Kas soovid mängida eksklusiivseid Amatic Industries poolt toodetud slotikaid Eesti online kasiinos? Kui jah, siis ainuõige koht selleks on GrandX netikasiino, kuna just sellel firmal on kodumaine leping Austria mängustuudioga.

Sarnaselt teistele kõrgel tasemel veebikasiinodele on ka selles portaalis olemas uusi kasutajaid tervitav boonus. Sul on võimalik seda haarates teenida endale lausa kuni 1000 € boonusraha ning 250 tasuta spinni!

GrandX Netikasiino
GrandX Netikasiino Arvustus 2023

Lähemalt GrandX virtuaalsest kasiinost

GrandX virtuaalkasiino näitab selgelt, kuidas eesti turg on piisavalt mitmekesine, et hõlmata vägagi erinevaid mängupaiku. Üks neist nišikatest on GrandX, sest selles kasiinos on saadaval ainult Amatic Industries slotikad.

Alguses võib tekkida õigustatud küsimus – miks peaks niivõrd kitsa mängulistiga kasiinos üldse keegi käima? Reaalsuses sobib see kasiino suurepäraselt neile, kes eelistavad pigem traditsioonilise tegumoega kasiinomänge nautida.

Samal ajal tasub teada, et GrandX on üks neist veebikasiinodest, mille ajalugu ulatub tavaliste kasiinode opereerimiseni. Kui sa oled kuulnud näiteks Grand Prix kasiinodest, siis tea, et see sama firma neid ongi juhtinud.

Kõikide uute kasutajate rõõmuks annab veebikasiino kuni 1000 € boonusraha ja 250 tasuta keerutust. Võib öelda, et sellega platseerub netikasiino pigem Eesti parimate tervitusboonuste pakkujate sekka.

Klienditoe kvaliteet on suurepärane, pakkudes kiiret ja mugavat lahendust oma probleemidele lahenduste leidmiseks. Kui teemaks tulevad rahalised võimalused, siis tuleb nentida, et deposiidid ja väljakanded kulgevad kasiinos murevabalt.

Loomulikult jääb pea iga kasutaja jaoks lõpuks kripeldama probleem – kuivõrd lojaalseks ikkagi sellele netikasiinole jääda? Konkurentide poolt pakutav tunduvalt laiem mängutootjate repertuaar lööb neile siiski olulise miinuspunkti kirja.

Veebileht ja kontseptsioon

GrandX keskne lubadus on pakkuda parimaid Amatic Industries poolt toodetud kasiinomänge. Seda tehakse kaasaegses ning boonuse võimalustega keskkonnas, mis ei jää konkurentidele üldjoontes alla.

Mõningate kasutajate jaoks on piiratum mängude nimekiri hoopiski positiivne. Nad leiavad, et praegune kontseptsioon aitab neil keskenduda mõningate klassikaliste slotimängude leidmisele, mida pikema aja vältel nautida.

Üldine disain on kasiinos täiesti rahuldavalt tasemel. See pole mitte midagi erakordselt modernset, ent siiski ajab asja täielikult ära. Mingeid veateateid kuskilt ette ei tule ning kõik on kenasti eesti keeles saadaval.

Positiivne on seegi, et mängude kuvapiltide pealt näed kohe ära võiduliinide arvu konkreetses slotikas. Samuti on TOP ja NEW logod kasutusele võetud, et saaksid koheselt aru, millised slotikad on eriti menukad või täiesti uued tulijad.

Mobiiltelefonid ja tahvelarvutid

Mobiilne kasutus saab GrandX veebikasiinos endale hinnanguks tubli “OK!”. See tähendab, et saad põhimõtteliselt vabalt ligi saidile iga tänapäevase nutiseadmega. Nende hulka kuuluvad nii nutitelefonid kui tahvelarvutid.

Eraldi ühtki kasiinoäppi pole see firma loonud. Aga sellest pole hullu. Kõikide ekraanide ja mobiilsete op-süsteemidega toimiv brauseripõhine responsiivne lahendus pakub normaalset nutielamust.

Disaini poolest ei näe lihtsalt kõik tänapäevasel tipptasemel välja. Midagi on nende visuaalses disainis “veidi kulunud”. Kui see kõrvale jätta, siis muus osas on tegu täiesti soliidse mobiilse kasutuskogemusega: mängud töötavad, maksed toimivad.

Mängude valik

Kõik GrandX Eesti netikasiino mängud pärinevad ühe tootja “tehasest” ehk Amatic Industries arendajate käe alt. Kuna see firma keskendub peamiselt slotikatele, siis kõige parem valik ongi selles mänguportaalis ikkagi puuviljaslotikaid.

