaimate veebikasiinode hulka kuuluva mänguportaaliga. Seda teatud vaatepunktist üsna teenimatult, kuna tegelikult on nad tegutsenud juba 1990ndate keskpaigast.

Ettevõte alustas Eestis maapealsete kasiinode opereerimisega. Aja möödudes hakkas aga tõusma netikasiinode tähtsus hasartmängude pakkumise seisukohast ning lõpuks otsustati avada oma online kasiino.

Selle käigus loodi veebiportaal, mis pakub baastasemel kasiinokogemust, ent mitte midagi enamat. Selles kasiinos saad kõik oma slotirullikud ära keerutatud, kuid näiteks live-kasiino võimalusi ei saa seal nautida. Ikkagi tuleb mujale minna!

Samal ajal on oluline toonitada, et FenixBet on oma väiksusele vaatamata siiski multikasiino. Nende portaalist leiab eraldi spordiennustuste alasektsiooni, milles on võimalik täiesti normaalsel tasemel spordipanuseid mängutulle suruda.

Kui teed endale esmakordselt uue kasutaja, siis käib see üsna lihtsalt ning sul on võimalik selle käigus tervitusboonust saada. Küll aga on üks lähenemine FenixBet puhul veidi aegunud. Sul pole võimalik välkkiirelt sissemakse abil kasiinosse siseneda. Ankeeti täites pead hakkama end eraldi tuvastama.

Veebileht ja kontseptsioon

FenixBet on lihtsa kontseptsiooniga kasiinoportaal. Seal on mitmeid suuri sektsioone. Nende alla kuuluvad slotiautomaadid, tavalised kasiinomängud, spordiennustused ning live-ennustuste tegemine.

Kuigi pealtnäha on tegu tagasihoidlikuma portaaliga, siis selle koha pealt on eriti positiivne, et nad on hakanud pakkuma live-ennustusi. Kõikidele spordikallakuga kasiinosõpradele on see eriti hea uudis.

Üldiselt on lehel navigeerimine võrdlemisi lihtne, sest kõik on loogiliselt üles ehitatud. Kui soovid näiteks hüpata kasiinomängudest otse spordipanusteni, siis saad seda teha mugavalt ülemist menüüd kasutades.

Tegu on pigem uut tüüpi online kasiinoga, mistõttu on selgelt näha, kuidas nad on saanud välja arendada oskuslikult loodud virtuaalse mänguelamuse. Muidugi mängib iga eesrindliku netikasiino kontseptsiooni osas rolli ka boonuste loend ning see on täiesti korralikult antud mängupaigas ellu viidud. Kuid sellest juba hiljem allpool…

Mobiiltelefonid ja tahvelarvutid

Mobiilne mänguelamus ja selle välja arendamine on praegusel ajal iga virtuaalse mänguportaali kõrgemaid prioriteete. Seeläbi on võimalik pakkuda inimestele sloti- ja ennustuselamusi sõltumata kellaajast ja asukohast.

Alustada tasub sellest, et FenixBet pole lasknud endale nutiäppi valmistada. See-eest on neil olemas täielikult mobiilsele kasutusele kohanduv veebiportaal, milles on ringi liikumine mugav ja kiire.

Parimkasiino.ee spetsialistid uurisid nende mobiilset portaali nutiseadmetega, et näha, kuidas sujub navigeerimine ja kas kõik mängud on ikka saadaval. Kusjuures peaaegu kõikide mängude avamine ja kasutamine käis suuremate probleemideta.

Mängude valik

FenixBet pole mängude valiku osas tüüpiline Eesti online kasiino. Põhjus on lihtne – nad on väga suurt rõhku pannud Novomatic firma slotimängudele. Lisaks sellele kasiinomängude kompaniile on neil olemas mõningad paremad slotid NetEntilt.

Muidugi on see lähenemine vaieldav, kuid kindlasti on see aidanud neil veidi raha kokku hoida. Vaieldav aga seetõttu, et ühe ja sama firma mängud kipuvad tihti olema samast ooperist. Rutiinivabadus võib FenixBetile lojaalne olles veidi ohtu sattuda.

Just selle firma valiku tõttu on neil üks kõige paremaid slottide nimekirju, kui põhiliseks teemaks on retro-stiilis slotimasinad. Samas ei ole see hea koht, kui otsid mänge Microgamingult, Play N Go’lt ja teistelt.

 • Novomatic
 • NetEnt
 • GreenTube

Mängude valik pole eriti suur, sest sellest kasiinost leiad mängijana vaid üle 100 erineva kasiinomängu. Loodetavasti lisavad nad aja möödudes aina uusi pelisid juurde, kuna praeguse repertuaariga on neil raske konkurentidega võistelda.

Live-kasiino võimalused

Live-kasiinot polegi FenixBetis olemas! Tegu on olulise miinusega, sest isegi pisemates ja kiirkasiino tüüpi mänguportaalides on praegusel ajal minimaalne live-kasiino valik olemas.

Tegelikult on see üsna küsitav praktika – live-kasiino täielik puudumine – arvestades, et FenixBetil pole mingit muud olulist fookust. Näiteks Maria Casino puhul on täiesti arusaadav, miks pole neil spordiennustusi. Kui sama loogika ei kehti FenixBeti puhul.

Spordiennustused

Nagu juba FenixBet portaali nimest võib aimata, siis siin saab korralikult spordiennustusi teha. Täpsemalt on selles portaalis olemas kõik põhilised spordialad, sh jalgpall, Ameerika jalgpall, korvpall, tennis, jäähoki ja võrkpall.

Kui sulle meeldib tavaliste spordisündmuste asemel hoopiski eSpordi raames raha panustada, siis ei pea sealt veebilehelt sugugi lahkuma. eSpordi kategooria on saadaval näiteks DOTA 2, LoL ja CS: Go.

Meie spetsialistidele oli veidi üllatav, et FenixBetis on saadaval isegi live-ennustused. Kui kasiino osas on reaalajas tehtavad liigutused kõrvale jäetud, siis ei saa sugugi sama öelda spordipanuste kohta. Sealne ennustustoode on täiesti soliidne!

Sisse- ja väljamaksed

Kui jutuks tulevad maksemeetodid, siis FenixBetis on täiesti korralik valik, kuid mõned ootuspärased variandid on siiski absoluutselt puudu. Pangakaartidest on võimalik tasuda VISA ja MasterCard abil.

Samuti on sul mängijana võimalik teha deposiite ja väljakandeid Skrill ning Neteller e-rahakottide abil. Positiivne on see, et nende kasutamisel ei lisandu mingeid lisatasusid nagu mõnes Eesti veebikasiinos on isegi ette tulnud.

Kus on Eesti kodupankade makselingid? Tegu on sedavõrd baastasemel maksevariandiga, et selle puudumine on lausa šokeeriv. See-eest on võimalik teha klassikalisi pangaülekandeid, ent selle lahenduse puhul miinustab kõige ära pikk ooteaeg.

Oluline on märgata sedagi, et kui tahad teha pangakaardile väljamakse, siis on selle miinimumiks määratud 20 eurot. Maksed ei toimi hetkega. Selle asemele teostatakse kasiino poolt makseid korra tööpäevas.

 • Traditsiooniline pangaülekanne
 • VISA
 • MasterCard
 • Skrill
 • Neteller

Kasutajatugi ja turvalisus

Millegipärast pole 2020ndate aastate alguses saadaval live-vestlusakent, mis teeks klienditoe saamise tunduvalt mugavamaks ning kiiremaks. Pea kõikidel konkurentidel on varsti vestlusaken olemas, mistõttu näib FenixBeti otsus kummaline.

Kui soovid aga klienditoega siiski suhelda, siis saad seda teha e-kirja saates või kohalike lauatelefoni numbrile helistades. Tavaliselt saabub e-kirjale vastus mõne tunni jooksul, kui mingit täiendavat viibimist pole.

Klienditeeninduse tööaeg on vähemasti iga päev, nii et saad oma küsimustele vastused ka nädalavahetusel. See on hea külg! Samal ajal on neid võimalik telefoni teel või meilitsi kätte saada kell 10:00 kuni 22:00.

Kui enamikul Eesti litsentsiga online kasiinodest on olemas korralikud abimaterjalid veebiportaali kasutamise kohta, siis FenixBetil sellist varianti pole. Loodetavasti see tulevikus muutub ning nad lisavad küsimuste-vastuste sektsiooni.

FenixBet Eesti paistab silma täieliku turvalisusega. Kasutajana võid olla 100% kindel, et sinu isiklikud andmed ja maksemeetodite detailid jäävad võõraste silmade eest varjatuks. Muuhulgas on saidil olemas Digicert sertifikaat, mis kinnitab kõrgeima tasemele SSL-krüptsiooni olemasolu.

FenixBet kampaaniad ja boonused

Kas oled suur boonuste sõber? FenixBet pakub värsketele liitujatele mõnusat tervitusboonust. Kasiino sektsioonis toimub boonuste pakkumisi harva, ent need on spordiennustuste osas täiesti püsivalt olemas.

Tervitusboonus

Täiesti esmakordsed registreerujad saavad FenixBet portaalis 100% sissemakseboonust kuni 300 €. Tegu pole sugugi kehva pakkumisega, arvestades, et Eesti turu keskmine jääb pigem sellele alla.

Kui oled juba boonuse aktiveerinud, siis on sul seitse päeva aega, et konverteerida boonusraha ja kõik nõuded ära täita. Küll aga ei saa seda boonust, kui peaksid oma deposiidi tegema tavalise pangaülekandega.