Saadaval on ka täiesti normaalne nimekiri videoslotikatest. Mõningate menukaimate hulka kuuluvad Billyonare, Wild Shark, Arising Phoenix ja Book of Aztec. Võiduliine leidub slotikatest kümnest kuni sadadeni välja.

Asi läheb tunduvalt nigelamaks, kui jõuame omadega videopokkerini. Selles kategoorias on saadaval ainult kuus mängu, sh Deuces Wild, Jacks or Better, Fruit Poker ning MultiWin.

Šokeerivalt tagasihoidlik on aga GrandX virtuaalse kasiino lauamängude valik. Sul on kasutaja võimalik ligi pääseda ainult kahele lauamängule, milleks on Roulette Royal (samas TOP mäng) ning Blackjack 21 Multiplayer.

Lõpetuseks on sul veel üks keno mäng saadaval. Seejuures on tegu täiesti tavalise versiooniga, mis täiendavaid boonuseid ega kellasid-vilesid ei paku. Nagu näha, siis see netikasiino pakub teistest tunduvalt eripärasemat mängunimekirja.

 • Amatic Industries

Live-kasiino võimalused

Live-kasiinot pole selles veebikasiinos üldse saadaval. Põhjus on lihtne: Amatic Industries pole tootnud ühtki live-diileriga kasiinomängu. Samuti pole nad otsustanud sisse osta populaarsete tootjate live-mänge: ei Ezugi ega Evolutioni omasid.

Spordiennustused

GrandX Eesti võimaldab nautida klassikalist kasiinoelamust. Multikasiino funktsionaalsus on täiesti kõrvale jäetud. Ühtlasi tähendab see, et spordiennustused ja kaasnevad panustamisvõimalused pole kasutajatele saadaval.

Sisse- ja väljamaksed

GrandX pakub korralikult erinevaid makselahendusi oma klientidele. Sul on võimalik kasutajana teha sissemakseid nii MasterCard kui VISA logo kandvate pangakaartidega ning levinud Eesti pankade makselinkidega.

Lisaks eelnevale on olemas võimalus sooritada sissekandeid ja väljamakseid e-rahakottide Neteller ja Skrill abil. Kõik need makseviisid on täiesti tasuta ning minimaalne deposiit on 5 €. Ainult eWallet-tüüpi lahendustel on see 10 €.

Kui kõik makseviisid sobivad nii deponeerimiseks kui väljamakseteks, siis ilmselgetel makseviisist tulenevatel omamdustel saab paysafecard abil ainult deposiite teha. Väljamakseteks tuleb siiski midagi muud kasutada.

Sissemakset sooritades toimivad kõik deposiidid hetkega, mistõttu sa ei pea tüütult oma makse kohale jõudmist ootama. Väljakannete puhul tuleb arvestada, et krediitkaardi väljamaksed võtavad aega 5-7 päeva. Kõik teised väljamaksed toimivad 1-2 päevaga.

 • VISA
 • MasterCard
 • Swedbank
 • COOP Pank
 • SEB
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafecard

Kasutajatugi ja turvalisus

Parimkasiino.ee spetsialistid proovisid ise klienditoe taseme ja kvaliteedi üle. Vastuse oma küsimustele saime alla 1-2 minutiga, mis on iseenesest täiesti tubli tulemus. Kuigi esmapilgul kartsime välismaist teenindust, siis reaalsuses sai täiesti eesti keeles suhelda.

Esmaspäevast reedeni töötab klienditugi 8.00-00.00 ning laupäevast pühapäevani toimib klienditeenindus 9.00-21.00. Nad aitavad sind eesti, vene ja inglise keeles, nii et ükski Eesti kodanik teenindamata ei jää!

Kõige mugavam viis nendega suhtlemiseks on ikkagi LiveChat. Aga sul on alati võimalus ka neile e-kiri saata. Sel juhul pead lihtsalt ootama vastust, kas järgnevate tundide jooksul või järgmise päeva klienditoe tööaja algusest alates.

Usaldusväärsuse ja turvalisuse seisukohast pole meil mitte ühtki etteheidet. Domeeni omanik on Golden Box OÜ ning kasiinot ennast haldab Alpache OÜ. Nad omavad mitmeid Maksu- ja Tolliameti litsentse, sh HKT000048 ja HKL000334.

Seal on ainult Amaticu mängud, ent see on täiesti turvalist mänguelamust pakkuv tarkvaratootja, mistõttu midagi kahtlustama ei pea. Kõik makseviisid on samuti turvalised ja teistegi online kasiinode poolt laialt kasutusel olevad.

GrandX netikasiino kampaaniad ja boonused

Boonuseid jätkub selles virtuaalses kasiinos juba küllaga! Esmakordse külastajana saad võtta endale mahlaka tervituspaketi ning seejärel kasul lõigata nende tavalistest kampaaniatest, mis igal nädalal toimuvad.

Tervitusboonus

Jah, iga uus tulija saab endale võimaluse haarata tervitusboonuse, mille käigus jagatakse kuni 1000 € boonusraha ja 250 tasuta keerutust. Aga seda ei saa korraga kätte. Kokku on see boonus jagatud neljaks osaks.

Kõigepealt saad 100% sissemakseboonust kuni 300 €. Seejärel 50% deposiidi boonust kuni 300 €. Siis aga 60% deponeerimise boonust kuni 200 €. Viimaks annab see kasiino sulle 70% kuni 200 €.

Esimene kord antakse 100 tasuta keerutust ning neid saad kasutada mängudes Dragons Gift, Enchanged Cleopatra ja Allways Fruits. Teine kord saad 50 prii spinni ning need sobivad slotikates Allways Win, Wild Dragon ja Party time kasutamiseks.

Oma kolmanda tervitusboonuse sissemaksega saad 50 tasuta keerutust ning need on mõeldud Hot Twenty, Diamond Cats ja Dragons Kingdom mängude jaoks. Neljandaks saad Star, Kings Cron ja Wild 7 mängudes 50 tasuta spinni.

Esimese kategooria boonuse puhul on läbimängimiskohustus 40-kordne. Aga iga järgmise sissemakse boonusraha ning spinnide korral on see nõue hoopiski 30-kordseks kahanenud, pakkudes veidi kergemat läbiajamist.

Püsikampaaniad ja boonused

GrandX veebikasiino üks vingemaid kampaaniaid on Nädala Mäng, mille käigus jagatakse igal korral kuni 100 tasuta keerutust. Praktikas tähendab see, et peaksid tegema teisipäeval minimaalselt 20 € deposiidi.

Selle peale saab endale koheselt 30 tasuta keerutust konkreetsel nädalal välja valitud mängust. Siis aga on võimalik teha 40 € deposiidi tulemusel endale veelgi rohkem tasuta keerutusi – saad endale 60 spinni lisaks.

200 kõige kiiremat osalejat saavad teisipäeviti endale veel 10 tasuta keerutust, kui nad on eelmise nädala jooksul sooritanud sissemakse. Muidugi on kõik kampaanias osalevad mängud ainult Amatic Industries poolt toodetud.

Jah, igal nädalal on käimas erinevaid kampaaniaid. Neil on olemas ka VIP-klubi, mis tähendab, et saad lojaalsuse pinnalt boonuseid ja keskmisest kiiremaid väljamakseid. Samuti tasub osaleda turniirides.

Kokkuvõte GrandX kohta

Eesti kontekstis on GrandX parajalt erinäoline online kasiino. Huvitaval kombel tuleneb see hinnang ainult ühest asjaolust – nende veebikasiinos saab nautida ainult ühte tootja kasiinomänge, milleks on Austriast pärit Amatic.

Selline piirang seab mängude valikule üsna tugevad kitsendused. Sul pole võimalik harrastada live-kasiino mänge ning tavaliste lauamängude nimekiri koosneb vaid mõnest mängust. See tekitab küsimusi…

Ja peamine küsimus on see: miks üldse keegi tahaks seda kasiinot külastada? Sellele annab vastuse GrandX suurepärane boonuste ja kampaaniate korraldamise tava ning soov keskenduda teatud tüüpi slotikatele oma mängimise käigus.

Pealegi on tegu igas otsast turvalise ja korraliku mängusaidiga. See sama veebikasiino on emafirma näol juba tükk aega Eestis tegutsenud tavaliste kasiinode valdkonnas. Nad on sealsed teadmised ja nõksud ka veebi kaasa võtnud.

Makselahenduste osas on GrandX netikasiino väga normaalsel tasemel, pakkudes kõiki enim levinud makseviise. Kui soovid saada praktilist nõu ja abi, siis igal päeval nädalas on nende aktiivne klienditeeninduse tiim ootevalmis!

Tugevad küljed

 • Nišikasiino, mis täidab oma eesmärki hästi
 • Ainus Eesti veebikasiino, kus on Amaticu mängud saadaval
 • Jõhkralt head boonused ja kampaaniad uutele tulijatele ning püsikundedele

Nõrgemad küljed

 • Live-kasiino, spordiennustused ja õnnemängud on portaalist puudu
 • Laua- ja kaardimängude valik on pehmelt öeldes kesine
Photo of author
Kirjutanud:
Anna Tamm
Anna on meie ekspert, kui tuleb juttu Eesti litsentsiga netikasiinode arvustustest. Ta tagab, et saate valida enda eelistustele vastava parima kasiino. Praegu on tema lemmik netikasiino Hillo.
Kas teile meeldis see leht?
0 / 5 5.00