Soovides boonus tühistada, tuleb võtta FenixBeti klienditoega eraldi ühendust nende e-posti aadressil. Seegi näitab, et tegu pole kõige modernsema veebikasiinoga, kuna taoliseid toiminguid pole võimalik automaatselt teha.

Sul on võimalik seda tervitusboonust läbi mängida ainult slotimasinates. Seejuures on reeglite järgi välistatud kõik slotiautomaadid, mis toimivad progresseeruva jackpoti alusel.

Läbimängimiskohustus on selle online kasiino tervitusboonusel 35x. Seda boonusraha on võimalik hakata läbi mängima alles pärast seda, kui oled kõigepealt teinud kõik panused ära oma pärisrahaga.

Jooksvad promotsioonid

Millegipärast ei tee FenixBet oma virtuaalkasiino osas sagedasi boonuste pakkumisi. Sellest on kahju, kuna see elavdaks igapäevaseid mänguelamusi tunduvalt ning aitaks tasanda muus osas ahtrakest mängude väljapanekut.

Üks vähestest boonustest on neil väga lihtne. Kui kasutaja on eelneva nädala jooksul teinud panuseid kokku vähemalt 50 euro eest, siis antakse neile järgmisel nädalal viis eurot niisama juurde. Kahjuks pole see pärisrahas, vaid tegu on boonusrahaga.

See boonusraha tuleb läbi mängida 35x määraga ning alles pärast seda on sul võimalik see pärisrahas endale välja maksta. Omades samaaegselt aktiivset muud boonust, tuleb teine boonus lõpuni viia ja praegune boonus 21-päevase perioodi jooksul ooteperioodilt välja noppida.

Spordipanustajatele on olemas boonuse pakkumised, mille puhul saad näiteks 25 € või 50 € panustamise korral järgmistele panustele kasumivõimendust sama summa ulatuses.

Tegu on mõnusalt konkurentsi pakkuva kampaania tüübiga. Näiteks jalgpalli puhul võid teha suvalisele kohtumisele 25 € panuse ning saad 100% kasumivõimendust oma järgmise jalgpalli ennustusega!

Kokkuvõte FenixBet virtuaalse kasiino kohta

Kohalik Eesti online kasiinode turg on sedavõrd lai, et meie mänguportaalide nimekirja jõuavad ka sellised kohad, millest kõik pole sugugi kuulnud. Üks neist on FenixBet – väike, aga üsna tubli veebikasiino.

FenixBet netikasiino loojatele peab au andma. Neil on õnnestunud laiemas kasiino maailmas juba väga kaua vastu pidada. Nad on tegutsenud füüsilise asukohaga kasiinodega juba 1990ndate keskelt.

Lõpuks otsustas firma aegadega kaasas käia ning siseneda virtuaalsete kasiinode universumisse. Esimesed jõupingutused on olnud soliidsed, ent mitte midagi imetlusväärset. Selles kasiinos on ainult üle saja slotika…

Kõige tugevam külg on FenixBet veebikasiinol siiski spordiennustuste rubriik. See on korralikult välja arendatud, pakkudes isegi reaalajas ennustamise võimalust. Kohati jääbki mulje nagu tegu oleks spordipanuste portaaliga, millesse on muuhulgas lisatud ka kasiinokökats.

Tegelikult on sellest kahju, kuna brändil on palju potentsiaali. Kasutajana on sul võimalik mängida slotikaid, harrastada mõningaid klassikalisi kasiinomänge. Küll aga pole saadaval live-kasiinot.

Mänguautomaatide valikus on peamiselt Novomaticu slotimasinad, ent nende kõrval on mõned tooted NetEnt kompaniilt. Boonuste koha pealt pakutakse spordipanustajatele rohkem kampaaniaid ja pakkumisi kui kasiinofännidele.

Kokkuvõttes on tegu netikasiinoga, mida mänguhuvilised võiksid lihtsalt “silmaringi laiendamiseks” ära proovida. Kui sulle meeldivad klassikalisemat sorti ja/või Novomaticu slotikad, siis on aga tegu kohustusliku kasiinoveebiga!

Tugevad küljed

 • Tõeliselt soliidne veebipõhiste spordiennustuste toode
 • Professionaalse ja korraliku välimusega veebileht, milles on kerge navigatsioon
 • Tervitusboonus uutele tulijatele ning aeg-ajalt jooksvad pakkumised

Nõrgemad küljed

 • Live-kasiino sektsiooni pole sinna lisatud
 • Kasiinomängude arvukus on keskmisest madalam
Photo of author
Kirjutanud:
Anna Tamm
Anna on meie ekspert, kui tuleb juttu Eesti litsentsiga netikasiinode arvustustest. Ta tagab, et saate valida enda eelistustele vastava parima kasiino. Praegu on tema lemmik netikasiino Hillo.
Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 5.00